Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 X 5,51 5,22 5,24 5,51 +1.5 m/s--- 719
2 Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JC Team 1 5,18 5,14 5,42 5,07 5,42 +1.3 m/s5,08 702
3 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JC 5,21 4,98 5,27 X 5,27 +1.4 m/s--- 674
4 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 2 X X 3,72 4,86 4,86 -0.4 m/s--- 593
5 Martijn Pos HLLS Hellas Utr...JC Team 1 4,82 X 4,57 4,62 4,82 +0.3 m/s--- 0
6 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JC X 4,70 4,72 X 4,72 +0.1 m/s--- 0
7 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JC 4,34 4,55 4,40 4,72 4,72 -0.7 m/s--- 564
8 Lucca Marks HLLS Hellas Utr...JC Team 3 4,42 4,14 3,81 - 4,42 +1.6 m/s--- 502
9 Tygo Versteegh HLLS Hellas Utr...JC Team 2 4,28 3,84 4,28 4,39 4,39 +1.5 m/s--- 0
10 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 4,09 4,17 4,02 4,37 4,37 +0.4 m/s--- 492
11 Jonah Broer Triathlon AV Triathl...JC Team 2 3,93 4,27 3,99 4,26 4,27 +1.3 m/s--- 472
12 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JC Team 1 3,95 3,84 2,47 3,95 3,95 -0.3 m/s--- 0
13 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope SC Antilope JC 3,88 3,45 X 3,66 3,88 +2.4 m/s--- 394
14 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JC 3,81 X 3,73 - 3,81 +2.1 m/s--- 0
15 Thomas de Kort SC Antilope SC Antilope JC 3,74 3,72 3,73 3,68 3,74 -0.1 m/s--- 0
16 Antonie Killestijn Clytoneus AV Clytoneus JC 3,42 3,39 X 3,26 3,42 +1.9 m/s--- 302
Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC - - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Merijn Hoogerdijk AAV `36 AAV `36 JD Team 1 4,26 4,36 4,37 4,27 4,37 +0.4 m/s4,17 492
2 David Fontein HLLS Hellas Utr...JD Team 1 4,03 4,30 4,25 3,88 4,30 +0.5 m/s--- 478
3 Tim van Tilburg AV Gouda AV Gouda JD X 4,26 X 4,06 4,26 +1.6 m/s4,03 470
4 Djorden Andrea Triathlon AV Triathl...JD Team 1 3,97 4,03 3,99 4,24 4,24 +1.7 m/s--- 466
5 Floris van der Vijgh HLLS Hellas Utr...JD Team 1 4,15 1,08 4,09 3,80 4,15 +1.2 m/s--- 0
6 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 3,38 4,14 4,04 4,06 4,14 +1.6 m/s--- 446
7 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 3,82 3,98 3,90 - 3,98 +1.2 m/s3,97 0
8 Huub Roose AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3,70 3,98 - - 3,98 +1.3 m/s3,77 0
9 Julian Kwakman Triathlon AV Triathl...JD Team 2 3,90 3,77 X 3,59 3,90 +0.7 m/s--- 398
10 Axel Warmenhoven Avantri Avantri JD 3,72 3,87 3,82 3,63 3,87 +0.8 m/s--- 392
11 Olaf van der Hidde HLLS Hellas Utr...JD Team 2 3,84 3,86 3,63 3,52 3,86 +1.0 m/s--- 390
12 Lucas Huisman AV `47 AV `47 JD 3,16 3,31 3,44 3,57 3,57 +0.8 m/s--- 0
13 Lars Mostert Clytoneus AV Clytoneus JD 3,47 3,56 3,30 3,42 3,56 +1.1 m/s--- 330
14 Max Rijkers Triathlon AV Triathl...JD Team 2 3,48 3,19 2,95 3,54 3,54 +1.2 m/s--- 0
15 Lennart Prein AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,20 3,54 3,47 X 3,54 +1.3 m/s--- 326
16 Stan van der Veken HLLS Hellas Utr...JD Team 3 X 3,25 3,52 3,27 3,52 +0.4 m/s--- 322
17 Sjoerd de Keijser SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 3,14 2,66 3,10 3,33 3,33 +0.5 m/s--- 284
18 Stijn Maaskant Avantri Avantri JD 3,24 2,90 3,07 3,09 3,24 +0.9 m/s--- 0
19 Tobias de Wit Triathlon AV Triathl...JD Team 1 3,23 3,22 3,18 3,23 3,23 +1.2 m/s--- 0
20 Henrik Drost AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,22 2,99 3,14 2,84 3,22 +1.1 m/s--- 0
21 Tobias Boxman HLLS Hellas Utr...JD Team 3 3,05 2,48 2,57 2,89 3,05 +1.2 m/s--- 0
22 Daan Pasterkamp ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 1,86 1,63 1,19 2,08 2,08 +0.4 m/s--- 34
Luuk Brunt ATHL Jeugd Atle...JD Team 2 - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,79 X 4,43 4,07 4,79 --- 578
2 Isis Hordijk HLLS Hellas Utr...MC Team 1 4,38 4,53 4,41 4,26 4,53 +1.3 m/s--- 525
3 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 3,80 4,19 4,29 - 4,29 +2.3 m/s--- 476
4 Nienke Leck HLLS Hellas Utr...MC Team 1 4,25 4,26 4,06 4,26 4,26 +0.7 m/s--- 0
5 Eva van Schaik Clytoneus AV Clytoneus MC 4,14 4,18 3,90 3,99 4,18 +2.3 m/s--- 454
6 Elise Spijkers AAV `36 AAV `36 MC Team 2 4,07 3,63 3,76 3,75 4,07 +1.0 m/s--- 432
7 Yara Janssen Triathlon AV Triathl...MC Team 2 4,06 3,82 3,92 3,99 4,06 +0.9 m/s--- 430
8 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 3,99 4,03 3,88 4,04 4,04 +0.8 m/s--- 426
9 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 AAV `36 MC Team 1 X 3,98 3,99 3,75 3,99 +1.0 m/s--- 0
10 Chantal ten Tije SC Antilope SC Antilope MC 3,23 3,66 3,99 3,99 -0.3 m/s3,84 416
11 Marit Jansons Triathlon AV Triathl...MC Team 2 3,71 3,59 3,66 3,80 3,80 +2.2 m/s--- 0
12 Kaixin Tensen Triathlon AV Triathl...MC Team 1 3,79 3,58 3,73 X 3,79 +1.1 m/s--- 376
13 Bodie de Haas AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,61 3,72 2,74 3,08 3,72 +0.8 m/s--- 0
14 Daphne Legerstee Trackstars Trackstars...elande MC 3,40 3,46 2,50 3,69 3,69 +2.4 m/s--- 356
15 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 3,63 2,82 3,16 3,68 3,68 +0.2 m/s--- 354
16 Anouk de Ruiter SC Antilope SC Antilope MC 3,52 3,65 3,62 3,44 3,65 +0.2 m/s--- 0
17 Meike van Ieperen HLLS Hellas Utr...MC Team 3 X 3,52 3,58 X 3,58 -0.7 m/s--- 334
18 Roos Kortekaas HLLS Hellas Utr...MC Team 3 2,77 3,44 3,13 3,42 3,44 +2.2 m/s--- 0
19 Annabel Rem Avantri Avantri MC 3,24 2,12 3,27 3,27 +1.1 m/s--- 272
20 Maud Hamoen HLLS Hellas Utr...MC Team 2 X 3,21 3,23 2,74 3,23 -1.0 m/s--- 264
21 Eeske Roex Triathlon AV Triathl...MC Team 1 2,60 2,97 2,87 2,97 +0.2 m/s--- 0
22 Esmée de Rijke Trackstars Trackstars...elande MC 2,31 2,14 2,56 2,56 -0.2 m/s--- 0
Tamara Gorter Clytoneus AV Clytoneus MC - - - - DNS --- 0
Maya van den Bosch AV `47 AV `47 MC - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda MD 4,02 4,21 3,92 4,31 4,31 +1.9 m/s4,50 480
2 Floortje Tromp AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3,79 3,98 3,80 3,98 +2.6 m/s--- 414
3 Sterre Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3,63 3,70 3,64 3,68 3,70 +1.6 m/s--- 0
4 Lies van Bommel HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3,05 3,66 3,46 3,61 3,66 +1.4 m/s--- 350
5 Floor Bomer HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3,53 3,63 X 3,24 3,63 +2.3 m/s--- 344
6 Merlijn Henderson ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,20 3,48 3,02 3,37 3,48 +1.3 m/s--- 314
7 Romaissa Tatou AV Gouda AV Gouda MD 3,38 3,42 X 3,27 3,42 +0.6 m/s3,71 0
8 Sanne Geurtsen HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3,05 3,39 3,37 3,25 3,39 +2.6 m/s--- 0
9 Jolie Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 2 3,25 3,31 3,33 3,11 3,33 +1.1 m/s--- 284
10 Meike Tan HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3,30 3,14 3,27 3,20 3,30 +0.9 m/s--- 0
11 Emma Landman Triathlon AV Triathl...MD Team 2 3,29 3,26 2,29 3,05 3,29 +1.4 m/s--- 276
12 Danique Brons HLLS Hellas Utr...MD Team 3 3,24 2,99 2,92 3,12 3,24 +1.5 m/s--- 266
13 Anne Maaike van Selm Clytoneus AV Clytoneus MD 3,10 3,11 2,88 3,17 3,17 +1.7 m/s--- 252
14 Naomi Ruitenburg HLLS Hellas Utr...MD Team 3 2,85 3,12 2,92 3,02 3,12 +0.6 m/s--- 0
15 Anouk Heemskerk AAV `36 AAV `36 MD Team 2 2,90 3,02 2,99 2,85 3,02 +1.1 m/s--- 0
16 Ireen Stoter Triathlon AV Triathl...MD Team 1 2,81 2,74 2,55 2,81 +0.6 m/s--- 180
17 Feline Boon ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 2,78 X 2,75 2,77 2,78 +0.9 m/s--- 0
18 Fay Kuipers Triathlon AV Triathl...MD Team 1 2,14 2,37 2,05 2,16 2,37 +1.6 m/s--- 0
19 Lutein Bisschop Triathlon AV Triathl...MD Team 2 2,09 2,35 2,35 X 2,35 +1.6 m/s--- 0