Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Luuk Bosveld Fortius 3:35,87 3:33,99
2 Ruben van Roosmalen Fortius 3:45,06 3:39,95
3 Kevin van Boxtel SPOB 3:56,03 4:21,20
4 Yerne Biesterveld Fortius 4:01,00 3:47,02
5 Lars van Soest Typhoon 4:06,10 4:13,70
6 Marijn Vliegenthart AAA 4:06,75 4:01,77
7 Niels Mafait AAA 4:10,01 3:55,20
8 Bjorn Schaaf Typhoon 4:17,90 4:36,10
9 Freek Lucas AAA 4:22,03 4:31,10
10 Tobias Haak Fortius 4:23,71 4:14,85
11 Renzo Korevaar AV Passaat 4:25,01 4:18,90
12 Thijs Lagendijk AAA 4:28,07 4:11,14
13 Luuk Marcelissen Typhoon 4:36,84 4:35,80
14 Luca Barberis SPOB 4:48,48 4:28,90
15 Alexander van Namen Fortius 4:51,88 4:41,30
16 Fedde Brinkman Fortius 4:57,21 4:48,20
16 Lukas Mol Fortius 4:57,21 4:27,40
18 Luuk Boer AV Passaat 5:10,54 5:14,30
19 Ruben Heuseveldt Fortius 5:19,60 4:29,71
Bjarne van Valen AV Passaat DNS 3:50,10
Christian Klijn Typhoon DNS 4:33,60
Karsten Lems AAA DNS 4:06,09
Raf Malais SPOB DNS 3:35,00
Tim Heuders SPOB DNS 4:13,30
Bas Boshuizen Fortius DNS 4:12,66
Thijs Haak Fortius DNS 3:45,88

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Timon Voogt AAA 3:42,68 3:43,26
2 Tom de Bruin Typhoon 3:46,45 3:55,20
3 Leensey Bilkerdijk Fortius 3:50,50 3:44,61
4 Tommy Zirkzee Typhoon 3:53,05 4:10,80
5 Atze Alkema Typhoon 4:05,47 4:36,30
6 Wouter Hagenaar Typhoon 4:05,50 ---
7 Kelvin Mol AV Passaat 4:07,08 3:40,30
8 Indy de Jong Typhoon 4:08,23 4:14,30
9 Ché Bleuanus Typhoon 4:10,83 4:03,10
10 Wouter van Balen Fortius 4:12,37 4:14,21
11 Luke Verhoeks Typhoon 4:12,39 4:17,30
12 Dex van der Laan Fortius 4:15,40 4:09,70
13 Bram Kähler Fortius 4:15,85 4:03,62
14 Timo Kähler Fortius 4:16,52 4:04,36
15 Lennert Hokke Typhoon 4:30,60 4:31,70
16 Sem Schoester Fortius 4:36,39 4:20,59
17 Merijn Boogaard AV Passaat 4:45,72 4:43,60
18 Sebastian Jansen Typhoon 4:47,76 5:00,20
19 Luka Alva...z Tusveld Fortius 4:54,79 4:53,44
20 Tijl Weterings AV Passaat 5:05,54 4:47,00
21 Tjarlie Broers Fortius 5:30,66 4:46,30
Kai van Meeteren AV Passaat DNS ---
Owen Brady Fortius DNS 4:20,90
Ruben den Dulk Fortius DNS 4:23,99

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eva Blokland AV Passaat 3:45,01 3:44,20
2 Claudia Klootwijk SPOB 3:56,11 4:03,30
3 Valerie Holleman SPOB 4:00,61 4:16,00
4 Tamara Koedam SPOB 4:02,35 3:55,60
5 Fien Visser AV Passaat 4:04,18 4:16,20
6 Kim Pegels SPOB 4:10,47 4:19,20
7 Lieke Boshuizen AAA 4:10,66 4:17,13
8 Inge Baaijens Typhoon 4:14,40 4:23,00
9 Fenne Viskil SPOB 4:15,60 4:12,00
10 Nikki de Winter Fortius 4:16,77 4:19,60
11 Denise Saly AV Passaat 4:17,91 4:12,00
12 Isha Arnold Fortius 4:18,50 4:23,68
13 Eloise van...r Meijden Typhoon 4:31,57 4:32,30
14 Lieke van Asch Typhoon 4:37,71 4:51,50
15 Femke van der Waal AV Passaat 4:42,00 4:32,20
16 Ilse Buijs AAA 4:57,23 4:43,80
17 Kristen Maasdam Fortius 4:59,18 4:56,03
18 Ingeborg Kegge AV Passaat 5:07,55 5:25,50
19 Esmee Boot SPOB 5:11,39 5:14,00
20 Kaylena de Bruijn Fortius 5:13,16 5:04,44
21 Linet den Hartog AV Passaat 5:58,61 5:44,80
Nadia Idikel Typhoon DNS 5:13,60
Pien Vogelaar Fortius DNS 4:25,15
Rosalie Kloosterman Fortius DNS 6:01,98

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Danine Markesteijn Fortius 3:35,99 3:32,24
2 Novi Hermus Fortius 3:41,51 3:39,03
3 Joy Smits AV Passaat 3:46,99 3:53,50
4 Delphine v...der Grijn Typhoon 3:56,17 3:57,10
5 Esmee van Dis AV Passaat 3:56,38 4:17,30
6 Pien Rijnhout Typhoon 4:02,29 4:20,10
7 Maud van Det AAA 4:11,76 3:59,90
8 Britt van Wijk AV Passaat 4:13,17 4:23,40
9 Liv-Grete Diem Typhoon 4:14,09 4:18,70
10 Chelsia Carlos Fortius 4:15,17 4:16,30
11 Ilana de Veth AV Passaat 4:21,73 5:29,20
12 Janneke Rijsdijk Fortius 4:36,52 4:14,90
13 Iris van der Giessen SPOB 4:39,49 4:58,50
14 Mykhaila Boon AV Passaat 4:42,86 4:44,20
15 Danica de Bruijn Fortius 4:46,37 4:16,80
16 Norah de Bruijn Fortius 4:49,61 4:16,10
17 Evelia Boustanidi Typhoon 4:49,91 4:52,00
Janneke den Boer AV Passaat DNS 4:00,20
Jasmijn Korevaar AV Passaat DNS 4:12,90
Asia van der Haar Typhoon DNS 4:27,50
Elena van Sabben SPOB DNS 4:15,40
Elsa van Sabben SPOB DNS 4:17,70
Julia Egbers SPOB DNS 4:01,00
Evy Wessels Fortius DNS 4:00,00

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 3:41,33 4:07,20
2 Isa Versluis Typhoon 3:51,93 4:05,70
3 Sofie Versteeg Typhoon 3:57,69 4:12,60
4 Lisa van Schaik Fortius 4:05,83 4:14,07
5 Febe Goosens AV Passaat 4:08,59 3:58,70
6 Ilse Wijnands SPOB 4:09,77 4:13,60
7 Fenne Ruigrok SPOB 4:11,15 4:29,50
8 Annabel Uuldriks Typhoon 4:13,99 4:15,10
9 Alyssah Bailey Fortius 4:21,95 4:16,87
10 Rosa Paling Fortius 4:25,97 4:32,20
11 Yara Ruf AV Passaat 4:28,46 4:15,00
12 Liv Fortuin SPOB 4:34,80 4:46,70
13 Annika Boertje Fortius 4:48,90 4:51,06
14 Danita Magermans Fortius 4:53,80 4:43,94
15 Sarah den Boer AV Passaat 4:57,68 4:17,20
16 Bente Koppelaar SPOB 5:18,12 4:57,80
17 Emma van Twist Fortius 5:22,62 4:54,34
18 Jessica Mijdam Fortius 5:28,84 4:51,25
Nikki Klomps AAA DNS 4:20,30
Reza de Bruijn Fortius DNS 5:10,90
Lise de Lange Fortius DNF 4:23,25