Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Luuk Bosveld Fortius 3:52,83 3:41,50
2 Yerne Biesterveld Fortius 3:56,95 3:55,70
3 Bjarne van Valen AV Passaat 4:01,70 3:50,10
4 Marijn Vliegenthart AAA 4:07,93 4:03,90
5 Karsten Lems AAA 4:11,95 4:06,10
6 Tim Heuders SPOB 4:13,63 4:13,30
7 Renzo Korevaar AV Passaat 4:16,96 4:18,90
8 Niels Mafait AAA 4:29,13 ---
9 Bjorn Schaaf Typhoon 4:31,89 4:36,10
10 Luuk Marcelissen Typhoon 4:34,88 4:35,80
11 Freek Lucas AAA 4:35,64 4:31,10
12 Christian Klijn Typhoon 4:40,20 4:33,60
13 Kevin van Boxtel SPOB 4:51,45 4:21,20
14 Ruben Heuseveldt Fortius 4:56,57 4:41,50
15 Luca Barberis SPOB 4:58,98 4:28,90
16 Thijs Lagendijk AAA 5:01,53 4:46,90
17 Fedde Brinkman Fortius 5:01,57 4:48,20
18 Alexander van Namen Fortius 5:01,69 4:41,30
Luuk Boer AV Passaat DNS 5:14,30
Lars van Soest Typhoon DNS 4:13,70
Raf Malais SPOB DNS 3:35,00
Bas Boshuizen Fortius DNS 4:12,70
Lukas Mol Fortius DNS 4:27,40
Ruben van Roosmalen Fortius DNS 3:42,80
Thijs Haak Fortius DNS 3:46,70
Tobias Haak Fortius DNS 4:20,70

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tom de Bruin Typhoon 3:53,91 3:55,20
2 Leensey Bilkerdijk Fortius 3:55,67 3:40,90
3 Tommy Zirkzee Typhoon 3:57,08 4:10,80
4 Timon Voogt AAA 3:58,06 4:12,10
5 Kelvin Mol AV Passaat 3:59,94 3:40,30
6 Indy de Jong Typhoon 4:11,03 4:14,30
7 Wouter Hagenaar Typhoon 4:13,96 ---
8 Bram Kähler Fortius 4:14,39 3:58,90
9 Timo Kähler Fortius 4:18,35 4:00,50
10 Wouter van Balen Fortius 4:19,64 4:17,60
11 Luke Verhoeks Typhoon 4:19,70 4:17,30
12 Ché Bleuanus Typhoon 4:20,95 4:03,10
13 Atze Alkema Typhoon 4:23,12 4:36,30
14 Ruben den Dulk Fortius 4:23,99 3:53,90
15 Sebastian Jansen Typhoon 4:28,91 5:00,20
16 Sem Schoester Fortius 4:31,19 4:00,50
17 Lennert Hokke Typhoon 4:43,20 4:31,70
18 Luka Alva...z Tusveld Fortius 4:53,44 4:30,30
19 Tijl Weterings AV Passaat 4:55,54 4:47,00
20 Owen Brady Fortius 5:25,96 4:20,90
21 Tjarlie Broers Fortius 5:58,79 4:46,30
Kai van Meeteren AV Passaat DNS ---
Merijn Boogaard AV Passaat DNS 4:43,60
Dex van der Laan Fortius DNS 4:09,70

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eva Blokland AV Passaat 3:54,04 3:44,20
2 Claudia Klootwijk SPOB 4:04,34 4:03,30
3 Tamara Koedam SPOB 4:04,58 3:55,60
4 Femke van der Waal AV Passaat 4:19,04 4:32,20
5 Kim Pegels SPOB 4:19,49 4:19,20
6 Valerie Holleman SPOB 4:22,00 4:16,00
7 Fenne Viskil SPOB 4:22,81 4:12,00
8 Nikki de Winter Fortius 4:23,43 4:19,60
9 Fien Visser AV Passaat 4:24,03 4:16,20
10 Lieke Boshuizen AAA 4:25,58 4:19,70
11 Denise Saly AV Passaat 4:27,69 4:12,00
12 Inge Baaijens Typhoon 4:29,08 4:23,00
13 Isha Arnold Fortius 4:29,13 4:24,60
14 Eloise van...r Meijden Typhoon 4:30,13 4:32,30
15 Lieke van Asch Typhoon 4:49,41 4:51,50
16 Ilse Buijs AAA 4:58,19 4:43,80
17 Nadia Idikel Typhoon 5:09,42 5:13,60
18 Esmee Boot SPOB 5:11,09 5:14,00
19 Kristen Maasdam Fortius 5:11,65 5:26,50
20 Ingeborg Kegge AV Passaat 5:25,53 5:25,50
Linet den Hartog AV Passaat DNS 5:44,80
Kaylena de Bruijn Fortius DNS ---
Pien Vogelaar Fortius DNS 4:32,70
Rosalie Kloosterman Fortius DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Danine Markesteijn Fortius 3:47,57 3:38,00
2 Novi Hermus Fortius 3:51,61 3:43,50
3 Delphine v...der Grijn Typhoon 3:54,28 3:57,10
4 Joy Smits AV Passaat 3:59,67 3:53,50
5 Maud van Det AAA 4:11,70 3:59,90
6 Jasmijn Korevaar AV Passaat 4:16,74 4:12,90
7 Pien Rijnhout Typhoon 4:19,95 4:20,10
8 Esmee van Dis AV Passaat 4:22,92 4:17,30
9 Janneke Rijsdijk Fortius 4:24,23 4:14,90
10 Liv-Grete Diem Typhoon 4:26,97 4:18,70
11 Chelsia Carlos Fortius 4:27,78 4:16,30
12 Asia van der Haar Typhoon 4:32,84 4:27,50
13 Britt van Wijk AV Passaat 4:40,22 4:23,40
14 Evelia Boustanidi Typhoon 4:43,13 4:52,00
15 Ilana de Veth AV Passaat 4:59,88 5:29,20
16 Mykhaila Boon AV Passaat 5:01,04 4:44,20
Janneke den Boer AV Passaat DNS 4:00,20
Elena van Sabben SPOB DNS 4:15,40
Elsa van Sabben SPOB DNS 4:17,70
Iris van der Giessen SPOB DNS 4:58,50
Julia Egbers SPOB DNS 4:01,00
Danica de Bruijn Fortius DNS 4:16,80
Norah de Bruijn Fortius DNF 4:16,10

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 3:56,28 4:07,20
2 Sofie Versteeg Typhoon 4:11,45 4:12,60
3 Isa Versluis Typhoon 4:13,64 4:05,70
4 Febe Goosens AV Passaat 4:18,89 3:58,70
5 Fenne Ruigrok SPOB 4:20,38 4:29,50
6 Lise de Lange Fortius 4:23,25 5:01,00
7 Annabel Uuldriks Typhoon 4:25,30 4:15,10
8 Alyssah Bailey Fortius 4:26,56 4:13,20
9 Yara Ruf AV Passaat 4:26,58 4:15,00
10 Lisa van Schaik Fortius 4:28,04 4:35,50
11 Ilse Wijnands SPOB 4:30,61 4:13,60
12 Rosa Paling Fortius 4:44,41 4:32,20
13 Sarah den Boer AV Passaat 4:52,16 4:17,20
14 Emma van Twist Fortius 5:02,00 5:14,60
15 Danita Magermans Fortius 5:02,48 4:36,80
16 Annika Boertje Fortius 5:02,69 4:31,60
17 Jessica Mijdam Fortius 5:07,15 5:04,00
Nikki Klomps AAA DNS 4:20,30
Bente Koppelaar SPOB DNS 4:57,80
Liv Fortuin SPOB DNS 4:46,70
Reza de Bruijn Fortius DNS 4:28,50