Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Luuk Bosveld Fortius 3:33,99 3:35,01
2 Ruben van Roosmalen Fortius 3:39,95 3:40,55
3 Yerne Biesterveld Fortius 3:47,02 3:53,60
4 Niels Mafait AAA 3:55,20 4:18,77
5 Bjarne van Valen AV Passaat 3:55,22 3:50,10
6 Marijn Vliegenthart AAA 4:01,77 4:03,87
7 Kevin van Boxtel SPOB 4:03,54 4:21,20
8 Lars van Soest Typhoon 4:08,30 4:13,70
9 Thijs Lagendijk AAA 4:11,14 4:46,90
10 Karsten Lems AAA 4:11,65 4:06,09
11 Tobias Haak Fortius 4:14,85 4:20,70
12 Bjorn Schaaf Typhoon 4:20,16 4:36,10
13 Renzo Korevaar AV Passaat 4:22,39 4:18,90
14 Christian Klijn Typhoon 4:33,06 4:33,00
15 Luuk Marcelissen Typhoon 4:40,95 4:35,80
16 Lukas Mol Fortius 4:51,34 4:27,39
17 Alexander van Namen Fortius 4:53,08 4:41,27
18 Ruben Heuseveldt Fortius 4:56,83 4:29,71
19 Fedde Brinkman Fortius 5:12,49 4:48,20
20 Luuk Boer AV Passaat 5:23,76 5:14,30
Freek Lucas AAA DNS 4:31,10
Luca Barberis SPOB DNS 4:28,90
Raf Malais SPOB DNS 3:35,00
Tim Heuders SPOB DNS 4:04,00
Bas Boshuizen Fortius DNS 4:12,66
Thijs Haak Fortius DNS 3:45,88

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tom de Bruin Typhoon 3:40,04 3:55,20
2 Timon Voogt AAA 3:43,26 3:58,06
3 Tommy Zirkzee Typhoon 3:54,99 4:10,80
4 Leensey Bilkerdijk Fortius 4:00,45 3:44,61
5 Kelvin Mol AV Passaat 4:02,74 3:40,30
6 Bram Kähler Fortius 4:03,62 4:04,92
7 Timo Kähler Fortius 4:04,36 4:05,95
8 Wouter Hagenaar Typhoon 4:05,72 ---
9 Atze Alkema Typhoon 4:09,28 4:36,30
10 Wouter van Balen Fortius 4:14,21 4:15,93
11 Sem Schoester Fortius 4:20,59 4:23,52
12 Indy de Jong Typhoon 4:21,10 4:14,30
13 Lennert Hokke Typhoon 4:27,96 4:31,70
14 Ché Bleuanus Typhoon 4:28,56 4:03,10
15 Ruben den Dulk Fortius 4:29,20 4:23,99
16 Sebastian Jansen Typhoon 4:32,16 5:00,20
17 Luke Verhoeks Typhoon 4:41,17 4:17,30
18 Merijn Boogaard AV Passaat 4:48,76 4:43,60
19 Tijl Weterings AV Passaat 4:58,21 4:47,00
20 Luka Alva...z Tusveld Fortius 5:04,72 4:53,44
21 Tjarlie Broers Fortius 5:51,28 5:34,09
Kai van Meeteren AV Passaat DNS ---
Dex van der Laan Fortius DNS 4:09,70
Owen Brady Fortius DNS 5:25,96

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eva Blokland AV Passaat 3:50,22 3:44,20
2 Tamara Koedam SPOB 4:06,27 3:55,60
3 Valerie Holleman SPOB 4:08,17 4:12,00
4 Fien Visser AV Passaat 4:15,04 4:16,20
5 Kim Pegels SPOB 4:20,44 4:10,00
6 Fenne Viskil SPOB 4:20,53 4:11,00
7 Nikki de Winter Fortius 4:20,70 4:19,56
8 Inge Baaijens Typhoon 4:21,07 4:23,00
9 Isha Arnold Fortius 4:23,68 4:24,60
10 Pien Vogelaar Fortius 4:32,81 4:25,15
11 Femke van der Waal AV Passaat 4:39,33 4:32,20
12 Ilse Buijs AAA 4:56,83 4:43,80
13 Kaylena de Bruijn Fortius 5:04,44 ---
14 Kristen Maasdam Fortius 5:07,25 4:56,03
15 Lieke van Asch Typhoon 5:11,89 4:51,50
16 Esmee Boot SPOB 5:17,68 4:54,00
17 Ingeborg Kegge AV Passaat 5:37,07 5:25,50
18 Rosalie Kloosterman Fortius 6:01,98 6:05,88
19 Linet den Hartog AV Passaat 7:14,06 5:44,80
Denise Saly AV Passaat DNS 4:12,00
Eloise van...r Meijden Typhoon DNS 4:32,30
Nadia Idikel Typhoon DNS 5:13,60
Lieke Boshuizen AAA DNS 4:17,13
Claudia Klootwijk SPOB DNS 3:56,00

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Danine Markesteijn Fortius 3:32,24 3:38,03
2 Novi Hermus Fortius 3:44,29 3:39,03
3 Delphine v...der Grijn Typhoon 3:49,26 3:57,10
4 Joy Smits AV Passaat 3:54,91 3:53,50
5 Esmee van Dis AV Passaat 4:00,18 4:17,30
6 Elena van Sabben SPOB 4:03,88 4:15,40
7 Maud van Det AAA 4:04,55 3:59,90
8 Jasmijn Korevaar AV Passaat 4:04,85 4:12,90
9 Elsa van Sabben SPOB 4:19,22 4:17,70
10 Pien Rijnhout Typhoon 4:20,87 4:20,10
11 Liv-Grete Diem Typhoon 4:24,75 4:18,70
12 Asia van der Haar Typhoon 4:25,60 4:27,50
13 Chelsia Carlos Fortius 4:29,18 4:16,32
14 Britt van Wijk AV Passaat 4:31,04 4:23,40
15 Ilana de Veth AV Passaat 4:40,37 5:29,20
16 Norah de Bruijn Fortius 4:46,88 4:16,11
17 Danica de Bruijn Fortius 4:52,58 4:16,77
18 Mykhaila Boon AV Passaat 5:00,88 4:44,20
19 Iris van der Giessen SPOB 5:05,54 4:43,00
20 Evelia Boustanidi Typhoon 5:08,65 4:52,00
Janneke den Boer AV Passaat DNS 4:00,20
Julia Egbers SPOB DNS 3:58,00
Janneke Rijsdijk Fortius DNS 4:14,91

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 3:50,37 4:07,20
2 Fenne Ruigrok SPOB 4:06,53 4:04,00
3 Annabel Uuldriks Typhoon 4:08,07 4:15,10
4 Isa Versluis Typhoon 4:09,83 4:05,70
5 Lisa van Schaik Fortius 4:14,07 4:28,04
6 Sofie Versteeg Typhoon 4:15,63 4:12,60
7 Alyssah Bailey Fortius 4:19,78 4:16,87
8 Febe Goosens AV Passaat 4:26,16 3:58,70
9 Ilse Wijnands SPOB 4:30,90 4:13,60
10 Rosa Paling Fortius 4:31,92 4:23,40
11 Yara Ruf AV Passaat 4:37,00 4:15,00
12 Lise de Lange Fortius 4:37,37 4:23,25
13 Sarah den Boer AV Passaat 4:39,54 4:17,20
14 Danita Magermans Fortius 4:43,94 4:45,36
15 Liv Fortuin SPOB 4:45,45 4:22,00
16 Annika Boertje Fortius 5:00,02 4:51,06
17 Reza de Bruijn Fortius 5:10,90 4:28,50
18 Jessica Mijdam Fortius 5:12,71 4:51,25
19 Emma van Twist Fortius 5:27,08 4:54,34
Nikki Klomps AAA DNS 4:20,30
Bente Koppelaar SPOB DNF 4:57,80