Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Winjaris Windster AAC AAC JC 1,70 --- 779
1 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JC Team 1 1,70 --- 779
3 Lucius Bout Phanos Phanos JC Team 1 1,55 1,60 663
3 Kim Alofsen Startbaan AV Startbaan JC 1,55 --- 663
3 Erick Konst AV Haarlem AV Haarlem JC 1,55 --- 663
6 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JC Team 1 1,55 --- 0
7 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 1,50 1,55 0
8 Berend Zwolle AV Feniks AV Feniks JC Team 2 1,45 --- 582
9 Maximilian...zenrainer AV Suomi AV Suomi JC 1,40 --- 541
10 Enzo Serpenti AV Feniks AV Feniks JC Team 2 1,35 --- 0
11 Adriaan Fornerod KAV Holland KAV Holland JC 1,30 --- 462
12 James van ...ckevorsel Phanos Phanos JC Team 2 1,25 --- 426
13 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem JC 1,25 --- 0
Irmin Flach KAV Holland KAV Holland JC NM --- 0
Jesse Elmers Startbaan AV Startbaan JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Max Jongenburger Phanos Phanos JD Team 1 1,40 --- 541
1 Sven Koolmoes AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 1,40 --- 541
3 Tymo Bouman AV Haarlem AV Haarlem JD Team 1 1,35 --- 0
4 Max Engelsman KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,35 --- 499
5 Jonan Haverkamp Phanos Phanos JD Team 2 1,30 --- 462
5 Eelco Korstjens Startbaan AV Startbaan JD 1,30 --- 462
7 Julian Bik KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,25 --- 0
8 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JD 1,25 --- 426
9 David Bouwens AV Suomi AV Suomi JD 1,20 --- 389
10 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD 1,20 --- 0
10 Emil de Graaf Phanos Phanos JD Team 1 1,20 --- 0
10 Friso Koedijk Phanos Phanos JD Team 2 1,20 --- 0
10 Sven Rijnten Startbaan AV Startbaan JD 1,20 --- 0
14 Hugo Gabel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,20 --- 389
15 Sil de Ruiter KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 1,20 --- 0
16 Jefta van der Feen AAC AAC JD 1,20 --- 389
16 Virgel Norah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 1,20 --- 389
18 Ticiano Karakoc AV Feniks AV Feniks JD Team 1 1,15 --- 0
19 Taeke Verbree AAC AAC JD 1,10 --- 0
Floris Hofmeester Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jasmijn Raes Phanos Phanos MD Team 1 1,35 --- 499
1 Marit Snoek KAV Holland KAV Holland MD 1,35 --- 499
1 Ashley Boldewijn AV Feniks AV Feniks MD Team 1 1,35 --- 499
4 Tahnee Bijnoe Phanos Phanos MD Team 1 1,30 --- 0
5 Laura Hasse Startbaan AV Startbaan MD 1,30 --- 462
6 Xiomayra Pengel AV Feniks AV Feniks MD Team 1 1,30 --- 0
7 Nina Croockewit Phanos Phanos MD Team 2 1,25 --- 426
7 Noelle Vos AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 1,25 --- 426
9 Floor Nelissen AV Suomi AV Suomi MD Team 1 1,15 --- 352
9 Mette Lakeman AAC AAC MD 1,15 --- 352
11 Yara Zandstra KAV Holland KAV Holland MD 1,10 --- 0
12 Veerle Bosma AV Suomi AV Suomi MD Team 2 1,05 --- 279
12 Janneke de Kemp Phanos Phanos MD Team 3 1,05 --- 279
14 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 1,05 --- 0
14 Elise Bolech Startbaan AV Startbaan MD 1,05 --- 0
16 Kris Siebelhoff Phanos Phanos MD Team 2 1,00 --- 0
16 Eline van Noort AV Aalsmeer AV Aalsmeer MD 1,00 --- 0
Ilham Lahri AAC AAC MD NM --- 0