Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sven Kramer AV `56 AV `56 JC 11,16 12,28 12,28 12,38 626
2 Robbert Maas Spado Spado JC Team 1 10,05 10,66 10,86 10,78 10,86 --- 563
3 Rens Schuit SCSP AV Scheldesport JC 9,81 9,35 10,06 10,06 --- 525
4 Ryan Karelse AV `56 AV `56 JC 9,47 9,63 9,40 9,15 9,63 --- 0
5 Daan Moelands DJA DJA JC 9,23 9,04 8,98 9,08 9,23 --- 485
6 Tobias de Zeeuw SCSP AV Scheldesport JC 8,59 8,22 8,34 8,23 8,59 --- 0
7 Largo de Leeuw Spado Spado JC Team 1 8,02 8,25 8,47 8,30 8,47 --- 0
8 Jonathan Schrauwen Spado Spado JC Team 2 8,01 6,78 8,39 8,39 --- 442
9 Sander van Mansfeld THOR THOR JC 7,81 7,88 7,66 6,63 7,88 --- 415
10 Thijs van Wassenaar Groene Ster AV Groene Ster JC 7,60 7,34 7,29 7,69 7,69 --- 404
11 Mels Hillemans DJA DJA JC 6,49 6,72 6,98 7,07 7,07 --- 0
12 Roan Knobel THOR THOR JC 6,82 6,43 6,64 6,82 --- 0
13 Tijl de Witte RK HAV RK HAV JC 3,24 2,25 2,90 1,96 3,24 --- 109

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Jeffrey Rijkhals DNMC Dynamica ADSV JD 9,01 9,58 9,93 10,03 10,03 --- 524
2 Pim Nuijten Spado Spado JD Team 1 9,14 7,68 8,88 8,66 9,14 --- 480
3 Bas Noordermeer Groene Ster AV Groene Ster JD 8,97 8,87 8,43 7,93 8,97 --- 472
4 Bart Mol DJA DJA JD 7,82 7,90 7,49 7,45 7,90 --- 416
5 Roy van den Broek ACHL ARV Achilles JD 6,00 6,83 5,95 5,65 6,83 --- 356
6 Maarten Franken Spado Spado JD Team 1 5,48 5,38 5,74 6,77 6,77 --- 0
7 Mart Kapteijn AV `56 AV `56 JD Team 1 6,51 5,79 6,03 6,19 6,51 --- 337
8 Joris Oosterveld Spado Spado JD Team 2 6,50 6,20 5,96 6,11 6,50 --- 336
9 Joris Klein DJA DJA JD 5,76 6,35 6,33 6,17 6,35 --- 0
10 Jason Brouwers THOR THOR JD Team 2 6,25 5,88 5,70 5,96 6,25 --- 321
11 Marc van den Boom THOR THOR JD Team 1 5,19 5,83 5,64 5,57 5,83 --- 295
12 Ipe Verbrugge AV `56 AV `56 JD Team 1 5,64 4,63 4,89 5,15 5,64 --- 0
13 Luc van de Werfhorst Spado Spado JD Team 2 5,56 5,30 5,13 5,44 5,56 --- 0
14 Quinten Vermaas Groene Ster AV Groene Ster JD 5,15 5,52 5,55 5,55 --- 0
15 Sjors van Zomeren THOR THOR JD Team 1 5,34 4,83 5,41 5,48 5,48 --- 0
16 Rody Dees AV `56 AV `56 JD Team 2 4,40 4,47 4,31 4,65 4,65 --- 217
17 Stijn Koole DNMC Dynamica ADSV JD 3,22 3,97 3,85 3,97 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 11,59 12,10 11,63 12,10 --- 619
2 Suzanne Verschuren SCSP AV Scheldesport MC 8,95 9,48 8,95 9,71 9,71 10,02 508
3 Eline van Vugt SV Diomedon SV Diomedon MC 8,09 8,61 8,61 --- 453
4 Fleur Verwijmeren ACHL ARV Achilles MC 7,68 7,05 8,23 7,69 8,23 --- 433
5 Wisterlande Kouters DJA DJA MC 7,82 7,83 7,86 7,50 7,86 --- 414
6 Sanna van der Veeken SV Diomedon SV Diomedon MC 7,16 7,64 7,64 --- 0
7 Indy Vermeiren DJA DJA MC 6,10 6,46 6,92 7,05 7,05 --- 0
8 Georgette Thilleman RK HAV RK HAV MC 6,65 7,00 6,53 6,68 7,00 --- 366
9 Renske Nuijten Spado Spado MC Team 1 5,81 6,26 6,94 6,76 6,94 --- 0
10 Do van den Broek THOR THOR MC Team 1 6,42 5,32 6,33 6,42 --- 332
11 Tamar Daalen AV `56 AV `56 MC Team 1 6,36 6,34 5,88 6,36 --- 328
12 Fenna van Amen THOR THOR MC Team 1 5,51 5,57 6,04 5,82 6,04 --- 0
13 Yara Burg AV `56 AV `56 MC Team 1 5,92 5,39 4,68 5,92 --- 0
14 Luna Dijkens RK HAV RK HAV MC 5,03 5,40 5,90 5,70 5,90 --- 0
15 Anouk Leenheer Delta Sport Delta Sport MC 5,73 5,55 5,68 5,50 5,73 --- 289
16 Gwen Franken Spado Spado MC Team 2 5,22 5,36 4,49 4,38 5,36 --- 265
17 Eva Kievits Delta Sport Delta Sport MC 3,93 4,34 4,55 4,79 4,79 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Fenne Pellaers AV `56 AV `56 MD Team 1 9,19 9,14 8,59 9,16 9,19 --- 483
2 Sofie Klein DJA DJA MD 8,97 8,71 8,93 8,16 8,97 --- 472
3 Stara Carmelia Spado Spado MD Team 1 6,67 7,97 8,40 8,69 8,69 --- 457
4 Meike van Arendonk ACHL ARV Achilles MD 8,10 8,52 8,49 8,26 8,52 --- 449
5 Alysa Sheppard Spado Spado MD Team 1 8,37 7,69 8,28 7,63 8,37 --- 0
6 Benedicte Kimwanga DJA DJA MD 7,15 7,98 8,35 8,04 8,35 --- 0
7 Noortje Lambregts THOR THOR MD Team 1 7,31 7,99 7,34 7,12 7,99 --- 421
8 Rikke Knobel THOR THOR MD Team 1 7,44 7,21 6,85 7,18 7,44 --- 0
9 Yasmine de Kraker DNMC Dynamica ADSV MD 6,79 6,89 7,15 6,88 7,15 --- 374
10 Tirza Hulstein AV `56 AV `56 MD Team 1 6,85 6,48 6,63 5,81 6,85 --- 0
11 Yvanka Wesdorp SV Diomedon SV Diomedon MD 5,86 5,99 6,37 5,76 6,37 --- 329
12 Vera Hultermans Spado Spado MD Team 2 6,20 5,18 6,21 6,24 6,24 --- 321
13 Mila Kramer AV `56 AV `56 MD Team 2 5,88 5,94 6,13 5,77 6,13 --- 314
14 Zosja Knobel THOR THOR MD Team 2 5,35 4,30 6,09 5,66 6,09 --- 312
15 Merel de Kerf RK HAV RK HAV MD 6,01 5,84 6,06 6,00 6,06 --- 310
16 Femke van Sluijs AV `56 AV `56 MD Team 2 5,62 5,93 6,04 5,34 6,04 --- 0
17 Daphne Blaas DNMC Dynamica ADSV MD 4,83 4,75 4,50 5,55 5,55 --- 0
18 Leonie Schepers Spado Spado MD Team 2 4,99 5,05 4,19 5,05 --- 0
19 Amy van der Linden SV Diomedon SV Diomedon MD 4,69 4,53 4,04 4,58 4,69 --- 0