Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 4,72 +2.6 m/s---
2 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 4,69 +2.2 m/s---
2 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 4,69 +3.5 m/s---
4 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 4,66 +3.4 m/s---
5 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 4,56 +2.9 m/s---
6 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 4,41 +2.5 m/s---
7 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 4,21 +3.6 m/s---
7 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 4,21 +3.3 m/s---
9 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 4,11 +4.1 m/s---
10 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 3,95 +2.7 m/s---
11 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 3,92 +3.1 m/s---
11 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 3,92 +2.9 m/s---
13 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 3,90 +2.6 m/s---
14 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 3,80 +2.6 m/s---
15 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 3,79 +2.9 m/s---
16 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 3,62 +3.0 m/s---
17 Freek van Veen AV Castricum JD 3,58 +2.6 m/s---
18 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 3,49 +3.4 m/s---
19 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 3,45 +2.1 m/s---
20 Bram Klepper DEM JD Team 2 3,07 +2.0 m/s---
21 Tijmen van der Laan AV Lycurgu...JD Team 4 3,04 +2.8 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Silke de Haas DEM MC 4,94 +3.9 m/s4,71
2 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 4,85 +3.7 m/s4,84
3 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 4,54 +3.0 m/s---
4 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MC Team 1 4,34 +3.9 m/s4,73
5 Fee Eising AV Lycurgu...MC Team 1 4,33 +2.9 m/s4,21
6 Lakeisha Adams AV Atos MC 4,15 +2.8 m/s---
7 Liv de Haas AV Zaanland MC 4,07 +4.7 m/s---
8 Nadia Lensen AV Lycurgu...MC Team 2 4,03 +2.0 m/s---
9 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 2 3,96 +3.9 m/s4,13
10 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 3,72 +4.9 m/s3,66
11 Tess Maijer AV Lycurgu...MC Team 2 3,55 +3.2 m/s3,28
12 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 3,45 +4.5 m/s3,24
Mathilda Way AV Castricum MC DNS ---
Franka Holland AV Castricum MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Annabel Stottelaar AV Atos MD 5,11 5,11 +3.1 m/s---
2 Isa Landsaat DEM MD Team 1 4,47 4,47 +3.0 m/s---
3 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 3 4,45 4,45 +2.2 m/s---
4 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 4,25 4,25 +3.6 m/s---
5 Rianne Kooij DEM MD Team 2 4,17 4,17 +3.9 m/s---
6 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 4,13 4,13 +2.1 m/s---
6 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 4,13 4,13 +4.2 m/s---
8 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 4,06 4,06 +3.1 m/s---
9 Brenda de Vos AV NEA-Vol...MD Team 1 4,02 4,02 +4.0 m/s---
10 Femke Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 3,97 3,97 +3.8 m/s---
11 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 3,89 3,89 +3.8 m/s---
12 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 3,79 3,79 +1.4 m/s---
13 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3,67 3,65 3,56 3,67 3,67 +1.2 m/s---
14 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 3,67 3,67 +3.3 m/s---
14 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 1 3,67 3,67 +2.8 m/s---
16 Jayda Essenburg AC Waterland MD 3,57 3,57 +5.4 m/s---
17 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 3,55 3,55 +3.2 m/s---
18 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 2,82 3,17 3,44 - 3,44 +3.0 m/s---
19 Stella Kuijs AV Atos MD 3,44 3,44 +3.3 m/s---
20 Benthe Mo...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 3,41 3,41 +1.9 m/s---
21 Joy Kuiper AC Waterland MD 3,32 3,32 +1.8 m/s---
22 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 3,26 3,26 +4.2 m/s---
22 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 3,26 3,26 +3.5 m/s---
Priscilla Rijs AV Lycurgu...MD Team 3 - DNS ---
Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 - DNS ---
Nikki Lagrand DEM MD Team 2 - DNS ---