Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Daan Roosenschoon GVAC JC 15,01 ---
2 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 11,83 ---
3 Nick van Hooff Eindhoven ...JC Team 1 11,23 ---
4 Luuk van Lierop HAC JC Team 1 10,69 ---
5 Lucas Witlox AV Oss `78 JC 9,83 ---
6 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 8,22 ---
7 Thijs Liebregts GVAC JC 8,13 ---
8 Dinand Weerts Atletiekve...ng ATH JC 8,07 ---
9 Jesper Pluijm AV De Keie...Gemert JC 7,77 ---
10 Jouri Strijbosch AV `t Jasp... Sport JC 6,59 ---
11 Sam van de...ersselaar AV Generaa...haelis JC 6,56 ---
12 Jules van Hout AV Oss `78 JC 6,35 ---
13 Willem Hurkmans AV `t Jasp... Sport JC 6,28 ---
14 Niek Jansen AV De Keie...Gemert JC 5,73 ---
Boris Cup ATV Venray JC Team 1 DNS ---
Joep van Schaik ATV Venray JC Team 1 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ralf Kluijtmans GAC Gemert JD 9,75 ---
2 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 8,61 ---
3 Timo Thijs AV Valkens...JD Team 1 8,40 ---
4 Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 1 7,71 ---
5 Tim Wels AV Valkens...JD Team 2 7,42 ---
6 Jaap Jungblut GVAC JD 7,33 ---
7 Orlando Louwers AV Generaa...haelis JD 7,22 7,24
8 Ruben van Schaik AV Reusel `69 JD 7,20 ---
9 Wout Harmsen Eindhoven ...JD Team 1 6,82 ---
10 Kevin Terheijden HAC JD Team 1 6,58 ---
11 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 6,24 ---
12 Jorn Storcken AV `t Jasp... Sport JD 5,97 ---
13 Guus Kuijpers HAC JD Team 1 5,39 ---
14 Abel Kok GVAC JD 5,37 ---
15 Wicher van den Berg AV De Keien JD 5,32 ---
16 Youri van Oudheusden HAC JD Team 2 5,05 ---
17 Max van de...ndervoort Lopersgroe...Deurne JD 4,64 ---
18 Sebastiaan...Kleihorst AV Generaa...haelis JD 4,63 4,40
19 Lars Leijssen ATV Venray JD Team 2 4,45 ---
20 Ward Verbruggen ATV Venray JD Team 2 3,90 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Moos van Gendt Eindhoven ...MC Team 1 9,79 ---
2 Bo van Hoorn AV De Keien MC 8,58 ---
3 Lara Willems Lopersgroe...Deurne MC 8,00 ---
4 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 7,76 8,05
5 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MC 7,72 ---
6 Isa Beem HAC MC Team 1 7,65 ---
7 Femke Reijs AV De Keien MC 7,30 ---
8 Irene de Beer HAC MC Team 1 7,16 ---
9 Veerle van Erp AV Generaa...haelis MC 7,14 7,62
10 Lisa Otto Eindhoven ...MC Team 2 6,87 ---
11 Meike Verbaandert GVAC MC 6,28 ---
12 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MC Team 1 6,03 ---
13 Fieke Van De Vijver GVAC MC 5,87 ---
14 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 5,69 ---
15 Sanne Michiels Atletiekve...ng ATH MC 4,65 ---
Martha Koomen ATV Venray MC DNS ---
Mette Herijgers AV Reusel `69 MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Esmee van Hoof AV Oss `78 MD 10,25 ---
2 Simone van Zelst HAC MD Team 1 9,96 10,97
3 Elise Mutsaers Eindhoven ...MD Team 1 9,71 ---
4 Yara Vereijken HAC MD Team 1 9,56 9,42
5 Amalia Biesen AV De Keien MD 8,44 ---
6 Sarike Beuk GVAC MD 8,25 ---
7 Robin Nadi Lopersgroe...Deurne MD 8,16 ---
8 Marit van der Leij Eindhoven ...MD Team 1 7,95 ---
9 Eline Kovac HAC MD Team 2 7,28 ---
10 Willemijn ter Horst AV Oss `78 MD 6,44 ---
11 Eva Nagel AV `t Jasp... Sport MD 6,38 ---
12 Karlijn Pasmans AV De Keien MD 6,35 ---
13 Sanne van de Wiel AV Generaa...haelis MD 6,18 ---
14 Caroline Strikwerda AV Generaa...haelis MD 6,04 ---
15 Jikke van Dijk Lopersgroe...Deurne MD 5,76 ---
16 Carlijn Stekhuizen AV Valkenswaard MD 5,31 ---
17 Daphne van de Ligt GAC Gemert MD 5,10 ---
Avarelys Faulborn Eindhoven ...MD Team 2 DNS ---