Uitslagen Jongens Junior B 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Fabian Pusceddu AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 2:03,99 1:59,10 681
2 Ziad Bouferrah NEAV AV NEA-Volharding Jongens 2:05,07 2:06,59 664
3 Angelo Visser NEAV AV NEA-Volharding Jongens 2:05,99 2:07,12 0
4 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Holland Jongens 2:07,40 2:05,00 627
5 Elliot Archer AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 2 2:08,56 2:10,00 610
6 Lars Philipsen AV Hera AV Hera Jongens 2:08,59 1:59,89 609
7 Jelle Hooijberg AV Edam AV Edam Jongens 2:10,78 2:11,35 577
8 Jeff Tesselaar AV Hera AV Hera Jongens 2:11,91 2:06,30 0
9 Seb Wals AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 1 2:18,25 2:15,00 0
10 Rob Nijssen AV Hylas AV Hylas Jongens 2:18,44 2:26,70 472
11 Piet van Vuuren DEM DEM Jongens 2:20,89 2:09,13 440
12 Luca Roecoert AV NOVA AV NOVA Jongens 2:26,18 2:27,00 377
13 Aike van der Lei AV Edam AV Edam Jongens 2:28,18 2:26,95 0
14 Jarno Berrevoets AV Suomi AV Suomi Jongens 2:29,87 --- 335
15 Tim Alsema Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 2:33,20 --- 299
16 Jasper Houweling Hollandia AV Hollandia Jongens Team 2 2:33,28 --- 0
17 Ian Tesselaar AV NOVA AV NOVA Jongens 2:37,61 2:37,00 0
18 Raoul Lensen AV Lycurgus AV Lycurgus Jongens Team 2 2:39,36 2:25,00 0
19 Sebastiaan Priester AV Suomi AV Suomi Jongens 3:00,72 --- 0
Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem Jongens DNS 2:40,34 0
Quinten van Delft Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 DNS --- 0
Jim de Goes Hollandia AV Hollandia Jongens Team 1 DNS --- 0
Luca van Diepen AV Hylas AV Hylas Jongens DNS 2:05,56 0
Michiel va...der Groen DEM DEM Jongens DNS 2:03,99 0

Uitslagen Meisjes Junior B 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Fee Mok SAV SAV Meisjes 2:23,56 2:21,18 746
2 Manon Verdonck AV Edam AV Edam Meisjes 2:25,71 2:24,17 721
3 Fee Eising AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes Team 1 2:26,48 2:25,00 712
4 Samantha Frinking AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes Team 1 2:27,77 2:26,00 0
5 Ella Mosselman SAV SAV Meisjes 2:29,81 2:25,77 0
6 Chelsea Pantelic AV Hera AV Hera Meisjes Team 1 2:39,42 2:48,00 575
7 Sheralda Bottse NEAV AV NEA-Volharding Meisjes Team 1 2:40,10 2:42,57 568
8 Vere Tavenier AV Hera AV Hera Meisjes Team 1 2:40,78 2:40,00 0
9 Inez Bernard KAV Holland KAV Holland Meisjes Team 1 2:41,01 2:39,99 559
10 Daphne Bosch AV Edam AV Edam Meisjes 2:42,15 2:38,42 0
11 Deborah Leguit DEM DEM Meisjes 2:43,54 2:40,35 536
12 Danique Schram DEM DEM Meisjes 2:45,84 2:35,11 0
13 Cilia van Kessel AV Suomi AV Suomi Meisjes 2:50,13 2:40,00 477
14 Anna Hovinga AV Haarlem AV Haarlem Meisjes 2:52,75 2:53,63 455
15 Carissa de Git Hollandia AV Hollandia Meisjes 2:54,73 --- 439
16 Jenna Zaagsma AV Suomi AV Suomi Meisjes 2:59,38 2:40,00 0
17 Dianne de Mooij AV Hera AV Hera Meisjes Team 2 3:01,81 2:55,00 384
18 Mireille Ligthart AV NOVA AV NOVA Meisjes 3:05,03 2:54,98 360
19 Amber Renses AV Hera AV Hera Meisjes Team 2 3:06,15 3:00,00 0
20 Sandra Vermolen SV Noordkop SV Noordkop Meisjes 3:14,21 --- 297
Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem Meisjes DNS 3:12,06 0