Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 25,76 --- 427
2 Timon Kalogeris AV Atos AV Atos JD Team 1 22,85 --- 376
3 Koot Bink AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 22,71 --- 374
4 Sam van der Aar DEM DEM JD Team 1 21,97 --- 361
5 Mauro Grasso AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 21,87 --- 359
6 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 20,43 --- 0
7 Rens Denneman Castricum AV Castricum JD 20,38 --- 331
8 Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 19,83 --- 321
9 Jermain Rothuizen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 19,30 --- 0
10 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 17,75 --- 0
11 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 17,63 --- 277
12 Lucas Koopmans AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 16,40 --- 0
13 Mauro Rodrigus NEAV AV NEA-Volharding JD 16,15 --- 247
14 Quinten va...Herwijnen AV Atos AV Atos JD Team 1 15,10 --- 0
15 Rodrigo Smit AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 14,97 --- 221
16 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 14,77 --- 0
17 David Nieuwenhuizen ACWA AC Waterland JD 14,52 --- 211
18 Mink Hageman AV Atos AV Atos JD Team 2 13,69 --- 192
19 Ronan Molenaar DEM DEM JD Team 1 11,40 --- 0
20 Bram Klepper DEM DEM JD Team 2 8,30 --- 53
21 Liam Hoevers Castricum AV Castricum JD 7,49 --- 0
Daniel Brouwer DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Jayda Essenburg ACWA AC Waterland MD 23,60 --- 390
2 Isa Landsaat DEM DEM MD Team 1 22,99 --- 379
3 Charlotte Meurs NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 16,59 --- 256
4 Nikki Lagrand DEM DEM MD Team 2 15,87 --- 241
5 Roxy Mijzen NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 14,99 --- 222
6 Lindsey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 14,00 --- 200
7 Alta Herkul AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 13,95 --- 0
8 Rianne Kooij DEM DEM MD Team 2 13,71 --- 0
9 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MD 13,44 --- 187
10 Sophie Janssen AV Atos AV Atos MD 13,18 --- 0
11 Keira Mulder NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 12,78 --- 0
12 Rachida Loukili DEM DEM MD Team 1 12,05 --- 0
13 Dania Klaver Castricum AV Castricum MD 9,88 --- 98
14 Eline Booms Castricum AV Castricum MD 9,69 --- 0
15 Nicole Splinter NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 9,35 --- 83
16 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 9,29 --- 81
17 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 7,67 --- 34
18 Pippa Kuiper AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 7,02 --- 13
19 Jamillah Bokhove NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 6,64 --- 0
20 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 6,41 --- 0
Floor Scholtens AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 DNS --- 0
Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 DNS --- 0
Imee Landkoer ACWA AC Waterland MD DNS --- 0