Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jonathan Pronk Haag Atlet...JC Team 1 6,02 6,24 6,10 6,22 6,24 +0.3 m/s---
2 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 5,28 5,64 5,64 +2.2 m/s5,92
3 Favour Abu Haag Atlet...JC Team 1 5,26 - 5,22 5,33 5,33 +1.1 m/s---
4 Marnix Hettema AV De Spartaan JC 5,08 4,86 4,78 4,92 5,08 +1.8 m/s4,98
5 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 4,99 5,04 5,05 4,55 5,05 +1.3 m/s5,12
6 Jonathan Walta AV Sparta JC Team 1 4,37 4,76 4,50 4,78 4,78 +1.7 m/s5,10
7 Arend de Graaff Voorschoten `97 JC 4,62 4,26 4,16 4,06 4,62 +2.4 m/s---
8 Job van Leeuwen AV De Spartaan JC 4,31 3,27 - - 4,31 +2.5 m/s4,76
9 Sem van Vliet ARV Ilion JC 4,22 3,93 4,28 4,28 +0.5 m/s---
10 Thijs Grootendorst AV Sparta JC Team 1 3,98 3,93 3,80 3,82 3,98 +2.0 m/s3,96
11 Quinten Stijger Leiden Atl...JC Team 2 3,84 3,62 3,66 - 3,84 +1.2 m/s4,03
12 Oliver van der Velde Haag Atlet...JC Team 2 2,41 - - 3,40 3,40 +2.5 m/s---
13 Stijn Sannen Voorschoten `97 JC 2,99 - 3,37 3,19 3,37 +1.8 m/s---
Freek Zevenbergen Leiden Atl...JC Team 2 - - - - DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 David Pronk Haag Atlet...JD Team 1 5,29 4,98 5,02 4,86 5,29 +1.9 m/s---
2 Bryan Duff AV Sparta JD Team 1 4,61 4,85 4,60 4,67 4,85 +1.6 m/s---
3 Alje Stip AV De Spar...JD Team 1 4,32 4,11 4,43 4,23 4,43 +1.4 m/s4,40
4 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 4,27 3,86 3,22 4,27 +0.6 m/s---
5 Vincent Franken AV De Spar...JD Team 1 3,89 3,88 3,96 4,25 4,25 +0.6 m/s4,13
6 Luuk den Toom ARV Ilion JD 4,19 4,04 3,89 4,12 4,19 +1.2 m/s4,40
7 Menno Bloembergen ARV Ilion JD 4,07 - 3,69 3,80 4,07 +0.9 m/s4,03
8 Julian Boele Leiden Atl...JD Team 1 3,31 - 3,71 3,99 3,99 +0.5 m/s---
9 Boaz Barf Haag Atlet...JD Team 2 3,69 3,33 - 3,78 3,78 +0.6 m/s---
10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JD Team 2 3,57 3,72 3,51 - 3,72 +1.7 m/s---
11 Carlo van der Zwan Haag Atlet...JD Team 1 3,53 3,29 2,79 3,71 3,71 +2.0 m/s---
12 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 3 3,06 3,64 3,42 3,42 3,64 +0.7 m/s---
13 Thijs Biermann Leiden Atl...JD Team 3 3,51 2,66 3,09 3,51 +0.6 m/s---
14 Teije van Schaik AV De Spar...JD Team 2 3,37 2,95 3,04 3,20 3,37 +1.3 m/s3,38
15 Luuk van Wijk Haag Atlet...JD Team 2 3,35 3,35 3,01 3,18 3,35 +1.1 m/s---
16 Alexander Auer AV Sparta JD Team 2 3,27 3,13 3,27 +0.2 m/s---
17 Wouter de Kremer AV Rijnsoever JD 2,89 3,05 3,14 2,97 3,14 +1.0 m/s---
18 Siem Dagevos AV Sparta JD Team 1 3,09 2,90 2,97 3,12 3,12 +0.9 m/s---
19 Maurick van Koot AV Rijnsoever JD 3,11 2,96 2,44 2,85 3,11 +0.7 m/s---
20 Stephen Schouten Leiden Atl...JD Team 2 3,01 2,83 3,04 3,04 +0.6 m/s---
21 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 3 2,98 2,81 2,63 2,93 2,98 +1.1 m/s---
22 Thijs van der Torre Voorschoten `97 JD 2,38 2,14 2,42 2,28 2,42 +0.0 m/s---
Jasper Stokman AV De Spar...JD Team 2 X X X X NM 3,50

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Denise de Does Haag Atlet...MC Team 1 4,60 4,63 4,32 - 4,63 -0.1 m/s---
2 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 4,07 - 4,19 4,55 4,55 +0.4 m/s4,63
3 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 4,50 4,16 - 4,29 4,50 +1.2 m/s4,56
4 Marieke Moonen AV De Spartaan MC 4,03 3,64 4,46 3,75 4,46 +1.7 m/s4,58
5 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MC Team 1 3,83 4,21 4,31 - 4,31 +0.5 m/s---
6 Annika Koet Leiden Atl...MC Team 2 4,09 4,03 3,75 3,79 4,09 +0.7 m/s---
7 Charlotte van Beelen Leiden Atl...MC Team 3 3,87 3,84 - 4,09 4,09 +0.2 m/s---
8 Ava Meijerink Haag Atlet...MC Team 1 3,90 3,60 3,95 3,95 +1.3 m/s---
9 Elisa van Beelen ARV Ilion MC 3,86 3,80 3,62 3,73 3,86 +0.0 m/s3,96
10 Eva van der Geest Leiden Atl...MC Team 4 3,81 3,74 3,81 +1.5 m/s---
11 Valerie Afognon ARV Ilion MC 3,76 3,47 - 3,46 3,76 +1.0 m/s4,34
12 Faya Donders Leiden Atl...MC Team 1 3,46 3,73 3,29 3,73 3,73 +0.3 m/s---
13 Lena Elderhorst Leiden Atl...MC Team 2 3,40 3,40 3,45 3,64 3,64 +2.1 m/s---
14 Lotte de Ruiter Voorschoten `97 MC - 3,21 3,48 3,06 3,48 +1.3 m/s---
15 Stella Baijens AV Sparta MC Team 1 3,44 2,75 2,85 3,12 3,44 +0.8 m/s3,39
16 Sara Abbakar Leiden Atl...MC Team 4 3,06 3,26 2,88 2,45 3,26 +1.0 m/s---
17 Sandra Meerwijk Haag Atlet...MC Team 2 3,11 3,16 2,74 - 3,16 +0.6 m/s---
18 Jisca Dingjan Voorschoten `97 MC 2,74 2,58 - 2,86 2,86 +0.0 m/s---
Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MC Team 3 - - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Isis Ferrier Haag Atlet...MD Team 1 4,81 X 4,68 4,89 4,89 +0.0 m/s---
2 Alida Tanggahma Haag Atlet...MD Team 1 3,88 3,98 4,01 4,19 4,19 +0.0 m/s---
3 Carolina Ricci Leiden Atl...MD Team 1 4,16 3,68 3,96 3,07 4,16 +0.9 m/s---
4 Charissa Boeters AV Sparta MD Team 1 3,36 4,15 4,00 3,98 4,15 +1.6 m/s---
5 Oceane Zemering Haag Atlet...MD Team 2 3,20 3,87 3,35 X 3,87 +0.8 m/s---
6 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 3,47 3,78 3,78 3,79 3,79 +1.3 m/s---
7 Stine Nuijen Leiden Atl...MD Team 1 3,79 3,54 3,64 3,52 3,79 +1.2 m/s---
8 Yente Bouwmeester AV De Spar...MD Team 1 3,33 3,23 3,33 3,60 3,60 +0.8 m/s---
9 Megan Breumelhof ARV Ilion MD 3,21 3,46 3,31 2,98 3,46 +0.2 m/s3,71
10 Mees Korpelshoek AV Rijnsoever MD 3,10 3,39 X X 3,39 +2.1 m/s---
11 Fenna van der Kwaak AV De Spar...MD Team 1 3,35 2,94 3,35 2,74 3,35 +0.2 m/s3,20
12 Lokke Lewerissa Leiden Atl...MD Team 3 3,08 2,96 2,92 3,27 3,27 +1.5 m/s---
13 Isa Kovács AV De Spar...MD Team 2 X X X 3,25 3,25 +0.5 m/s3,24
14 Chayenna v...er Kaaden ARV Ilion MD 2,87 3,18 3,15 3,24 3,24 +0.7 m/s3,37
15 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 2,80 3,07 3,21 3,22 3,22 -0.3 m/s---
16 Thana Jelier AV Sparta MD Team 2 2,78 2,34 3,22 2,53 3,22 +1.8 m/s---
17 Tessel van der Zeeuw Leiden Atl...MD Team 3 2,51 3,19 2,78 3,02 3,19 +2.0 m/s---
18 Yin Yin de Ridder Leiden Atl...MD Team 2 2,81 2,75 3,13 2,83 3,13 +1.4 m/s---
19 Joyce Zegwaart Haag Atlet...MD Team 2 2,57 3,06 3,00 2,97 3,06 +1.2 m/s---
20 Maud van Noort AV De Spar...MD Team 2 X 2,80 3,06 2,99 3,06 +1.1 m/s3,21
21 Julia Vletter AV Rijnsoever MD 2,72 2,98 2,77 X 2,98 +0.4 m/s---
22 Hasse Dekkers Leiden Atl...MD Team 4 2,55 2,12 X 2,58 2,58 +1.8 m/s---
23 Fiene Jonker Voorschoten `97 MD 2,41 2,50 2,22 2,28 2,50 +1.6 m/s---