Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Luuk Bosveld Fortius 3:41,47 3:44,85
2 Raf Malais SPOB 3:42,52 3:35,00
3 Ruben van Roosmalen Fortius 3:51,92 3:42,79
4 Bjarne van Valen AV Passaat 3:57,29 3:50,12
5 Marijn Vliegenthart AAA 4:03,87 ---
6 Karsten Lems AAA 4:06,09 ---
7 Bas Boshuizen Fortius 4:12,66 ---
8 Tim Heuders SPOB 4:13,27 4:19,00
9 Lars van Soest Typhoon 4:13,74 4:30,73
10 Tobias Haak Fortius 4:20,71 ---
11 Kevin van Boxtel SPOB 4:21,22 4:20,00
12 Luca Barberis SPOB 4:28,93 ---
13 Christian Klijn Typhoon 4:33,58 4:35,09
14 Luuk Marcelissen Typhoon 4:35,81 ---
15 Renzo Korevaar AV Passaat 4:35,93 4:18,87
16 Bjorn Schaaf Typhoon 4:36,12 4:35,54
17 Thijs Lagendijk AAA 4:46,92 ---
18 Freek Lucas AAA 4:50,76 4:31,13
19 Ruben Heuseveldt Fortius 4:54,36 4:41,51
20 Lukas Mol Fortius 5:06,44 4:27,39
21 Fedde Brinkman Fortius 5:08,02 4:48,22
22 Luuk Boer AV Passaat 5:17,66 5:14,29
Niels Mafait AAA DNS ---
Yerne Biesterveld Fortius DNS 3:55,68
Thijs Haak Fortius DNS 3:46,69
Alexander van Namen Fortius DNS 4:41,27

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Tom de Bruin Typhoon 4:03,76 3:55,20
2 Leensey Bilkerdijk Fortius 4:05,50 3:40,90
3 Bram Kähler Fortius 4:05,89 3:58,93
4 Timo Kähler Fortius 4:05,95 4:00,52
5 Kelvin Mol AV Passaat 4:07,15 3:40,28
6 Tommy Zirkzee Typhoon 4:10,82 2:17,05
7 Ché Bleuanus Typhoon 4:11,96 4:03,10
8 Timon Voogt AAA 4:12,09 ---
9 Indy de Jong Typhoon 4:14,27 2:20,02
10 Luke Verhoeks Typhoon 4:17,32 ---
11 Wouter van Balen Fortius 4:17,65 ---
12 Lennert Hokke Typhoon 4:31,74 ---
13 Ruben den Dulk Fortius 4:32,14 3:53,92
14 Atze Alkema Typhoon 4:36,28 ---
15 Sem Schoester Fortius 4:55,70 4:00,53
16 Luka Alva...z Tusveld Fortius 4:57,28 4:30,32
17 Sebastian Jansen Typhoon 5:00,17 ---
18 Merijn Boogaard AV Passaat 5:07,57 4:43,57
19 Tijl Weterings AV Passaat 5:08,91 4:47,05
20 Tjarlie Broers Fortius 5:52,34 4:46,35
Kai van Meeteren AV Passaat DNS ---
Wouter Hagenaar Typhoon DNS ---
Dex van der Laan Fortius DNS 4:09,67
Owen Brady Fortius DNS 4:20,90

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eva Blokland AV Passaat 3:44,17 3:43,56
2 Tamara Koedam SPOB 3:55,62 4:08,00
3 Claudia Klootwijk SPOB 4:03,27 4:00,00
4 Fenne Viskil SPOB 4:11,97 4:23,00
5 Kim Pegels SPOB 4:19,22 4:20,00
6 Nikki de Winter Fortius 4:19,56 4:28,36
7 Lieke Boshuizen AAA 4:19,66 4:48,63
8 Inge Baaijens Typhoon 4:23,04 4:24,28
9 Femke van der Waal AV Passaat 4:38,23 4:32,18
10 Eloise van...r Meijden Typhoon 4:39,55 4:32,30
11 Denise Saly AV Passaat 4:42,17 4:11,99
12 Isha Arnold Fortius 4:42,86 4:24,60
13 Ilse Buijs AAA 4:43,83 ---
14 Lieke van Asch Typhoon 4:51,51 4:58,85
15 Pien Vogelaar Fortius 4:58,98 4:32,67
16 Nadia Idikel Typhoon 5:13,60 ---
17 Ingeborg Kegge AV Passaat 5:25,50 ---
18 Kristen Maasdam Fortius 5:26,51 ---
19 Linet den Hartog AV Passaat 5:44,75 5:44,33
Fien Visser AV Passaat DNS 4:16,17
Esmee Boot SPOB DNS 5:14,00
Valerie Holleman SPOB DNS 4:16,00
Rosalie Kloosterman Fortius DNS ---
Kaylena de Bruijn Fortius DNF ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Danine Markesteijn Fortius 3:38,03 3:42,16
2 Novi Hermus Fortius 3:43,50 3:46,61
3 Joy Smits AV Passaat 3:54,19 3:53,48
4 Delphine v...der Grijn Typhoon 3:57,05 4:01,30
5 Maud van Det AAA 3:59,95 4:02,12
6 Janneke den Boer AV Passaat 4:01,59 4:00,18
7 Jasmijn Korevaar AV Passaat 4:12,88 4:18,83
8 Janneke Rijsdijk Fortius 4:14,91 4:18,77
9 Elena van Sabben SPOB 4:15,44 4:30,00
10 Norah de Bruijn Fortius 4:16,11 4:27,06
11 Chelsia Carlos Fortius 4:16,32 4:24,10
12 Julia Egbers SPOB 4:16,58 4:01,00
13 Danica de Bruijn Fortius 4:16,77 ---
14 Elsa van Sabben SPOB 4:17,70 4:25,00
15 Liv-Grete Diem Typhoon 4:18,75 4:34,60
16 Britt van Wijk AV Passaat 4:24,92 4:23,41
17 Asia van der Haar Typhoon 4:50,86 4:27,46
18 Mykhaila Boon AV Passaat 4:52,55 4:44,21
19 Evelia Boustanidi Typhoon 4:55,25 4:52,04
20 Iris van der Giessen SPOB 4:58,54 ---
Esmee van Dis AV Passaat DNS 4:17,33
Jlana de Veth AV Passaat DNS 5:29,21
Pien Rijnhout Typhoon DNS 4:20,09

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Isa Versluis Typhoon 4:05,75 2:19,60
2 Sofie Versteeg Typhoon 4:12,59 ---
3 Ilse Wijnands SPOB 4:13,57 2:28,00
4 Alyssah Bailey Fortius 4:16,87 4:13,20
5 Febe Goosens AV Passaat 4:17,44 3:58,73
6 Yara Ruf AV Passaat 4:28,77 4:15,03
7 Fenne Ruigrok SPOB 4:29,47 2:46,00
8 Lisa van Schaik Fortius 4:35,48 ---
9 Sarah den Boer AV Passaat 4:37,82 4:17,25
10 Nikki Klomps AAA 4:43,69 4:20,28
11 Rosa Paling Fortius 4:43,83 4:32,20
12 Danita Magermans Fortius 4:45,36 4:36,85
13 Liv Fortuin SPOB 4:46,70 2:29,00
14 Annika Boertje Fortius 4:52,78 4:31,65
15 Bente Koppelaar SPOB 4:57,77 2:42,00
16 Lise de Lange Fortius 5:01,03 3:59,93
17 Jessica Mijdam Fortius 5:42,02 5:03,97
18 Annabel Uuldriks Typhoon 5:43,69 4:15,10
19 Emma van Twist Fortius 5:49,65 5:14,62
Carlijne v...er Maarel AV Passaat DNS 4:07,17
Reza de Bruijn Fortius DNS 4:28,53