Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Taro Swart AV Spiridon 10,47 11,26 11,06 11,26 --- 581
2 Luuk Mentink Taxandria 10,32 10,08 9,48 10,32 --- 538
3 Jim van Mook THOR 7,68 7,82 8,34 8,34 --- 439
4 Julian van Jeveren Scorpio X 6,97 7,49 7,49 --- 393
5 Marvin Lamers THOR 6,74 6,72 6,59 6,74 --- 351
6 Daan Verhoeven AV Attila 5,64 5,29 5,25 5,64 --- 283
7 Tijn Blom AV Sprint 4,39 4,82 4,71 4,82 --- 229

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,32 8,62 9,10 9,10 --- 478
2 Chuck Pols Scorpio 7,90 7,99 9,01 9,01 --- 474
3 Max Kreeft AV Spiridon 8,55 8,15 7,88 8,55 --- 450
4 Justin van Dooren AV Sparta 8,30 7,47 7,60 8,30 --- 437
5 Jord Pluimes Scorpio 7,46 8,12 8,02 8,12 --- 427
6 Kaj de Jong AV Statina 7,85 7,93 7,94 7,94 --- 418
7 Tygo Naafs AV Spiridon 6,93 7,35 7,81 7,81 --- 411
8 Kevin van Loon DAK 7,71 7,28 7,24 7,71 --- 405
9 Finn de Graaf AV Attila 6,70 7,20 7,64 7,64 --- 402
10 Aran Swart AV Spiridon 7,22 7,46 7,53 7,53 --- 395
11 Martijn Pos HLLS 7,33 X 7,41 7,41 --- 389
12 Benjamin den Hartog CAV Energie 6,55 7,39 7,37 7,39 --- 388
13 Jens de Wilde Scorpio 7,31 6,94 6,57 7,31 --- 383
14 Yorick Brethouwer Scorpio 6,80 6,60 6,71 6,80 --- 354
15 Stijn Hendriks Scorpio 6,55 6,78 6,37 6,78 --- 353
16 Guus Guikink AV Sprint 6,02 6,55 6,14 6,55 --- 339
17 Krijn Stroober AV Sprint 6,51 6,25 6,54 6,54 --- 339
18 Finn Hultermans AV Attila 6,05 6,50 6,04 6,50 --- 336
19 Tim Pelkmans AV Sprint 6,48 6,45 6,37 6,48 --- 335
20 Gianni Brunken AV Sprint 5,90 6,40 5,99 6,40 --- 330
21 Lucas Bal CAV Energie 6,05 5,81 5,92 6,05 --- 309
21 Olivier Pessers AV Attila 6,05 X 5,86 6,05 --- 309
23 Raoul van Heel Taxandria 6,04 5,60 5,48 6,04 --- 308
24 Quinn van Hest Gloria 5,88 5,30 5,81 5,88 --- 299
25 Tibbe Teunissen AV Sprint 5,86 5,84 5,71 5,86 --- 297
26 Milan Watzeels AV Attila 5,75 5,45 5,08 5,75 --- 290
27 Timo Timmermans Gloria 5,09 5,47 5,29 5,47 --- 272
28 Jort Bouman AV Sprint 5,44 X 4,67 5,44 --- 270
29 Duc Hendriksen AV Attila X X 5,27 5,27 --- 259
30 Jaïr Lubbers AV Attila 4,71 4,35 4,82 4,82 --- 229
30 Thymen van Zon DAK 4,82 4,51 X 4,82 --- 229
32 Martijn Gulickx Gloria 4,74 4,70 4,63 4,74 --- 223
33 Jules Karremans AV Attila 4,65 4,22 4,25 4,65 --- 217
34 Steijn Timmers AV Spiridon 4,53 X 4,18 4,53 --- 208
35 Joost Winkel AV Sprint 4,36 4,44 4,38 4,44 --- 202
Bengt Kramer Atledo - DNS --- 0
Rick Damen AV Attila - DNS --- 0
Rens van Beek AV Spiridon - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joey de Hesselle DJA 8,27 --- 535
2 Bart Mol DJA 7,19 --- 476
3 Ryan Jansen Scorpio 6,98 --- 464
4 Sjoerd Schets Scorpio 6,89 --- 459
5 Mathys Vermeulen AV Attila 6,35 --- 427
6 Joris Klein DJA 6,12 --- 413
7 Merijn Verdijk DAK 6,07 --- 410
8 Jimmy Marcera AV Sprint 5,68 --- 386
9 Roemer Struik DAK 5,15 --- 351
10 Kamiel Watzeels AV Attila 5,09 --- 347
11 Scott van IJzendoorn Atledo 4,98 --- 340
Pepijn Wijnen Atledo DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Troj van Dongen AV Spiridon 5,04 5,49 5,71 5,71 --- 388
2 Dirk Lorkeers AV Sprint 5,15 5,07 5,46 5,46 --- 372
3 Jim Putter DJA 5,31 X 5,24 5,31 --- 362
4 Bas Guikink AV Sprint 4,80 5,12 4,47 5,12 --- 349
5 Tim van der Wijst AV Spiridon 3,98 4,57 4,72 4,72 --- 322
6 Milan Kwetters DAK 4,36 3,86 4,12 4,36 --- 296
7 Jasper Buschman Scorpio 3,72 3,55 4,10 4,10 --- 277
8 Merlijn Pellis AV Sprint 3,61 3,93 4,05 4,05 --- 273
9 Dario Ehrismann Scorpio 2,97 3,02 3,71 3,71 --- 247
10 Miles Harahap AV Attila 3,07 3,57 3,20 3,57 --- 236

Uitslagen Jongens Specials Pupillen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Evelien Versmissen Gloria 9,03 8,46 8,69 9,03 --- 475
2 Alida Pinas AV Attila 7,76 8,52 8,12 8,52 --- 449
3 Roos Ketting AVV 6,46 7,82 7,99 7,99 --- 421
4 Anouk Klöpping AVV 7,65 7,41 7,92 7,92 --- 417
5 Gitte Wilmsen Gloria 7,57 7,52 7,75 7,75 --- 408
6 Corinda den Hartog CAV Energie 7,23 7,61 7,31 7,61 --- 400
7 Enola Redering Atledo 7,13 6,21 6,45 7,13 --- 373
8 Gitte Frijters Gloria 6,92 6,47 6,94 6,94 --- 362
9 Anouk Verheyen Gloria 5,56 6,53 6,89 6,89 --- 359
10 Selena van...osterhout Scorpio 6,06 6,57 5,91 6,57 --- 341
11 Marit Van Bergen THOR 6,18 5,83 6,37 6,37 --- 329
12 Emma Voets AV Attila 6,30 5,85 6,20 6,30 --- 324
13 Marit Waterman THOR 5,89 5,43 5,22 5,89 --- 299
14 Esmee Lamers THOR 5,66 5,16 5,13 5,66 --- 285
15 Marieke Verschure AV Attila 5,65 4,89 5,17 5,65 --- 284
Jule Roelings AV Attila - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Femke Kuppens Scorpio 10,77 9,70 9,62 10,77 --- 559
2 Ruth Vogels Rotterdam 8,44 7,84 9,53 9,53 --- 500
3 Floor Alessie AV Attila 9,42 X 8,17 9,42 --- 494
4 Hanna van Baast AV Attila 9,29 8,49 9,31 9,31 --- 489
5 Anouk van Dal DAK 8,33 8,57 9,18 9,18 --- 482
6 Linsy Heestermans AV Sprint 8,06 8,89 8,42 8,89 --- 468
7 Anne ter Horst Atledo 7,77 X 8,61 8,61 --- 453
8 Moos van Gendt Eindhoven 7,19 7,84 8,50 8,50 --- 448
9 Safira den Oudsten AV Spiridon 8,36 8,17 8,11 8,36 --- 440
10 Veerle van Son Scorpio 8,02 6,79 7,23 8,02 --- 422
11 Nine Fransen AV Sprint 6,30 7,09 6,72 7,09 --- 371
12 Loïs Glashouwer AV Statina 7,05 7,06 7,04 7,06 --- 369
13 Eva van Mook THOR 6,80 6,97 4,65 6,97 --- 364
14 Anne van Nierop DAK 6,73 5,99 6,76 6,76 --- 352
15 Anne de Jong Atledo 6,66 6,57 6,43 6,66 --- 346
16 Daan de Reijdt AV Sprint 5,69 6,48 6,60 6,60 --- 342
17 Bijou Leto AV Sprint 5,79 6,04 6,19 6,19 --- 318
18 Mikki Lips AV Sprint 6,08 5,90 5,31 6,08 --- 311
19 Robin Vuik AV Astylos 5,93 6,01 X 6,01 --- 307
20 Ilse Stok CAV Energie 5,72 5,35 5,19 5,72 --- 288
21 Susan Korevaar AV Attila 5,26 5,51 5,70 5,70 --- 287
22 Danique Schalk AV Spiridon 4,82 5,56 5,32 5,56 --- 278
23 Jill van Gurp AV Attila 5,38 X X 5,38 --- 266
24 Barbara Karremans AV Attila 5,03 3,82 4,55 5,03 --- 243
24 Marit Griep Scorpio 4,83 5,03 5,02 5,03 --- 243
26 Dewi Groffen Gloria 3,36 4,97 4,62 4,97 --- 239
27 Lindsey va...Batenburg THOR 3,80 4,86 4,60 4,86 --- 232
28 Milou van der Lichte AV Sprint 4,59 4,54 4,74 4,74 --- 223

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Ifelunwa Igwala AV Attila 4,79 5,01 5,24 5,24 --- 357
2 Juul de Reijdt AV Sprint 4,48 5,19 5,10 5,19 --- 354
3 Cyri Brethouwer Scorpio 4,65 4,37 5,18 5,18 --- 353
4 Mirre Stabel Gloria 4,69 5,12 4,21 5,12 --- 349
5 Sanne Sprangers Gloria 4,78 5,06 4,70 5,06 --- 345
6 Margit van Son Scorpio 4,45 4,29 5,00 5,00 --- 341
7 Arwen Ambachtsheer AV Spiridon 4,02 4,40 4,93 4,93 --- 336
7 Noëlle Schalk AV Spiridon 4,72 3,97 4,93 4,93 --- 336
9 Femke Sprangers Gloria 4,67 4,28 4,88 4,88 --- 333
10 Stella Stroober AV Sprint 4,48 4,42 4,75 4,75 --- 324
11 Marlijn Huigen Scorpio 4,31 4,55 4,59 4,59 --- 313
12 Floor Verhoeven AV Attila 4,25 4,45 4,31 4,45 --- 303
13 Valerie Bruurmijn Gloria 4,36 4,36 3,85 4,36 --- 296
14 Ylva den Heijer AV Sprint 4,32 4,23 4,32 --- 293
15 Pien de Geest Scorpio 3,00 4,05 4,16 4,16 --- 281
16 Lotte Griep Scorpio 3,24 3,51 4,14 4,14 --- 280
17 Sietske Baaij, Scorpio 3,93 4,10 3,69 4,10 --- 277
18 Sophie le Blansch SAV 4,09 4,08 3,82 4,09 --- 276
19 Daantje Janssens AV Sprint 3,52 3,44 4,03 4,03 --- 272
20 Willemijn Verberne Scorpio 3,61 3,69 3,08 3,69 --- 245
21 Jhiti de Rooij AV Attila 3,66 3,48 3,23 3,66 --- 243
22 Bente Meijer AV Attila 3,48 3,59 3,59 --- 237
23 Roos van Otterdijk AV Sprint 3,20 3,30 3,36 3,36 --- 219
24 Madelief Ruijters AV Attila 3,15 3,25 2,89 3,25 --- 210

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Sofie Klein DJA 6,84 7,44 7,17 7,44 --- 490
2 Brittany Cools THOR 5,53 6,28 5,99 6,28 --- 423
3 Anouk Jeveren Scorpio 5,89 6,10 6,00 6,10 --- 412
4 Aurelia Davis AV Sprint 5,38 5,68 6,02 6,02 --- 407
5 Loïs Drent AV Sprint 5,72 4,66 5,45 5,72 --- 388
6 Roos de Jong Atledo X 5,43 5,20 5,43 --- 370
7 Aimee Rynart AV Sprint 4,63 4,29 5,42 5,42 --- 369
8 Luka Harahap AV Attila 5,26 5,22 X 5,26 --- 359
9 Lotte van Ham AV Sprint 5,25 5,23 4,64 5,25 --- 358
10 Nienke Blom AV Sprint 4,75 5,13 5,08 5,13 --- 350
11 Iris Verschure AV Attila 4,51 4,84 X 4,84 --- 330
12 Eva Koning AV Sprint 4,82 4,63 4,73 4,82 --- 329
13 Fenna Jacobs AV Sprint 3,68 X 4,60 4,60 --- 313
14 Lieke Boomaars Scorpio 3,83 3,36 3,79 3,83 --- 256
Britt de Leeuw AV Sprint - DNS --- 0
Danisha Kats AV Sprint - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Daniek van Loon DAK X 5,21 4,63 5,21 --- 355
2 Elien Smits DAK 4,62 4,64 4,82 4,82 --- 329
3 Mila Strooper AV Attila 4,55 4,38 4,49 4,55 --- 310
4 Mirthe van Zon DAK 4,42 4,39 4,46 4,46 --- 303
5 Froukje Va...lkerwaard AV Attila 4,18 3,60 3,42 4,18 --- 283
6 Jelske Schets Scorpio 3,71 4,12 2,79 4,12 --- 279
7 Fenna Winkel AV Sprint 3,85 3,71 3,80 3,85 --- 258
8 Moniek van...Biggelaar Scorpio 3,81 3,72 3,65 3,81 --- 255
9 Emma Gitz AV Attila 3,25 3,71 3,38 3,71 --- 247
10 Anna Timmers AV Spiridon X 3,13 3,65 3,65 --- 242
11 Ilse Rijnart AV Sprint 3,58 3,48 X 3,58 --- 237
12 Imke Geenen Gloria 3,02 3,52 X 3,52 --- 232
13 Iris Oprins AV Spiridon 3,50 3,05 3,35 3,50 --- 230
14 Ròbin Martha PAC 3,46 3,06 3,38 3,46 --- 227
15 Femke Jacobs Gloria 2,79 3,02 3,36 3,36 --- 219
16 Myrthe van Pruijssen Gloria 3,28 3,25 3,30 3,30 --- 214
17 Lobke Voskens Gloria 3,09 3,28 2,18 3,28 --- 212
18 Femke Timmermans AV Attila 2,37 3,23 2,70 3,23 --- 208
19 Renée Kramer Atledo 1,41 2,23 3,13 3,13 --- 199
20 Sophy Naafs AV Spiridon 2,18 2,74 3,09 3,09 --- 196
21 Ghislaine Schalk AV Spiridon 2,80 3,08 2,90 3,08 --- 195

Uitslagen Meisjes Pupil C+mini Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Faylinn Jansen MPC - Scorpio X 4,76 4,34 4,76 --- 325
2 Emma le Blansch MPMini - SAV 3,41 3,59 4,54 4,54 --- 309
3 Esther van Os MPC - AV Attila 3,40 3,66 3,04 3,66 --- 243
4 Milou van den Broek MPMini - AV Attila 3,20 2,69 3,17 3,20 --- 205
5 Jana Baetens MPC - AV Attila 3,12 3,13 2,86 3,13 --- 199
6 Amy de Hesselle MPC - DJA 2,77 2,91 2,58 2,91 --- 180

Uitslagen Meisjes Specials Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Joyce van Bavel MSS - Spado 6,51 6,13 6,48 6,51 --- 5
2 Minke Geraerts MSS - AV Sprint 5,45 4,78 5,24 5,45 --- 4
3 Cynthia Riel MSJ - AV Sprint 4,45 4,02 4,60 4,60 --- 3
4 Imogen Frerejean MSJ - AV Sprint 1,86 1,90 2,48 2,48 --- 2
Margriet Jacobs MSS - AV Sprint - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Specials Pupillen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten