Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Robin Bisschops AV Unitas JD Team 1 4,63 ---
2 Finn van de Klundert Scopias At...JD Team 1 4,42 +0.0 m/s4,53
3 Noah Barollo AV Weert JD 4,25 4,19
4 Daniel van de Schoor AV Unitas JD Team 1 3,90 +0.0 m/s---
5 Tjeerd Buist AV Weert JD 3,84 +0.7 m/s3,80
6 Mylan Ligter AV Achilles Top JD 3,79 +0.9 m/s3,40
6 Stijn van Pol Atletiek Leudal JD 3,79 ---
8 Paul Kuijpers AVON / STB JD 3,63 +0.0 m/s4,04
9 Tom Wolters AV Achilles Top JD 3,51 3,87
10 Thomas Verhage AVON / STB JD 3,47 ---
11 Brandt Kuijten Atletiek M...tricht JD 3,39 +1.2 m/s---
12 Benjamin Mans Atletiek M...tricht JD 3,35 ---
13 Bas Emaus AV Unitas JD Team 2 3,29 ---
14 Mathijs Hamers Swift Atletiek JD 3,27 +0.6 m/s---
15 Cas Rijvers Scopias At...JD Team 1 3,23 3,04
16 Jorben Eijpe AV Unitas JD Team 2 2,82 +0.0 m/s---
17 Tijmen Spee AV Caesar JD 2,66 +0.0 m/s---
Dave Damen Swift Atletiek JD DNS 4,09

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sica Verwasch AV Unitas MC Team 2 5,26 ---
2 Angelina Krasznai AV Achilles Top MC 4,39 4,43
3 Ilse Donners AVON MC 4,29 4,28
4 Lynn van Ham AV Achilles Top MC 4,15 4,06
4 Marit Joris Atletiek Leudal MC 4,15 ---
6 Roxanne Fath AV Unitas MC Team 2 4,04 ---
7 Isis Aspers AV Caesar MC 4,02 ---
8 Iris van den Heuvel Atletiek M...MC Team 1 3,97 ---
9 Anouk Pinxt AV Caesar MC 3,93 ---
10 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 3,84 ---
11 Nina Vijgen Swift Atle...MC Team 1 3,81 3,80
12 Anna Coerver STB MC 3,73 ---
13 Vera van Erp Atletiek Leudal MC 3,71 ---
14 Kiki van Lieshout Atletiek M...MC Team 1 3,63 ---
15 Xenia Raptis Scopias Atletiek MC 3,57 3,80
16 Sterre Van de Wal AVON MC 3,56 ---
17 Audrey Reijnen STB MC 3,33 ---
18 Fenna Cleuren Atletiek M...MC Team 2 3,28 ---
19 Sanne Dauvillier AV Unitas MC Team 1 3,23 ---
Isa Verberne Swift Atle...MC Team 1 DNS 4,88

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Fenne Cantelberg Swift Atletiek MD 4,40 +1.4 m/s4,29
2 Kiki Kooijman AV Weert MD 4,29 +1.2 m/s4,56
3 Merel Schoemaker Atletiek M...MD Team 1 4,27 +0.5 m/s---
4 Luna Bodelier AV Achilles Top MD 4,16 +2.3 m/s3,75
5 Isis Levels Scopias At...MD Team 1 4,11 +1.2 m/s4,29
6 Iris Coumans AV Caesar MD 4,00 +0.0 m/s---
7 Sophie Cantelberg Swift Atletiek MD 3,95 +0.3 m/s3,99
8 Jinte Kreugel AV Unitas MD Team 2 3,84 +0.6 m/s---
9 Coco Hendriks Atletiek M...MD Team 2 3,77 +0.3 m/s---
10 Zoë Theelen AV Unitas MD Team 2 3,75 +1.2 m/s---
11 Hanne Frees AV Unitas MD Team 1 3,60 +0.0 m/s---
12 Sterre Knoben STB MD Team 1 3,59 +0.5 m/s---
13 Merlijne Billekens AV Weert MD 3,55 +0.0 m/s3,61
14 Juul van den Bosch AV Caesar MD 3,49 +0.0 m/s---
15 Julia Gitmans Scopias At...MD Team 2 3,47 +0.0 m/s---
16 Fenne Driessen AV Achilles Top MD 3,43 +0.7 m/s3,25
17 Finette Lebouille AV Unitas MD Team 1 3,36 +0.4 m/s---
18 Margreet de Vilder Atletiek M...MD Team 1 3,20 +0.7 m/s---
19 Vera Keller Scopias At...MD Team 2 3,11 +1.5 m/s---
20 Layla Hurkens Atletiek M...MD Team 2 2,92 +0.0 m/s---
21 Lobke Pollen Scopias At...MD Team 1 2,82 +0.0 m/s3,10
22 Femke Dassen AVON MD 2,78 +0.3 m/s---
23 Myrthe Schurer STB MD Team 1 2,36 +0.0 m/s---