Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen 9,28 +2.0 m/s9,28 597
2 Daan Jaarsma HRRR 9,51 +2.0 m/s9,47 557
3 Finn Korf AC TION 9,71 +2.0 m/s--- 524
4 Daniël va...Wijngaard AV Aquilo 9,92 +2.0 m/s--- 490
5 Thomas Berends AAC `61 10,03 +2.0 m/s--- 473
6 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,08 +2.0 m/s--- 466
7 Cristian v...n Bossche AV Jahn II 10,51 +2.0 m/s--- 403
8 Olav Clobus AAC `61 11,20 +2.0 m/s--- 313
9 Collin Streunding AV Aquilo 11,53 +2.0 m/s--- 274
10 Timo Tervoort Groningen 11,68 +2.0 m/s--- 257
11 Thijs Penning AV Aquilo 12,10 +2.0 m/s--- 211
Adam Kanning Groningen DNS --- 0

Uitslagen Jongens Racerunners Junioren 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Mateusz Freerks NelliCooman 16,06 +1.8 m/s---
2 Bram Kornelis AAC `61 16,50 +1.8 m/s---
3 Rinze de Jong AV Lionitas 25,42 +1.8 m/s---

Uitslagen Jongens Racerunners Pupillen 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Mannen Racerunners Senioren 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam 60m QOBP
1 Baudien Venema HRRR 8,42 +2.1 m/sQ8,38
2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,60 +1.6 m/sQ8,52
3 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,71 +2.1 m/sQ8,73
4 Lotte Slomp AAC `61 8,75 +0.3 m/sQ8,81
5 Jinte Braas SAV 8,88 +0.7 m/sQ8,93
6 Ruth Zijlstra Heerenveen 8,90 +1.6 m/sQ9,00
7 Hannah Moll AV Jahn II 8,92 +2.1 m/sQ---
8 Isabel van Houweling De Gemzen 8,94 +0.3 m/sQ---
9 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,98 +0.3 m/sQ---
10 Nienke Wagenaar De Gemzen 9,21 +1.6 m/sQ---
11 Mayke Ruige AV Lionitas 9,22 +2.1 m/sq9,11
12 Sascha Keukenkamp Groningen 9,25 +0.7 m/sQ---
13 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,42 +2.1 m/sq---
14 Noortje Sieperda HRRR 9,44 +1.6 m/sq9,18
15 Naömi Gooijer AV PEC 1910 9,48 +2.1 m/sq---
16 Nanou Hofmann Heerenveen 9,49 +1.6 m/s----
17 Francine V...der Stoop De Gemzen 9,51 +1.6 m/s-9,70
18 Suusje Berkenbosch De Gemzen 9,53 +0.3 m/s----
19 Tess Gerdes SPWS 9,61 +0.7 m/sQ9,79
20 Celine Dijkstra AAC `61 9,66 +0.3 m/s----
21 Annamarijn... Ginneken HRRR 9,78 +1.6 m/s-10,00
22 Nina Thomas Groningen 10,19 +0.7 m/s----
23 Merel Beekman De Gemzen 10,19 +0.3 m/s----
24 Renske Hanekamp De Gemzen 10,23 +0.3 m/s----
25 Helen de Vries AV Jahn II 10,38 +2.1 m/s----
26 Lisa Komduur SPWS 10,85 +0.7 m/s----
27 Tessa van ...aalduinen Groningen 11,48 +0.7 m/s----
Juliette Oudekerk Groningen DNS ----

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Fieke Sportel Groningen 9,69 +1.8 m/s--- 527
2 Mila Aukema Groningen 9,73 +0.8 m/s--- 521
3 Eliza Huizinga Groningen 9,91 +0.8 m/s--- 492
4 Inez Keun Groningen 10,13 +1.8 m/s10,09 458
5 Jara Heppener HRRR 10,40 +0.3 m/s10,53 419
6 Leya Topelen Groningen 10,54 +1.8 m/s--- 399
7 Eva-Sofie Elferink AAC `61 10,58 +0.3 m/s--- 394
8 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,61 +0.8 m/s--- 390
9 Liselot Smit Groningen 10,92 +1.8 m/s--- 349
10 Nienke Hoen AV Jahn II 10,94 +0.8 m/s--- 346
11 Rachida Moussa AV Jahn II 11,01 +0.8 m/s--- 337
12 Zoey de Vries AV Impala 11,12 +0.3 m/s--- 323
13 Eline Urban Groningen 11,31 +1.8 m/s--- 300
14 Esther Zijlstra Groningen 11,46 +1.8 m/s--- 282
15 Marith Stel AV Jahn II 11,76 +0.8 m/s--- 248
16 Elke de Jong AV Aquilo 11,83 +0.3 m/s--- 240
17 Marlijn Bierma Fivelstreek 12,16 +0.3 m/s--- 205
18 Inke Meijer AV Aquilo 12,30 +0.3 m/s--- 191
Nynke Kwak AV Aquilo DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Racerunners Junioren 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Juliëtte ...wershaven HAC `63 15,44 +1.2 m/s16,02

Uitslagen Meisjes Racerunners Pupillen 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Lyona Bleijie AAC `61 17,42 m/s17,70
2 Dinah Pen AV Lionitas 18,18 +1.2 m/s---

Uitslagen Vrouwen Racerunners Senioren 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten