Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter horden

Naam Team Res OBPPunten totaal
Benys Koren AV `47 Team 34 8,77 --- 56
Brett Geers AV `47 Team 34 8,71 --- 57
Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 8,86 --- 54
Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 10,51 --- 26
Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
Davy Votel ARV Ilion Team 24 8,10 --- 70
Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 9,48 --- 43
Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 8,41 --- 64
Guus Verkaik AV Gouda Team 22 10,27 --- 30
Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 10,80 --- 22
Koppe Helderman AV Gouda Team 22 9,92 --- 35
Levi van der Ham AV Gouda Team 34 10,58 --- 25
Loets Kortleever Leiden Team 21 7,70 --- 79
Luuk van der Wel AV `47 Team 33 8,14 --- 69
Niels Rüpp AAV `36 Team 24 8,71 --- 57
Niels Koning Leiden Team 21 8,37 --- 64
Nils van Oosten AV Gouda Team 34 9,06 --- 50
Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 8,28 --- 66
Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 8,28 --- 66
Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 8,43 --- 63
Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 8,36 --- 65
Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 7,96 --- 73
Rik de Vette AV `47 Team 33 9,41 --- 44
Ruben Schipper AV `47 Team 33 10,06 --- 33
Sam Bergman ARV Ilion Team 21 8,36 --- 65
Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
Stijn Koole Leiden Team 23 8,90 --- 54
Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
Thomas Boers SC Antilope Team 23 9,31 --- 46
Tigo Mooiman Leiden Team 23 8,35 --- 65
Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 8,18 --- 68
Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 DNS --- 0
Twan van Duuren Avantri Team 32 9,47 --- 43
Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 8,42 --- 63

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter horden

Naam Team Res OBPPunten totaal
Alexander ... Huijstee Leiden Team 11 9,88 --- 48
Boaz van der Ende AV Gouda Team 11 10,07 --- 44
Duco Hennen AV Gouda Team 11 9,98 --- 46
Gijs Versteeg AV `47 Team 13 10,34 --- 38
Guus van Kooten Leiden Team 11 9,06 --- 67
Hugo Poutsma AAV `36 Team 12 8,94 --- 70
Hugo Koper Leiden Team 11 9,06 --- 67
Job van Slooten De Spartaan Team 13 DNS --- 0
Joris Niewold De Spartaan Team 13 9,55 --- 55
Justin van Leeuwen AV `47 Team 13 11,20 --- 23
Kyano de Wind ARV Ilion Team 13 9,85 --- 49
Milo Verkerk SC Reeuwijk Team 13 9,69 --- 52
Nout Candido Leiden Team 12 8,68 --- 77
Roek Baan Leiden Team 11 8,57 --- 80
Sebas Achten ARV Ilion Team 13 9,15 --- 65
Sem Noort Leiden Team 12 8,77 --- 75
Stef de Heij AAV `36 Team 12 9,65 --- 53
Victor Siemelink Leiden Team 12 9,65 --- 53
Vincent Trin De Spartaan Team 14 10,26 --- 40

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter horden

Naam Team Res OBPPunten totaal
Aiden de Koster Avantri Team 32 9,10 --- 58
Amée Dekker AV Gouda Team 34 10,20 --- 36
Bente Commandeur Leiden Team 31 8,03 --- 84
Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 8,52 --- 72
Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 9,51 --- 49
Chiara Franklin De Spartaan Team 33 8,42 --- 74
Emma Sorgdrager Leiden Team 21 9,68 --- 46
Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 9,78 --- 44
Fleur Favre Leiden Team 31 7,54 --- 97
Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 8,73 --- 66
Inge Cok AV `47 Team 34 9,74 --- 45
Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 9,90 --- 41
Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 9,21 --- 56
Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 8,56 --- 71
Léa Faydi Leiden Team 31 9,82 --- 43
Léna Le Dévédec Leiden Team 31 8,15 --- 81
Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 7,79 --- 90
Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 10,72 --- 27
Marre de Vette AV `47 Team 34 9,69 --- 46
Maud Flierman Leiden Team 23 8,68 --- 68
Megan de Vries De Spartaan Team 22 10,48 --- 31
Minke van Dijk Avantri Team 32 8,55 --- 71
Myrthe Cats Leiden Team 23 8,55 --- 71
Nadine Witjes Leiden Team 23 9,11 --- 58
Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 8,01 --- 84
Nikki Alma Leiden Team 21 8,87 --- 63
Pien Warmerdam Leiden Team 21 10,08 --- 38
Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 8,36 --- 75
Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 8,94 --- 62
Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter horden

Naam Team Res OBPPunten totaal
Alice Beuning AV Gouda Team 11 9,98 --- 52
Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 9,79 --- 56
Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 10,10 --- 49
Demi Wallet Avantri Team 14 11,57 --- 20
Eva Rijnbeek Leiden Team 12 10,96 --- 30
Fay Barendse ARV Ilion Team 14 9,25 --- 71
Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 9,82 --- 55
Fenna Thelen Leiden Team 11 9,83 --- 55
Finne Haanstra Avantri Team 14 9,51 --- 63
Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 10,03 --- 50
Freya Schubert Leiden Team 12 8,69 --- 87
Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 10,74 --- 35
Inge van der Vos Leiden Team 12 9,97 --- 52
Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 10,42 --- 41
Julia Baak De Spartaan Team 14 9,28 --- 70
Linde Crins ARV Ilion Team 14 9,18 --- 72
Maren de Bruin Avantri Team 14 10,49 --- 40
Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 11,84 --- 16
Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 9,84 --- 55
Meike Zenden De Spartaan Team 13 9,99 --- 51
Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
Roca Merx Trackstars Team 12 10,42 --- 41
Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 9,93 --- 53
Sophia de Kort Leiden Team 11 9,34 --- 68
Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 DNS --- 0