Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Jari Heppener HRRR 3,25 m/s--- 368
2 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 3,15 m/s--- 348
3 Liam de Lang Heerenveen 3,14 m/s--- 346
4 Kevin Davids Haaksbergen 3,10 m/s--- 338
5 Joshua Gooijer AV PEC 1910 3,03 m/s--- 324
6 Job Mulder Groningen 3,01 m/s--- 320
7 Kian Sportel Groningen 2,83 m/s--- 284
8 Samuel Ui...roeneveld Groningen 2,75 m/s--- 268
9 Remco Loer AV Aquilo 2,75 m/s--- 268
10 Thijmen Misker SPWS 2,61 m/s--- 240
11 Roan Hulshof AV Jahn II 2,54 m/s--- 226
12 Niels Eefting HAC `63 2,49 m/s--- 216
13 Melle De Jong SPWS 2,41 m/s--- 200
14 Storm Kievit Groningen 2,39 m/s--- 196
15 Daan Kempkens ATC `75 2,36 m/s--- 190
16 Remco Germs AV Jahn II 2,36 m/s--- 190
17 Sander van...aalduinen Groningen 2,31 m/s--- 180
18 Reinier Sibeijn Groningen 2,24 m/s--- 166
19 Silvijn Smit Groningen 2,17 m/s--- 152
20 Tieme Muller AV Lionitas 2,13 m/s--- 144
21 Roan van Loo AV Aquilo 1,96 m/s--- 110
22 Jurgen Eefting HAC `63 1,95 m/s--- 108
23 Matthijs Kruizinga Groningen 1,88 m/s--- 94
24 Hugo Wijnholds Groningen 1,84 m/s--- 86
Daimy van Beek AV Fortuna DNS 3,33 0
Samuel Sturing AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Ruth Zijlstra Heerenveen 4,32 m/s4,03
2 Jinte Braas SAV 4,28 m/s4,30
3 Tess Jaarsma HRRR 4,24 m/s---
4 Hannah Moll AV Jahn II 4,16 m/s---
5 Maud Visscher Groningen 4,14 m/s4,35
6 Sascha Keukenkamp Groningen 4,11 m/s---
7 Luena Spijkerboer De Gemzen 4,05 m/s4,25
8 Mayke Ruige AV Lionitas 3,93 m/s---
9 Celine Dijkstra AAC `61 3,75 m/s---
10 Naömi Gooijer AV PEC 1910 3,66 m/s---
11 Francine V...der Stoop De Gemzen 3,47 m/s3,85
12 Lisa Komduur SPWS 3,38 m/s---
13 Tess Gerdes SPWS 3,36 m/s4,02
13 Esmée de Vries SPWS 3,36 m/s---
15 Annamarijn... Ginneken HRRR 3,33 m/s3,58
16 Nina Thomas Groningen 3,23 m/s---
17 Helen de Vries AV Jahn II 3,18 m/s---
18 Carleen Trip AV Jahn II 2,58 m/s---
19 Tessa van ...aalduinen Groningen 2,50 m/s---
Jill Uilhoorn Fivelstreek DNS 4,00
Renske Hanekamp De Gemzen DNS ---
Nienke Wagenaar De Gemzen DNS ---
Noortje Sieperda HRRR DNS ---
Shanara va...Zandvoort AV Lionitas DNS ---
Juliette Oudekerk Groningen DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Julia Seppenwoolde ATNY 3,03 m/s--- 324
2 Eva Wilbers Groningen 2,93 m/s--- 304
3 Ilse Clobus AAC `61 2,37 m/s--- 192
4 Noémi jol... Veldman SV Veendam 2,31 m/s--- 180
5 Merel Bierma Fivelstreek 2,29 m/s--- 176
6 Marlisa Wiechers AV Jahn II 2,19 m/s--- 156
7 Yinthe Stel AV Jahn II 2,19 m/s--- 156
8 Lauren Posthuma MPM 1,80 m/s--- 78