Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mark de Bloeme ARV Achilles JC 1,60 ---
2 Ravi Watzeels Spado JC Team 1 1,55 ---
3 Tim de Bruijn RK HAV JC 1,55 ---
4 Mels Hillemans DJA JC 1,50 ---
4 Jesper van Meer Spado JC Team 1 1,50 ---
6 Dion van Run AV Groene Ster JC 1,50 ---
7 Ryan Karelse AV `56 JC 1,50 1,60
8 Jochem Huijbregts Spado JC Team 2 1,45 ---
8 Joep Bovée Spado JC Team 2 1,45 ---
10 Rens Schuit AV Scheldesport JC 1,45 ---
10 Obbe Voorderhaak THOR JC 1,45 ---
12 Ben Weststrate AV `56 JC 1,35 ---
13 Arnoud Lagerwaard AV Groene Ster JC 1,30 ---
13 Sander van Mansfeld THOR JC 1,30 ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mink Tebbens THOR JD Team 1 1,45 ---
2 David de Vos SV Diomedon JD 1,40 ---
3 Remco de Baar AV `56 JD Team 1 1,40 ---
3 Finn Hillemans DJA JD 1,40 ---
5 Nino van den Berg AV `56 JD Team 1 1,35 ---
5 Daan Schuit AV Scheldesport JD 1,35 1,05
7 Frank de Bloeme ARV Achilles JD 1,30 ---
8 Julian Nijssen SV Diomedon JD 1,30 ---
9 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 1,25 ---
10 Jude Khalil THOR JD Team 1 1,25 ---
11 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 1 1,25 ---
12 Silas Broeksma AV `56 JD Team 2 1,20 ---
13 Dani Goorden THOR JD Team 2 1,20 ---
14 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 1,20 ---
15 Simon Smids AV `56 JD Team 2 1,15 ---
15 Quinten Steijns Spado JD Team 1 1,15 ---
17 Stein Heuvelink AV Groene Ster JD 1,10 ---
18 Merijn van den Berg AV Groene Ster JD 1,10 ---
18 Roland van Dijk THOR JD Team 2 1,10 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eva van Mook THOR MC Team 1 1,55 ---
2 Aniek van Opstal DJA MC 1,50 ---
3 Emma Meulblok SV Diomedon MC 1,40 ---
4 Katja van Eetvelt RK HAV MC 1,40 ---
5 Nine Gelderblom ARV Achilles MC 1,40 ---
6 Fleur Leenheer Delta Sport MC 1,35 ---
6 Amber Broeren THOR MC Team 2 1,35 ---
6 Zenna Knobel THOR MC Team 2 1,35 ---
9 Cindy Jansen Spado MC Team 1 1,35 ---
10 Lindsey va...Batenburg THOR MC Team 1 1,35 ---
11 Sanne Baar AV `56 MC Team 1 1,30 ---
12 Trijntje v... Elzakker Spado MC Team 1 1,30 ---
13 Mette Verbrugge AV `56 MC Team 1 1,25 ---
14 Renske Luijnenburg Spado MC Team 2 1,25 ---
14 Noelle Oirbans Spado MC Team 2 1,25 ---
Noa van Tuijl Dynamica ADSV MC DNS ---
Isabel van Otzel Delta Sport MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Stara Carmelia Spado MD Team 1 1,35 ---
2 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,30 ---
2 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 1,30 ---
2 Esmee de Baat Spado MD Team 1 1,30 ---
5 Meike van Arendonk ARV Achilles MD 1,30 ---
5 Nicole Banka SV Diomedon MD 1,30 ---
7 Zosja Knobel THOR MD Team 2 1,25 ---
8 Lotte van Pul Spado MD Team 2 1,25 ---
9 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 1,20 ---
9 Alexandra Elias RK HAV MD 1,20 ---
9 Daphne Stok Spado MD Team 2 1,20 ---
9 Milou Hensen SV Diomedon MD 1,20 ---
13 Lore Goetschalckx DJA MD 1,20 ---
14 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 2 1,15 ---
15 Lotte Elstgeest AV `56 MD Team 2 1,10 ---
16 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,10 ---
Sophie van Gurp ARV Achilles MD NM ---
Julot Hendriks THOR MD Team 2 NM ---
Noortje Lambregts THOR MD Team 1 DNS ---