Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Daan Roosenschoon GVAC GVAC JC 5,92 -2.0 m/s--- 796
2 Joep Teisman Eindhoven Eindhoven ...JC Team 1 5,29 -1.6 m/s--- 677
3 Mike van Wouwe ATH Atletiekve...ng ATH JC 4,94 +1.1 m/s--- 609
4 Noah Terhoeve AVGM AV Generaa...haelis JC 4,81 -0.9 m/s--- 583
5 Mats Keulstra AVGM AV Generaa...haelis JC 4,73 -0.8 m/s--- 0
6 Jens Piket Eindhoven Eindhoven ...JC Team 1 4,68 -1.2 m/s--- 0
7 Bart Manders GAC Gemert AV De Keie...Gemert JC 4,66 +2.1 m/s--- 552
8 Gijs van Lieshout HAC HAC JC Team 1 4,63 +0.4 m/s--- 546
9 Daniel Hensen Eindhoven Eindhoven ...JC Team 2 4,53 -2.3 m/s--- 525
10 Carsten Janss AV De Keien AV De Keie...Gemert JC 4,30 +0.6 m/s--- 0
11 Kars Reijnen HAC HAC JC Team 1 4,11 -0.3 m/s--- 0
12 Thomas Leijten AV Oss `78 AV Oss `78 JC 3,60 +0.2 m/s--- 338
13 Tariq Mabija ATH Atletiekve...ng ATH JC 3,46 -1.8 m/s--- 0
14 Jules van Hout AV Oss `78 AV Oss `78 JC 3,42 -2.6 m/s--- 0
15 Willem Hurkmans JSPR AV `t Jasp... Sport JC 3,13 -2.9 m/s--- 244
Samuel Schotborg ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Dominik Orlowski ATV Venray ATV Venray JC Team 1 DNS --- 0
Julius Thijssens GVAC GVAC JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Unisa Bangura AV De Keien AV De Keien JD 4,65 --- 550
2 Gijs van de Ven GAC Gemert GAC Gemert JD 4,50 --- 519
3 Jasper de Wit JSPR AV `t Jasp... Sport JD 4,44 --- 506
3 Wouter Heezius AVV AV Valkens...JD Team 1 4,44 --- 506
3 Joep ten Houten HAC HAC JD Team 1 4,44 4,56 506
6 Tijl Kok GVAC GVAC JD 4,43 --- 504
7 Luuk van Gogh AVV AV Valkens...JD Team 1 4,29 --- 0
8 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven Eindhoven ...JD Team 1 3,95 --- 408
9 Joran Ellerbroek AVV AV Valkens...JD Team 2 3,80 --- 378
10 Niels van Rooij Eindhoven Eindhoven ...JD Team 1 3,76 --- 0
11 Daan van Werde AVV AV Valkens...JD Team 2 3,66 --- 0
12 Stijn van Bogget JSPR AV `t Jasp... Sport JD 3,62 --- 0
13 Teun Bleumer Reusel `69 AV Reusel `69 JD 3,56 --- 330
14 Kars Piket Eindhoven Eindhoven ...JD Team 2 3,55 --- 328
15 Lucas Koeling GVAC GVAC JD 3,53 --- 0
16 Diede van Schaik ATV Venray ATV Venray JD Team 1 3,20 --- 258
16 Luuk van den Helm AV Oss `78 AV Oss `78 JD 3,20 --- 258
18 Dario Delgado AVGM AV Generaa...haelis JD 3,18 3,12 254
19 Roy Laarakker Reusel `69 AV Reusel `69 JD 3,15 --- 0
20 Tom Verdonk HAC HAC JD Team 2 3,07 --- 232
21 Kasper Merkx AVGM AV Generaa...haelis JD 2,99 3,44 0
22 Wicher van den Berg AV De Keien AV De Keien JD 2,85 --- 0
Lars Leijssen ATV Venray ATV Venray JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Maartje R...senschoon GVAC GVAC MC 4,68 -1.7 m/s--- 556
2 Isa van der Putten HAC HAC MC Team 1 4,52 -0.6 m/s--- 523
3 Lara Willems LGDR Lopersgroe...Deurne MC 4,40 -1.8 m/s--- 498
4 Nienke van Duren GVAC GVAC MC 4,24 +0.0 m/s--- 0
5 Sarah Hermsen ATV Venray ATV Venray MC 4,20 +0.0 m/s--- 458
6 Jawani Bangura AV De Keien AV De Keien MC 4,10 -2.6 m/s--- 438
7 Fleur Boender Eindhoven Eindhoven ...MC Team 1 4,08 -1.7 m/s--- 434
8 Sterre Robben AVGM AV Generaa...haelis MC 3,95 -2.7 m/s3,78 408
9 Yannou de Bont AV De Keien AV De Keien MC 3,93 -1.1 m/s--- 0
10 Merel Stobbelaar Eindhoven Eindhoven ...MC Team 1 3,90 -1.7 m/s--- 0
11 Noa Snijders Eindhoven Eindhoven ...MC Team 2 3,66 -1.2 m/s--- 350
12 Marta Sampers ATH Atletiekve...ng ATH MC 3,63 -1.4 m/s--- 344
13 Anouk Laarakker Reusel `69 AV Reusel `69 MC 3,59 -0.6 m/s--- 336
14 Geerte Simons HAC HAC MC Team 1 3,56 -1.8 m/s--- 0
15 Kiara van Haandel LGDR Lopersgroe...Deurne MC 3,46 -0.5 m/s--- 0
16 Franka Sanders Reusel `69 AV Reusel `69 MC 3,32 -1.4 m/s--- 0
Martha Koomen ATV Venray ATV Venray MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anna van Straten AVGM AV Generaa...haelis MD 4,35 --- 488
2 Lonneke Lintsen AV De Keien AV De Keien MD 4,26 --- 470
3 Sanne van der Blij AVV AV Valkenswaard MD 4,23 --- 464
4 Sophie van... Boogaart HAC HAC MD Team 1 4,03 4,39 424
5 Robin Nadi LGDR Lopersgroe...Deurne MD 3,93 --- 404
6 Xanne van de Valk GAC Gemert GAC Gemert MD 3,74 --- 366
7 Zoë Geurtz Eindhoven Eindhoven ...MD Team 1 3,73 --- 364
8 Floor Jonkers AVV AV Valkenswaard MD 3,64 --- 0
9 Eline Kovac HAC HAC MD Team 2 3,60 --- 338
10 Aya Raijmakers AV De Keien AV De Keien MD 3,47 --- 0
11 Sophie Kusters HAC HAC MD Team 2 3,42 --- 0
12 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 AV Oss `78 MD 3,39 --- 296
13 Sanne Knikkink Eindhoven Eindhoven ...MD Team 1 3,29 --- 0
14 Daniëlle Vis AVGM AV Generaa...haelis MD 3,27 --- 0
15 Carmen van Bruggen Eindhoven Eindhoven ...MD Team 2 3,25 --- 268
16 Chloë Leunissen GVAC GVAC MD 3,19 --- 256
17 Eva Nagel JSPR AV `t Jasp... Sport MD 3,14 --- 246
18 Sophie van Hout AV Oss `78 AV Oss `78 MD 3,04 --- 0
Isa Mulder JSPR AV `t Jasp... Sport MD DNS --- 0
Hannah Savelkoul Eindhoven Eindhoven ...MD Team 2 DNS --- 0
Mila Schulte HAC HAC MD Team 1 DNS 3,73 0