Uitslagen Jongens Junior D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fabian Pusceddu AV Atos 1:41,3 --- 672
2 Bas Brouwer AV Atos 1:52,4 --- 516
3 Dante Pusceddu AV Atos 1:58,4 --- 443
4 Jaleel Menso AV Atos 2:03,9 --- 383
5 Dennis Patiwael AV Atos 2:05,1 --- 371
6 Jouad Nait - Rrami AV Atos 2:14,7 --- 279
7 Oskar Daalder AV Atos 2:20,3 --- 232
David van Alten AV Atos DNS --- 0
Ouissam el Khamsi AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sem Rups ...er Linden AV Atos 2:04,8 --- 474
2 Olivier B...ninkmeyer AV Atos 2:15,0 --- 377
3 Gijs Gieske AV Atos 2:15,6 --- 372
4 Twan Berkhout AV Atos 2:20,3 --- 332
5 Morris Smeets AV Atos 2:23,8 --- 304
6 Lars Pieterse AV Atos 2:27,0 --- 280
7 Jamal Geoffrey AV Atos 2:29,9 --- 259
8 Yueal Tekele AV Atos 2:33,3 --- 235
9 Ivar Gras AV Atos 2:35,4 --- 221
10 Timon Kalogeris AV Atos 2:37,8 --- 205
11 Matthew Garcia AV Atos 2:43,8 --- 168
12 Djenné van Druenen AV Atos 2:59,0 --- 85

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Douwe Overtoom AV Atos 2:35,1 --- 223
2 Jasper van Heusden AV Atos 2:38,3 --- 202
3 Ali Bourhayel AV Atos 2:41,6 --- 181
4 Sven Dekker AV Atos 2:53,3 --- 114
Mettew Mansuur AV Atos DNS --- 0
Demian Heeger AV Atos DNS --- 0
Elf Meerman AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yoav Arel AV Atos 2:31,1 --- 250
2 Isaac Onabiyi AV Atos 2:38,1 --- 203
3 Maris van Wees AV Atos 2:41,6 --- 181
4 Anwar Bounhali AV Atos 2:46,5 --- 152
5 Otto Kuijs AV Atos 2:53,2 --- 115
6 Idris Prins AV Atos 3:04,5 --- 58
7 Tim Steenbakker AV Atos 3:14,8 --- 12
8 Max Berkhout AV Atos 3:20,8 --- 0
9 Tarik Bounhali AV Atos 3:26,9 --- 0
10 Idan Arel AV Atos 3:27,3 --- 0
11 Dice Laureys AV Atos 3:56,5 --- 0
Jasper Br...ninkmeyer AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kee van Gerwen AV Atos 2:23,4 --- 207
2 Stella Huikeshoven AV Atos 2:33,0 --- 137
Tikva Bommerson AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Carmen Guellaï AV Atos 2:27,4 --- 277
2 Annabel Stottelaar AV Atos 2:36,0 --- 217
3 Uma van Nes AV Atos 2:41,6 --- 181
4 Simone Aronson AV Atos 2:42,3 --- 177
5 Bente Baretta AV Atos 2:52,2 --- 120
Vera van Rooijen AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stella Kuijs AV Atos 2:42,1 --- 178
2 Julia Janssen AV Atos 2:47,0 --- 149
3 Miko Laureys AV Atos 2:58,4 --- 88
Sara el Khamsi AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Imre Schipper AV Atos 2:43,8 --- 168
2 Bobbie Mil...Van Oordt AV Atos 2:47,0 --- 149
3 Amber Mol AV Atos 2:54,4 --- 108
Marlinda Mansuur AV Atos DNS --- 0