Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP Jongens 6,38 X 6,70 6,71 6,71 +0.7 m/s--- 759
2 Jasper Meijerink AV `34 Ap...n Jongens 5,37 5,68 5,40 5,68 5,68 -0.4 m/s--- 532
3 Max Botschuijver Climax Jongens 5,66 X X 5,55 5,66 +0.3 m/s--- 528
4 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens 5,63 X X 5,52 5,63 +0.8 m/s--- 521
5 Lars van Huijkelom AV Wijchen...ns Team 1 5,51 X 4,55 5,28 5,51 -0.1 m/s--- 493
6 Jonathan Otten AV `34 Ap...n Jongens 5,25 5,36 5,46 5,20 5,46 -0.1 m/s--- 0
7 Jens Willems AV Haaksbe...n Jongens 5,34 4,85 3,94 4,90 5,34 -0.1 m/s5,20 453
8 Jon Rijnsburger Nijmegen A...ns Team 1 5,23 5,15 4,92 5,01 5,23 +0.3 m/s--- 427
9 Tom Havinga AAC `61 Jongens 5,07 4,94 5,00 5,07 +0.6 m/s--- 388
10 Idris van Koolwijk Nijmegen A...ns Team 1 4,96 X 4,98 5,05 5,05 +1.2 m/s--- 0
11 Diederik Lensink AVA `70 Jongens 4,90 5,05 X 4,70 5,05 +0.7 m/s--- 384
12 Jogchum va...er Meulen Groningen ...k Jongens 4,90 4,78 4,87 5,04 5,04 +2.3 m/s--- 0
13 Niels van den Berg AV Wijchen...ns Team 1 5,01 4,85 4,85 4,30 5,01 +0.1 m/s--- 0
14 Mees Prinsen AVA `70 Jongens X 4,89 4,69 4,86 4,89 +0.4 m/s--- 0
15 Xander van Mourik AV Athlos Jongens X 4,89 4,29 X 4,89 +0.6 m/s--- 344
16 Micca Plak AAC `61 Jongens 4,88 4,65 4,76 4,59 4,88 +0.2 m/s--- 0
17 Tom Stuth AV Wijchen...ns Team 2 4,43 4,80 3,12 4,18 4,80 +0.6 m/s--- 322
18 Niels Wijngaard EAC De Spe...s Jongens 4,76 4,71 4,62 4,79 4,79 -0.7 m/s--- 319
19 Wouter Janssen AV Athlos Jongens 4,37 4,52 4,65 4,44 4,65 -0.1 m/s--- 0
20 Joey Janssen AV Wijchen...ns Team 2 4,60 4,24 4,50 4,30 4,60 +0.3 m/s--- 0
21 Lars Mulder HAC `63 Jongens 4,55 4,32 3,98 4,20 4,55 +0.0 m/s--- 259
22 Leon ten Elshof AV Haaksbe...n Jongens 4,50 4,25 4,51 4,46 4,51 +0.5 m/s4,80 0
23 Niels Altena AV Hanzesp...t Jongens 4,33 X 3,45 - 4,33 +0.7 m/s--- 201
24 Martijn Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 2 4,24 4,24 4,02 4,08 4,24 +0.4 m/s--- 178
25 Sylvan ten Cate HAC `63 Jongens 3,40 X 3,80 X 3,80 +0.3 m/s--- 0
26 Roel van Maanen AV NOP Jongens 1,28 - - 1,28 +0.0 m/s--- 0
Joris Krimp AV Hanzesp...t Jongens - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes X 5,48 5,63 5,52 5,63 +0.1 m/s--- 824
2 Suzan Plat AV PEC 1910 Meisjes 4,98 5,25 4,89 5,25 5,25 -0.2 m/s--- 736
3 Sophia Mulder AV `34 Ap...n Meisjes 4,61 5,10 5,09 5,15 5,15 +0.3 m/s--- 713
4 Hilde Walraven AV Wijchen Meisjes 4,54 4,66 4,55 4,48 4,66 +0.0 m/s2,00 594
5 Noor Stapel Nijmegen A...k Meisjes 4,61 4,55 4,55 X 4,61 +0.1 m/s--- 581
6 Sanne Haagsma AV Horror ...k Meisjes 4,59 4,18 X 4,32 4,59 -0.2 m/s--- 576
7 Iris Mulder HAC `63 Meisjes 4,38 4,36 4,31 4,53 4,53 +0.4 m/s--- 561
8 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Meisjes 4,23 4,49 4,21 4,13 4,49 -0.3 m/s--- 551
9 Elisa Mul AV Athlos Meisjes X 4,28 4,36 4,41 4,41 +0.1 m/s--- 530
10 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 4,17 4,21 4,35 4,23 4,35 +0.3 m/s--- 515
11 Maam de Ridder AV `34 Ap...n Meisjes 4,27 4,16 4,06 3,99 4,27 +0.2 m/s--- 0
12 Sterre van...er Linden AV Athlos Meisjes 4,20 4,12 3,94 4,10 4,20 +0.0 m/s--- 0
13 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 3,79 4,19 4,15 4,01 4,19 +0.2 m/s1,00 0
14 Karlijn va...er Meeren AV Horror ...k Meisjes 4,12 4,12 4,19 4,08 4,19 +0.0 m/s--- 0
15 Rebecca Leune HAC `63 Meisjes 4,15 3,73 3,99 3,56 4,15 +0.1 m/s--- 0
16 Anna Van Beek AAC `61 Meisjes 3,45 3,46 3,96 3,78 3,96 +0.2 m/s--- 0
17 Julia Warlich AV PEC 1910 Meisjes 3,90 3,91 3,80 3,88 3,91 +0.2 m/s--- 0
18 Esmee van de Guchte AV NOP Meisjes 3,66 X 3,32 3,41 3,66 +0.3 m/s--- 329
19 Elina Ettes Groningen ...k Meisjes 3,32 3,21 2,67 3,46 3,46 +0.4 m/s--- 0