Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Luuk Bosveld Fortius 3:35,01 3:41,50
2 Ruben van Roosmalen Fortius 3:40,55 3:42,80
3 Raf Malais SPOB 3:42,72 3:42,50
4 Yerne Biesterveld Fortius 3:53,60 3:55,70
5 Bjarne van Valen AV Passaat 3:58,69 3:57,30
6 Lars van Soest Typhoon 4:02,78 4:13,70
7 Marijn Vliegenthart AAA 4:04,97 4:03,90
8 Tim Heuders SPOB 4:12,60 4:04,30
9 Renzo Korevaar AV Passaat 4:13,44 4:17,00
10 Niels Mafait AAA 4:18,77 4:29,10
11 Bjorn Schaaf Typhoon 4:22,84 4:34,10
12 Luuk Marcelissen Typhoon 4:26,94 4:35,80
13 Kevin van Boxtel SPOB 4:27,97 4:21,20
14 Ruben Heuseveldt Fortius 4:29,71 4:41,50
15 Freek Lucas AAA 4:32,58 4:31,10
16 Christian Klijn Typhoon 4:33,90 4:33,60
17 Alexander van Namen Fortius 4:48,32 4:41,30
18 Fedde Brinkman Fortius 5:10,79 4:48,20
19 Thijs Lagendijk AAA 5:21,72 4:46,90
20 Luuk Boer AV Passaat 5:24,34 5:14,30
21 Lukas Mol Fortius 6:59,69 4:27,40
Karsten Lems AAA DNS 4:06,10
Luca Barberis SPOB DNS 4:28,90
Bas Boshuizen Fortius DNS 4:12,70
Thijs Haak Fortius DNS 3:46,70
Tobias Haak Fortius DNS 4:20,70

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tom de Bruin Typhoon 3:37,23 3:43,20
2 Leensey Bilkerdijk Fortius 3:44,61 3:40,90
3 Kelvin Mol AV Passaat 3:57,92 3:59,90
4 Tommy Zirkzee Typhoon 3:59,64 3:57,80
5 Wouter van Balen Fortius 4:15,93 4:17,60
6 Indy de Jong Typhoon 4:17,19 4:11,30
7 Ché Bleuanus Typhoon 4:20,44 4:11,10
8 Luke Verhoeks Typhoon 4:20,46 4:17,30
9 Sem Schoester Fortius 4:23,52 4:00,50
10 Wouter Hagenaar Typhoon 4:25,26 4:13,00
11 Sebastian Jansen Typhoon 4:42,09 4:22,20
12 Luka Alva...z Tusveld Fortius 4:53,64 4:53,30
13 Merijn Boogaard AV Passaat 4:58,37 5:07,60
14 Tijl Weterings AV Passaat 5:02,43 4:55,50
15 Tjarlie Broers Fortius 5:34,09 5:46,30
Kai van Meeteren AV Passaat DNS ---
Atze Alkema Typhoon DNS 4:23,30
Lennert Hokke Typhoon DNS 4:31,70
Timon Voogt AAA DNS 3:58,10
Bram Kähler Fortius DNS 4:05,90
Dex van der Laan Fortius DNS 4:09,70
Owen Brady Fortius DNS 4:20,90
Ruben den Dulk Fortius DNS 4:24,90
Timo Kähler Fortius DNS 4:05,50

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eva Blokland AV Passaat 3:49,07 3:43,20
2 Claudia Klootwijk SPOB 3:56,18 4:03,30
3 Tamara Koedam SPOB 4:03,96 3:55,60
4 Kim Pegels SPOB 4:10,74 4:19,20
5 Valerie Holleman SPOB 4:12,02 4:16,00
6 Fenne Viskil SPOB 4:15,42 4:12,00
7 Lieke Boshuizen AAA 4:17,13 4:19,70
8 Fien Visser AV Passaat 4:18,51 4:11,20
9 Inge Baaijens Typhoon 4:19,51 4:23,00
10 Nikki de Winter Fortius 4:21,13 4:19,60
11 Denise Saly AV Passaat 4:23,18 4:12,00
12 Femke van der Waal AV Passaat 4:24,40 4:19,20
13 Pien Vogelaar Fortius 4:25,15 4:32,70
14 Eloise van...r Meijden Typhoon 4:33,67 4:32,30
15 Isha Arnold Fortius 4:34,18 4:24,60
16 Lieke van Asch Typhoon 4:48,39 4:49,50
17 Kristen Maasdam Fortius 4:56,03 5:26,50
18 Ilse Buijs AAA 5:05,67 4:43,80
19 Nadia Idikel Typhoon 5:10,88 5:13,60
20 Esmee Boot SPOB 5:18,10 5:11,10
21 Rosalie Kloosterman Fortius 6:05,88 ---
22 Linet den Hartog AV Passaat 6:11,59 5:44,80
Ingeborg Kegge AV Passaat DNS 5:25,50
Kaylena de Bruijn Fortius DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Danine Markesteijn Fortius 3:38,26 3:38,00
2 Novi Hermus Fortius 3:39,03 3:43,50
3 Delphine v...der Grijn Typhoon 3:48,80 3:54,10
4 Julia Egbers SPOB 3:58,86 4:01,00
5 Esmee van Dis AV Passaat 4:06,49 4:17,30
6 Jasmijn Korevaar AV Passaat 4:12,36 4:12,90
7 Elena van Sabben SPOB 4:15,31 4:15,40
8 Elsa van Sabben SPOB 4:20,22 4:17,70
9 Janneke Rijsdijk Fortius 4:25,39 4:14,90
10 Liv-Grete Diem Typhoon 4:25,42 4:18,70
11 Asia van der Haar Typhoon 4:29,31 4:27,50
12 Chelsia Carlos Fortius 4:32,03 4:16,30
13 Norah de Bruijn Fortius 4:38,50 4:16,10
14 Iris van der Giessen SPOB 4:43,66 4:58,50
15 Evelia Boustanidi Typhoon 4:50,04 4:42,00
16 Ilana de Veth AV Passaat 4:59,25 4:59,20
17 Mykhaila Boon AV Passaat 5:01,55 4:44,20
Britt van Wijk AV Passaat DNS 4:23,40
Janneke den Boer AV Passaat DNS 4:00,20
Joy Smits AV Passaat DNS 3:53,50
Pien Rijnhout Typhoon DNS 4:20,10
Maud van Det AAA DNS 3:59,90
Danica de Bruijn Fortius DNS 4:16,80

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 3:45,09 3:56,20
2 Isa Versluis Typhoon 3:53,31 4:05,70
2 Sofie Versteeg Typhoon 3:53,31 4:11,60
4 Fenne Ruigrok SPOB 4:04,78 4:20,50
5 Annabel Uuldriks Typhoon 4:09,56 4:15,10
6 Febe Goosens AV Passaat 4:16,05 4:17,40
7 Ilse Wijnands SPOB 4:20,34 4:13,60
8 Liv Fortuin SPOB 4:22,23 4:46,70
9 Rosa Paling Fortius 4:23,40 4:43,20
10 Lise de Lange Fortius 4:25,09 4:23,00
11 Lisa van Schaik Fortius 4:28,06 4:35,50
12 Yara Ruf AV Passaat 4:28,76 4:26,60
13 Alyssah Bailey Fortius 4:29,90 4:13,20
14 Sarah den Boer AV Passaat 4:35,96 4:37,80
15 Danita Magermans Fortius 4:47,75 4:36,80
16 Annika Boertje Fortius 4:51,06 4:52,80
17 Jessica Mijdam Fortius 4:51,25 5:04,00
18 Emma van Twist Fortius 4:54,34 5:02,60
Nikki Klomps AAA DNS 4:43,70
Bente Koppelaar SPOB DNS 4:57,80
Reza de Bruijn Fortius DNS 4:28,50