Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 11,10 --- 574
2 Simon Veldhuis DEM DEM JD Team 1 9,05 --- 476
3 Christian Prins AV Atos AV Atos JD Team 1 8,96 --- 471
4 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 8,46 --- 445
5 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 7,55 --- 397
6 Mink Hageman AV Atos AV Atos JD Team 2 7,41 --- 389
7 Bryan van der Putten AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 1 7,33 --- 0
8 Shawn Dokter AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 6,51 --- 337
9 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 2 6,48 --- 0
10 Dante Staneke AV Zaanland AV Zaanland JD Team 1 6,33 --- 0
11 Joey Veen NEAV AV NEA-Volharding JD 6,29 --- 324
12 Mauro Rodrigus NEAV AV NEA-Volharding JD 6,00 --- 0
13 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD Team 1 5,85 --- 0
14 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 5,83 --- 295
15 Jilles Steenstra AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 4 5,61 --- 281
16 Rens Denneman Castricum AV Castricum JD 5,58 --- 279
17 Jermain Rothuizen AV Lycurgus AV Lycurgus JD Team 3 5,48 --- 0
18 Liam Hoevers Castricum AV Castricum JD 4,97 --- 0
18 Matthijs Heistek AV Zaanland AV Zaanland JD Team 2 4,97 --- 0
20 Twan Fatels DEM DEM JD Team 2 4,43 --- 201
21 Vanya Lubbers DEM DEM JD Team 1 4,20 --- 0
Daniel Brouwer DEM DEM JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Alyshia Kavehercy NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 11,35 --- 585
2 Yvana Pol DEM DEM MD Team 1 8,72 --- 459
3 Nena Schuijt DEM DEM MD Team 2 6,98 --- 364
4 Noelle Veraart AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 6,76 --- 352
5 Tania Willemse DEM DEM MD Team 1 6,56 --- 0
6 Alta Herkul AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 1 6,33 --- 0
7 Elin van Breemen AV Atos AV Atos MD 6,29 --- 324
8 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MD 6,17 --- 0
9 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanland MD Team 1 6,08 --- 311
10 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 6,06 --- 310
11 Eveline Krom DEM DEM MD Team 2 5,96 --- 0
12 Alyssa Clerx NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 5,47 --- 272
13 Erzsi Diehl AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 5,46 --- 272
14 Dania Klaver Castricum AV Castricum MD 5,25 --- 258
15 Bibi Benkova NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 5,20 --- 255
16 Lotte Hooijer NEAV AV NEA-Volharding MD Team 3 5,09 --- 0
17 Lionne Simonides AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 3 4,78 --- 0
18 Sophie ten Wolde Castricum AV Castricum MD 4,06 --- 0
19 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgus MD Team 2 3,62 --- 0
Eline van Beuzekom AV Zaanland AV Zaanland MD Team 2 DNS --- 0
Iris Verbeek ACWA AC Waterland MD DNS --- 0