Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Rick Jongsma AV Impala AV Impala JD Team 1 17,83 --- 265
2 Jasper de Jong Groningen Groningen ...JD Team 2 16,66 12,13 242
3 Stijn van Deutekom AV Lionitas AV Lionitas JD 16,25 15,21 233
4 Tim Duker AAC `61 AAC `61 JD Team 1 15,89 --- 226
5 Ibo Bugel Groningen Groningen ...JD Team 1 15,81 --- 224
6 Simon Bouma AV Impala AV Impala JD Team 1 15,62 --- 0
7 Maarten Beute AAC `61 AAC `61 JD Team 2 15,43 --- 216
8 Jurre Boerema Groningen Groningen ...JD Team 1 14,00 11,46 0
9 Darriën Depenbrock AV Jahn II AV Jahn II JD 11,05 --- 115
10 Collin 't Hoen AV Aquilo AV Aquilo JD 10,34 --- 97
11 Morris Hulsman Heerenveen AV Heerenveen JD 9,81 --- 83
12 Wybren Dijkstra Heerenveen AV Heerenveen JD 9,68 --- 0
12 Kars Faber AAC `61 AAC `61 JD Team 2 9,68 --- 0
14 Karst Vader AV Lionitas AV Lionitas JD 9,57 --- 0
15 Ties van Leeuwen Groningen Groningen ...JD Team 3 8,98 --- 61
16 Shakir Burmania HRRR AV Horror Sneek JD 8,38 --- 44

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Danara Dew... Stoppels Groningen Groningen ...MC Team 1 33,11 --- 521
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 AAC `61 MC 28,46 --- 451
3 Amber Slomp AAC `61 AAC `61 MC 26,73 --- 0
4 Nikita Nie Groningen Groningen ...MC Team 2 26,02 --- 412
5 Eva Martens Groningen Groningen ...MC Team 1 22,78 --- 0
6 Hester Hoekstra AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 21,92 22,00 342
7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II AV Jahn II MC 21,46 --- 334
8 Lisanne de Haan Heerenveen AV Heerenveen MC 20,83 --- 322
9 Karin Vlasblom AV Impala AV Impala MC 20,65 --- 319
10 Hannah Talstra AV Impala AV Impala MC 19,59 --- 0
11 Zoë Miedema HRRR AV Horror Sneek MC 17,02 --- 249
12 Astrid Schnieders Groningen Groningen ...MC Team 2 16,90 --- 0
13 Roos Koetje AV Aquilo AV Aquilo MC 14,74 --- 201
14 Danielle D...ia Bambo AV Lionitas AV Lionita...MC Team 2 13,62 12,84 177
15 Roos Brands HRRR AV Horror Sneek MC 10,68 --- 0
Eva Hendriks AV Lionitas AV Lionita...MC Team 1 NM 15,00 0