Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Djalil Pater Groningen Groningen ...JD Team 1 8,80 8,54 463
2 Tim Duker AAC `61 AAC `61 JD Team 1 8,19 --- 431
3 Jasper de Jong Groningen Groningen ...JD Team 2 7,94 6,92 418
4 Stijn van Deutekom AV Lionitas AV Lionitas JD 7,60 7,91 399
5 Kieran Schra AV Impala AV Impala JD Team 1 7,27 --- 381
6 Jilke Oswald HRRR AV Horror Sneek JD 7,09 --- 371
7 Jan Elsinga Heerenveen AV Heerenveen JD 6,90 --- 360
8 Simon Bouma AV Impala AV Impala JD Team 1 6,86 --- 0
9 Julian Keun Groningen Groningen ...JD Team 1 6,35 6,00 0
10 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 6,07 --- 310
11 Midas Rus Groningen Groningen ...JD Team 3 5,89 5,63 299
12 Robin Timmerman AAC `61 AAC `61 JD Team 2 5,66 --- 0
13 Arjan Wieland Groningen Groningen ...JD Team 3 5,41 --- 0
14 Karst Vader AV Lionitas AV Lionitas JD 5,13 --- 0
15 Thijs de Boer AV Aquilo AV Aquilo JD 4,85 --- 231
16 Jelmer Rensing AAC `61 AAC `61 JD Team 1 4,70 --- 0
17 Milan Nijlaan AV Jahn II AV Jahn II JD 4,40 --- 199
18 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 4,24 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen ...MC Team 1 12,31 --- 628
2 Sabrina Cruden AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 10,19 11,29 532
3 Nikita Nie Groningen Groningen ...MC Team 2 9,51 --- 499
4 Eva Martens Groningen Groningen ...MC Team 1 9,37 --- 0
5 Hester Hoekstra AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 8,42 8,80 0
6 Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MC 8,11 --- 427
7 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 8,08 --- 425
8 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 7,66 --- 403
9 Caya Van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 7,55 --- 0
10 Lisanne de Haan Heerenveen AV Heerenveen MC 7,37 --- 387
11 Bethe Siemonsma HRRR AV Horror Sneek MC 7,22 --- 378
12 Nynke Ploeger AV Aquilo AV Aquilo MC 6,82 --- 0
13 Ellis van Leeuwen Groningen Groningen ...MC Team 2 6,54 --- 0
14 Fardau Kats AV Impala AV Impala MC 6,47 --- 335
15 Kijra de Jong AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 4,68 4,84 219

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maud Visscher Groningen Groningen ...MD Team 1 11,53 11,68 593
2 Lotte Slomp AAC `61 AAC `61 MD Team 1 10,45 --- 544
3 Yara de Boer AV Lionitas AV Lionita...MD Team 1 9,37 8,75 492
4 Nanou Hofmann Heerenveen AV Heerenveen MD 9,18 --- 482
5 Samarijn Pluijmert AAC `61 AAC `61 MD Team 1 9,06 --- 0
6 Alyssa Bulthuis AV Impala AV Impala MD Team 1 9,04 --- 475
7 Hayat Askar Heerenveen AV Heerenveen MD 8,86 --- 0
8 Martje ter Doest AV Impala AV Impala MD Team 1 8,33 --- 0
9 Nynke Rijpma HRRR AV Horror ...MD Team 1 7,31 --- 383
10 Sigrid Levering Groningen Groningen ...MD Team 2 7,11 7,02 372
11 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas AV Lionita...MD Team 1 7,08 8,00 0
12 Suze Zwerver AV Impala AV Impala MD Team 2 6,61 --- 343
13 Sophie Kuiken AV Lionitas AV Lionita...MD Team 2 6,60 6,68 342
14 Sanne Lahuis AAC `61 AAC `61 MD Team 2 6,48 --- 335
15 Eva Tjalsma AV Lionitas AV Lionita...MD Team 2 6,39 7,50 0
16 Nina van Beers AV Aquilo AV Aquilo MD 5,81 --- 294
17 Lieke Kooij HRRR AV Horror ...MD Team 2 5,76 --- 291
18 Thialda Rinzema HRRR AV Horror ...MD Team 2 4,88 --- 0
19 Tessa van ...aalduinen Groningen Groningen ...MD Team 2 4,59 4,05 0
20 Juliette Oudekerk Groningen Groningen ...MD Team 1 4,52 4,97 0
Mirle Masselink AAC `61 AAC `61 MD Team 2 DNS --- 0
Jildau Schiphof AV Impala AV Impala MD Team 2 DNS --- 0