Uitslagen Jongens Junior C 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marvin Lamers THOR 5,38 --- 731
2 Luuk Mentink Taxandria 5,65 --- 645
3 Jim van Mook THOR 5,83 --- 592
4 Julian van Jeveren Scorpio 5,91 --- 569
5 Taro Swart AV Spiridon 6,02 --- 539
6 Tijn Blom AV Sprint 6,18 --- 498
7 Daan Verhoeven AV Attila 6,45 --- 432

Uitslagen Jongens Junior D 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jens de Wilde Scorpio 5,57 --- 670
2 Tim Pelkmans AV Sprint 5,58 --- 667
3 Stijn Hendriks Scorpio 5,65 --- 645
4 Justin van Dooren AV Sparta 5,69 --- 633
5 Tibbe Teunissen AV Sprint 5,73 --- 621
6 Kaj de Jong AV Statina 5,75 --- 615
6 Gianni Brunken AV Sprint 5,75 --- 615
8 Finn de Graaf AV Attila 5,81 --- 598
9 Olivier Pessers AV Attila 5,83 --- 592
9 Chuck Pols Scorpio 5,83 --- 592
11 Lucas Bal CAV Energie 5,89 6,50 575
12 Martijn Pos HLLS 5,90 --- 572
12 Milan Watzeels AV Attila 5,90 --- 572
14 Max Kreeft AV Spiridon 5,91 --- 569
15 Finn Hultermans AV Attila 5,99 --- 548
16 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 6,00 --- 545
17 Rick Damen AV Attila 6,04 --- 534
18 Benjamin den Hartog CAV Energie 6,05 --- 531
19 Aran Swart AV Spiridon 6,10 --- 518
20 Jules Karremans AV Attila 6,13 --- 511
21 Joost Winkel AV Sprint 6,15 --- 505
22 Jort Bouman AV Sprint 6,21 --- 490
23 Duc Hendriksen AV Attila 6,24 --- 483
24 Yorick Brethouwer Scorpio 6,25 --- 480
25 Jord Pluimes Scorpio 6,32 --- 463
26 Thymen van Zon DAK 6,36 --- 453
27 Jaïr Lubbers AV Attila 6,37 --- 451
28 Tygo Naafs AV Spiridon 6,40 --- 444
29 Guus Guikink AV Sprint 6,43 --- 437
30 Martijn Gulickx Gloria 6,49 --- 423
31 Raoul van Heel Taxandria 6,50 6,36 420
32 Krijn Stroober AV Sprint 6,57 --- 404
33 Quinn van Hest Gloria 6,72 --- 371
34 Steijn Timmers AV Spiridon 6,88 --- 338
34 Timo Timmermans Gloria 6,88 --- 338
Rens van Beek AV Spiridon DNS --- 0
Kevin van Loon DAK DNS --- 0
Bengt Kramer Atledo DNF --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bart Mol DJA 5,94 --- 661
2 Mathys Vermeulen AV Attila 6,06 --- 629
3 Merijn Verdijk DAK 6,25 --- 580
4 Jimmy Marcera AV Sprint 6,34 --- 558
5 Joey de Hesselle DJA 6,36 --- 553
6 Kamiel Watzeels AV Attila 6,40 --- 544
7 Ryan Jansen Scorpio 6,47 --- 527
8 Sjoerd Schets Scorpio 6,63 --- 491
9 Roemer Struik DAK 6,75 --- 465
10 Joris Klein DJA 6,83 --- 448
11 Scott van IJzendoorn Atledo 7,31 --- 355
12 Pepijn Wijnen Atledo 7,47 --- 326

Uitslagen Jongens Pupil B 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 6,02 --- 639
2 Dirk Lorkeers AV Sprint 6,32 --- 563
3 Miles Harahap AV Attila 6,67 --- 482
4 Troj van Dongen AV Spiridon 6,79 --- 457
5 Bas Guikink AV Sprint 6,91 --- 432
5 Jasper Buschman Scorpio 6,91 --- 432
7 Tim van der Wijst AV Spiridon 6,95 --- 424
8 Dario Ehrismann Scorpio 7,00 --- 414
9 Merlijn Pellis AV Sprint 7,08 --- 398
10 Milan Kwetters DAK 7,09 --- 396

Uitslagen Jongens Specials Pupillen 35 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ruth Vogels Rotterdam 5,45 --- 708
2 Femke Kuppens Scorpio 5,68 --- 636
3 Nine Fransen AV Sprint 5,80 --- 601
4 Hanna van Baast AV Attila 5,82 --- 595
4 Anouk van Dal DAK 5,82 --- 595
6 Veerle van Son Scorpio 5,92 --- 567
7 Barbara Karremans AV Attila 6,00 --- 545
7 Daan de Reijdt AV Sprint 6,00 --- 545
9 Safira den Oudsten AV Spiridon 6,01 --- 542
10 Linsy Heestermans AV Sprint 6,04 --- 534
11 Floor Alessie AV Attila 6,11 --- 516
11 Eva van Mook THOR 6,11 --- 516
13 Milou van der Lichte AV Sprint 6,12 --- 513
14 Mikki Lips AV Sprint 6,13 --- 511
15 Ilse Stok CAV Energie 6,14 --- 508
16 Moos van Gendt Eindhoven 6,16 --- 503
17 Bijou Leto AV Sprint 6,17 --- 500
18 Robin Vuik AV Astylos 6,18 --- 498
19 Loïs Glashouwer AV Statina 6,20 --- 493
20 Anne van Nierop DAK 6,21 6,16 490
21 Danique Schalk AV Spiridon 6,23 --- 485
22 Anne de Jong Atledo 6,26 --- 478
23 Susan Korevaar AV Attila 6,37 --- 451
24 Anne ter Horst Atledo 6,52 --- 416
25 Marit Griep Scorpio 6,54 --- 411
26 Lindsey va...Batenburg THOR 6,73 --- 369
27 Dewi Groffen Gloria 6,80 --- 354
28 Jill van Gurp AV Attila 7,13 --- 288

Uitslagen Meisjes Pupil A1 35 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daantje Janssens AV Sprint 6,18 --- 598
2 Noëlle Schalk AV Spiridon 6,32 --- 563
3 Pien de Geest Scorpio 6,37 --- 551
4 Ifelunwa Igwala AV Attila 6,41 --- 541
5 Juul de Reijdt AV Sprint 6,49 --- 523
6 Mirre Stabel Gloria 6,60 --- 498
7 Femke Sprangers Gloria 6,64 --- 489
8 Lotte Griep Scorpio 6,66 --- 484
9 Margit van Son Scorpio 6,67 --- 482
10 Sophie le Blansch SAV 6,69 --- 478
11 Madelief Ruijters AV Attila 6,71 --- 474
12 Bente Meijer AV Attila 6,79 --- 457
13 Roos van Otterdijk AV Sprint 6,84 --- 446
13 Sanne Sprangers Gloria 6,84 --- 446
15 Cyri Brethouwer Scorpio 6,89 --- 436
16 Ylva den Heijer AV Sprint 6,92 --- 430
17 Sietske Baaij, Scorpio 6,93 --- 428
18 Floor Verhoeven AV Attila 6,95 --- 424
19 Willemijn Verberne Scorpio 7,06 --- 402
20 Valerie Bruurmijn Gloria 7,09 --- 396
21 Stella Stroober AV Sprint 7,13 --- 388
22 Jhiti de Rooij AV Attila 7,15 --- 385
22 Marlijn Huigen Scorpio 7,15 --- 385
24 Arwen Ambachtsheer AV Spiridon 7,27 --- 362

Uitslagen Meisjes Specials Pupillen 35 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten