Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hugo Jansen Clytoneus 3:04,71 --- 660
2 Anton van Triest Clytoneus 3:05,26 --- 656
3 Duuk Jaspers Faijer Clytoneus 3:16,02 --- 574
4 Stefan Francken Clytoneus 3:31,60 --- 470
5 Joppe Bakker Clytoneus 3:34,23 --- 454
6 Antonie Killestijn Clytoneus 3:41,06 --- 414
7 Storm Schifflers Clytoneus 4:06,90 --- 283

Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lars Mostert Clytoneus 3:56,66 --- 331
2 Stijn van Schaik Clytoneus 4:06,00 --- 287
3 Hugo Brunt Clytoneus 4:10,84 --- 265

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sven Dekker Clytoneus 4:01,33 --- 408
2 Brent Schifflers Clytoneus 4:12,93 --- 356
3 Tycho Marée Clytoneus 4:17,89 --- 335
4 Martijn Smit Clytoneus 4:21,67 --- 319

Uitslagen Jongens Pupil C 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jari Goudena Clytoneus 4:13,35 4:14,00 354
2 Bas Nobel Clytoneus 4:16,90 --- 339
3 Daan van Esch Clytoneus 4:18,94 --- 330
4 Rubin Michiels Clytoneus 4:20,50 --- 324
5 Mees Otto Clytoneus 4:29,38 --- 289
6 Nino Magliozzi Clytoneus 4:37,72 4:29,81 258
7 Daan Hensbroek Clytoneus 4:38,58 --- 255

Uitslagen Jongens Pupil Mini 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Silas Hagoort Clytoneus 4:00,81 --- 411
2 Floris Otto Clytoneus 4:32,62 --- 277
3 Jasper Pennewaard Clytoneus 4:39,28 --- 253
4 Cas Jonkeren Clytoneus 5:00,97 --- 181

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luna Zimnik Clytoneus 3:28,48 --- 489
2 Rixt Vos Clytoneus 3:40,09 --- 419
3 Hannah Garritsen Clytoneus 3:51,73 --- 356
4 Eva van Schaik Clytoneus 4:00,60 --- 312
5 Ilse Tabak Clytoneus 4:07,56 --- 280
6 Renee van der Marel Clytoneus 4:26,18 --- 201
7 Rosalie van Kakum Clytoneus 5:08,80 --- 58
Mara Donker Clytoneus DNS --- 0
Laure Roelofs Clytoneus DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anniek van Triest Clytoneus 3:43,37 --- 401
2 Dille Zimnik Clytoneus 4:07,85 --- 278
Joanne van Ommeren Clytoneus DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isabelle V...n Aardweg Clytoneus 4:18,28 --- 333
2 Iris Smit Clytoneus 4:20,25 --- 325
3 Jessie Bouwmeester Clytoneus 4:27,72 --- 295
4 Kirsten Smit Clytoneus 5:14,12 --- 143

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sophie Litzau Clytoneus 4:36,85 --- 261

Uitslagen Meisjes Pupil C 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Valerie van Keulen Clytoneus 3:31,86 3:36,91 568
2 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 4:10,44 --- 367
3 Julia Hoogendoorn Clytoneus 4:15,90 --- 343
4 Nora van Aalst Clytoneus 4:18,71 --- 331
Madelief Stokman Clytoneus DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Flore van Keulen Clytoneus 4:47,46 --- 224
2 Maegan Pool Clytoneus 5:19,78 --- 127