Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Teun de Koning AV Lycurgus AV Lycurgu...ns Team 1 12,86 13,54 14,60 13,57 14,60 13,26 765
2 Koen Hoedjes AV Hera AV Hera Jongens 13,33 12,87 14,29 14,49 14,49 14,74 758
3 Sebastiaan Bonte AV Hera AV Hera Jongens 14,11 14,38 14,36 14,38 13,48 0
4 Dylan Langeveld DEM DEM Jongens 11,22 12,45 12,45 --- 630
5 Max Guit AV Edam AV Edam Jongens 10,59 10,84 11,14 11,14 10,56 541
6 Sam van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgu...ns Team 1 9,92 10,30 10,33 10,85 10,85 9,70 0
7 Luuk Meesters KAV Holland KAV Holland Jongens 9,88 10,27 10,11 10,27 --- 480
8 Jim de Goes Hollandia AV Holland...ns Team 1 8,80 9,29 9,85 9,49 9,85 --- 449
9 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem Jongens 8,43 8,19 8,89 8,57 8,89 --- 377
10 Timo Karreman DEM DEM Jongens 6,78 7,61 7,95 7,95 --- 0
11 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Holland Jongens 7,57 7,73 7,72 7,49 7,73 --- 0
12 Lars Bos AV Hylas AV Hylas Jongens 7,01 7,14 6,75 6,96 7,14 --- 234
13 Timothy Mulder NEAV AV NEA-Vol...g Jongens 6,33 6,66 5,99 6,57 6,66 --- 191
14 Jasper Houweling Hollandia AV Holland...ns Team 2 5,61 6,43 6,27 6,43 --- 170
15 Jukka John Hollandia AV Holland...ns Team 1 5,31 5,34 5,94 5,94 --- 0
16 Sebastiaan Priester AV Suomi AV Suomi Jongens 5,79 5,75 5,42 5,79 --- 111
17 Joost Emmaneel AV NOVA AV NOVA Jongens 4,89 4,96 4,80 4,74 4,96 --- 28
Jos Nijenhuis NEAV AV NEA-Vol...g Jongens - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam Meisjes 12,17 12,26 12,69 11,06 12,69 --- 761
2 Rosa Kuin AV Hera AV Hera Me...es Team 1 12,46 12,60 12,60 13,00 756
3 Isa Kolle AV Hera AV Hera Me...es Team 1 11,24 12,54 12,54 13,50 0
4 Fabienne Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 10,35 11,36 12,29 12,29 12,62 737
5 Robina Negenman KAV Holland KAV Hollan...es Team 1 11,80 11,85 12,21 12,21 --- 732
6 Christel Philipsen AV Hera AV Hera Me...es Team 2 10,05 8,62 9,79 9,80 10,05 12,00 593
7 Simone Winter AV Lycurgus AV Lycurgu...es Team 1 9,77 9,88 9,53 9,89 9,89 9,89 0
8 Nyka Muijs Hollandia AV Hollandia Meisjes 9,35 8,76 9,60 9,17 9,60 --- 562
9 Femke Hooiveld SAV SAV Meisjes 9,15 8,65 9,50 8,46 9,50 --- 555
10 Zoë Riepen NEAV AV NEA-Vol...es Team 1 9,14 8,10 8,86 8,22 9,14 --- 530
11 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 8,44 8,45 8,86 8,39 8,86 --- 510
12 Willeke Vink AV Edam AV Edam Meisjes 8,75 8,55 8,55 8,44 8,75 --- 0
13 Nadia Willemse DEM DEM Meisjes 8,57 8,05 8,57 9,59 489
14 Mette de Vos SAV SAV Meisjes 7,85 7,56 8,36 7,75 8,36 --- 0
15 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi Meisjes 6,57 7,35 6,83 7,35 --- 396
16 Danique Schram DEM DEM Meisjes 7,16 6,89 7,01 7,25 7,25 --- 0
17 Lisa Church AV NOVA AV NOVA Meisjes 6,48 6,42 6,73 6,73 --- 345
18 Andrea Martens SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 6,14 6,33 6,54 6,25 6,54 --- 330
19 Cindy Smit AV Hera AV Hera Me...es Team 2 5,47 6,01 6,00 6,01 7,00 0
20 Nova Pauw AV NOVA AV NOVA Meisjes 4,77 4,46 4,33 4,77 --- 0