Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Mike Berends AAC `61 AAC `61 JD Team 1 1,40 --- 541
1 Djalil Pater Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 1,40 1,50 541
3 Daan Sikkema AV Lionitas AV Lionitas JD 1,35 1,30 499
4 Jurre Boerema Groningen Groningen Atletiek JD Team 1 1,25 1,30 0
5 Jasper de Jong Groningen Groningen Atletiek JD Team 2 1,25 1,20 426
6 Jens Linnebank Heerenveen AV Heerenveen JD 1,20 --- 389
6 Jelrik van der Horst AV Impala AV Impala JD Team 1 1,20 --- 389
8 Joeri Oosterhof AV Lionitas AV Lionitas JD 1,20 --- 0
9 Maarten Beute AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,15 --- 352
10 Daan Kedde AAC `61 AAC `61 JD Team 2 1,15 --- 0
11 Roan Jorritsma HRRR AV Horror Sneek JD 1,15 --- 352
12 Dilano Modderman AV Aquilo AV Aquilo JD 1,10 --- 316
12 Daniël de Jong AV Jahn II AV Jahn II JD 1,10 --- 316
12 Ties van Leeuwen Groningen Groningen Atletiek JD Team 3 1,10 1,15 316
Jurgen Jansma AAC `61 AAC `61 JD Team 1 NM --- 0
Martijn Offringa AV Impala AV Impala JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Britt Weerman Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 1,65 --- 741
2 Floor Dijkstra AAC `61 AAC `61 MC 1,60 --- 702
3 Lisanne Haasdijk AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 1,55 1,50 663
4 Anke Binnema Heerenveen AV Heerenveen MC 1,45 --- 582
4 Marije Brouwer HRRR AV Horror Sneek MC 1,45 --- 582
4 Hannah Moll AV Jahn II AV Jahn II MC 1,45 --- 582
7 Noortje Huitema Groningen Groningen Atletiek MC Team 1 1,45 --- 0
8 Fiona De Vries AV Impala AV Impala MC 1,40 --- 541
8 Jannah Leeuwangh AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 1,40 1,30 541
8 Femke Vonck Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 1,40 --- 541
11 Ingrid Koster AV Aquilo AV Aquilo MC 1,35 --- 499
12 Carlijn Loer AV Aquilo AV Aquilo MC 1,30 --- 0
12 Marit Haagsma HRRR AV Horror Sneek MC 1,30 --- 0
14 Caya Van der Mei AAC `61 AAC `61 MC 1,25 --- 0
14 Eva Hendriks AV Lionitas AV Lionitas MC Team 1 1,25 1,25 0
14 Janna Spijksma AV Lionitas AV Lionitas MC Team 2 1,25 --- 0
14 Ellis van Leeuwen Groningen Groningen Atletiek MC Team 2 1,25 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Yara de Boer AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 1,50 1,50 623
2 Ilse Prins AAC `61 AAC `61 MD Team 1 1,40 --- 541
2 Martje ter Doest AV Impala AV Impala MD Team 1 1,40 --- 541
2 Tessa Celine de Roos AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 1,40 1,35 541
2 Maud Visscher Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 1,40 1,45 541
6 Baudien Venema HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 1,35 --- 499
7 Renske Drenten AV Lionitas AV Lionitas MD Team 1 1,35 1,46 0
8 Fleur de Vries AV Impala AV Impala MD Team 1 1,30 --- 0
8 Naomi Teppema AV Lionitas AV Lionitas MD Team 2 1,30 1,35 0
10 Tijn Borst Heerenveen AV Heerenveen MD 1,25 1,25 0
11 Kyla Koops Heerenveen AV Heerenveen MD 1,25 1,25 426
11 Sam Venema AAC `61 AAC `61 MD Team 2 1,25 --- 426
13 Annamarijn... Ginneken HRRR AV Horror Sneek MD Team 1 1,25 --- 0
14 Sara Esposito AV Aquilo AV Aquilo MD 1,20 --- 389
15 Nina van Halen AAC `61 AAC `61 MD Team 1 1,20 --- 0
16 Eline Geertsema AV Aquilo AV Aquilo MD 1,15 --- 0
16 Rishani Nagalingam AAC `61 AAC `61 MD Team 2 1,15 --- 0
18 Lisanne de Jong AV Impala AV Impala MD Team 2 1,15 --- 352
19 Annamaria ...Zonneveld Groningen Groningen Atletiek MD Team 1 1,15 1,15 0
19 Madelief Bolhuis Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 1,15 1,30 0
21 Merle Leinenga Groningen Groningen Atletiek MD Team 2 1,15 1,10 352
22 Susan Breeuwsma HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 1,10 --- 0
23 Thialda Rinzema HRRR AV Horror Sneek MD Team 2 1,10 --- 316
Eline Pultrum AV Impala AV Impala MD Team 2 DNS --- 0