Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Mentink Taxandria 1,65 --- 741
2 Jim van Mook THOR 1,60 1,60 702
3 Marvin Lamers THOR 1,40 1,52 541
4 Tijn Blom AV Sprint 1,35 --- 499
4 Julian van Jeveren Scorpio 1,35 --- 499
6 Daan Verhoeven AV Attila 1,30 --- 462
7 Taro Swart AV Spiridon 1,25 1,35 426

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,60 --- 702
2 Finn de Graaf AV Attila 1,50 1,55 623
3 Kaj de Jong AV Statina 1,45 1,46 582
4 Tim Pelkmans AV Sprint 1,40 --- 541
4 Yorick Brethouwer Scorpio 1,40 --- 541
6 Justin van Dooren AV Sparta 1,35 --- 499
6 Tibbe Teunissen AV Sprint 1,35 --- 499
6 Jord Pluimes Scorpio 1,35 1,51 499
6 Jens de Wilde Scorpio 1,35 --- 499
10 Gianni Brunken AV Sprint 1,30 --- 462
10 Chuck Pols Scorpio 1,30 1,37 462
10 Raoul van Heel Taxandria 1,30 1,30 462
13 Benjamin den Hartog CAV Energie 1,25 --- 426
13 Lucas Bal CAV Energie 1,25 1,27 426
13 Olivier Pessers AV Attila 1,25 --- 426
13 Jaïr Lubbers AV Attila 1,25 --- 426
13 Aran Swart AV Spiridon 1,25 1,20 426
18 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 1,20 --- 389
18 Martijn Pos HLLS 1,20 --- 389
18 Rick Damen AV Attila 1,20 --- 389
18 Milan Watzeels AV Attila 1,20 --- 389
18 Duc Hendriksen AV Attila 1,20 --- 389
18 Tygo Naafs AV Spiridon 1,20 --- 389
18 Max Kreeft AV Spiridon 1,20 --- 389
18 Krijn Stroober AV Sprint 1,20 --- 389
18 Joost Winkel AV Sprint 1,20 --- 389
18 Quinn van Hest Gloria 1,20 --- 389
18 Timo Timmermans Gloria 1,20 --- 389
29 Jules Karremans AV Attila 1,15 --- 352
29 Steijn Timmers AV Spiridon 1,15 --- 352
29 Guus Guikink AV Sprint 1,15 --- 352
29 Thymen van Zon DAK 1,15 1,12 352
33 Finn Hultermans AV Attila 1,10 --- 316
33 Jort Bouman AV Sprint 1,10 --- 316
33 Kevin van Loon DAK 1,10 --- 316
33 Martijn Gulickx Gloria 1,10 --- 316
Bengt Kramer Atledo DNS --- 0
Rens van Beek AV Spiridon DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joey de Hesselle DJA 1,35 --- 599
2 Bart Mol DJA 1,25 --- 526
3 Jimmy Marcera AV Sprint 1,20 --- 489
3 Ryan Jansen Scorpio 1,20 --- 489
5 Sjoerd Schets Scorpio 1,15 --- 452
6 Kamiel Watzeels AV Attila 1,05 --- 379
6 Merijn Verdijk DAK 1,05 --- 379
6 Joris Klein DJA 1,05 --- 379
9 Mathys Vermeulen AV Attila 1,00 --- 342
9 Roemer Struik DAK 1,00 --- 342
11 Scott van IJzendoorn Atledo 0,90 --- 269
11 Pepijn Wijnen Atledo 0,90 --- 269

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 1,20 --- 489
2 Tim van der Wijst AV Spiridon 1,15 --- 452
3 Troj van Dongen AV Spiridon 1,05 --- 379
4 Dirk Lorkeers AV Sprint 1,00 --- 342
5 Miles Harahap AV Attila 0,90 --- 269
5 Dario Ehrismann Scorpio 0,90 --- 269
5 Jasper Buschman Scorpio 0,90 --- 269
8 Bas Guikink AV Sprint 0,85 --- 232
8 Milan Kwetters DAK 0,85 --- 232
10 Merlijn Pellis AV Sprint 0,80 --- 196

Uitslagen Jongens Specials Pupillen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne van Nierop DAK 1,45 1,40 582
1 Eva van Mook THOR 1,45 1,35 582
3 Floor Alessie AV Attila 1,40 --- 541
4 Daan de Reijdt AV Sprint 1,35 --- 499
4 Anouk van Dal DAK 1,35 1,40 499
4 Femke Kuppens Scorpio 1,35 --- 499
7 Loïs Glashouwer AV Statina 1,30 --- 462
7 Hanna van Baast AV Attila 1,30 --- 462
7 Nine Fransen AV Sprint 1,30 --- 462
7 Linsy Heestermans AV Sprint 1,30 --- 462
7 Ruth Vogels Rotterdam 1,30 --- 462
7 Veerle van Son Scorpio 1,30 --- 462
13 Anne de Jong Atledo 1,25 --- 426
13 Safira den Oudsten AV Spiridon 1,25 --- 426
13 Mikki Lips AV Sprint 1,25 --- 426
13 Moos van Gendt Eindhoven 1,25 --- 426
13 Robin Vuik AV Astylos 1,25 1,35 426
18 Susan Korevaar AV Attila 1,15 --- 352
18 Jill van Gurp AV Attila 1,15 --- 352
18 Bijou Leto AV Sprint 1,15 --- 352
18 Lindsey va...Batenburg THOR 1,15 --- 352
22 Milou van der Lichte AV Sprint 1,10 --- 316
23 Ilse Stok CAV Energie 1,00 --- 242
23 Anne ter Horst Atledo 1,00 1,08 242
23 Danique Schalk AV Spiridon 1,00 --- 242
23 Marit Griep Scorpio 1,00 --- 242
27 Barbara Karremans AV Attila 0,90 --- 169
27 Dewi Groffen Gloria 0,90 --- 169

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Juul de Reijdt AV Sprint 1,20 --- 489
2 Noëlle Schalk AV Spiridon 1,15 --- 452
3 Ifelunwa Igwala AV Attila 1,10 1,21 416
3 Margit van Son Scorpio 1,10 --- 416
5 Bente Meijer AV Attila 1,05 --- 379
5 Mirre Stabel Gloria 1,05 --- 379
5 Valerie Bruurmijn Gloria 1,05 --- 379
5 Sanne Sprangers Gloria 1,05 --- 379
5 Femke Sprangers Gloria 1,05 --- 379
5 Pien de Geest Scorpio 1,05 --- 379
11 Floor Verhoeven AV Attila 1,00 --- 342
11 Roos van Otterdijk AV Sprint 1,00 --- 342
11 Stella Stroober AV Sprint 1,00 --- 342
11 Daantje Janssens AV Sprint 1,00 --- 342
11 Lotte Griep Scorpio 1,00 --- 342
11 Willemijn Verberne Scorpio 1,00 --- 342
11 Marlijn Huigen Scorpio 1,00 --- 342
18 Ylva den Heijer AV Sprint 0,95 --- 306
18 Sietske Baaij, Scorpio 0,95 --- 306
20 Jhiti de Rooij AV Attila 0,85 --- 232
20 Arwen Ambachtsheer AV Spiridon 0,85 --- 232
20 Cyri Brethouwer Scorpio 0,85 --- 232
23 Sophie le Blansch SAV 0,75 --- 159
23 Madelief Ruijters AV Attila 0,75 --- 159

Uitslagen Meisjes Specials Pupillen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten