Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Adam Amghar AV Lycurgu...JC Team 1 10,76 10,00
2 Guido Carucci AV Lycurgu...JC Team 1 10,38 10,78
3 Joël Mondria AV Atos JC 9,73 ---
4 Kevin Koeckhoven DEM JC 9,45 9,21
5 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 9,37 8,66
6 Jasper van... Wetering AV Lycurgu...JC Team 2 7,89 ---
7 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 7,51 8,02
8 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 2 6,78 7,00
9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 6,47 6,50
10 Luuk Kooij DEM JC 5,95 6,04
11 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 5,18 5,30

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,94 11,94 ---
2 Christian Prins AV Atos JD Team 1 8,52 8,52 ---
3 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 7,90 7,90 ---
4 Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 7,53 7,53 ---
5 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 7,43 7,43 ---
6 Sam van der Aar DEM JD Team 1 7,42 7,42 ---
7 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 7,32 7,32 ---
8 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 7,17 7,17 ---
9 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 6,94 6,94 ---
10 Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 6,29 6,29 ---
11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,57 5,57 ---
11 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 5,57 5,57 ---
13 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 5,55 5,55 ---
Zef Kranenburg DEM JD Team 1 - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 10,85 ---
2 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 10,03 9,52
3 Isabel D'Mattos AC Waterland MC 9,99 ---
4 Danique Visser DEM MC 9,56 8,92
5 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 9,35 ---
6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 2 8,75 8,14
7 Meinou Janssen AV Atos MC 7,69 ---
8 Laura Wilde AV NEA-Vol...MC Team 1 7,23 6,68
9 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 7,13 7,06
10 Bernou van Dam AV Castricum MC 6,74 ---
11 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgu...MC Team 1 5,91 ---
12 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 5,88 5,73
13 Lieke Vet AV Lycurgu...MC Team 2 5,53 5,19
14 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 2 4,97 5,40

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 9,14 ---
2 Yvana Pol DEM MD Team 1 9,05 ---
3 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 1 7,68 ---
4 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 7,48 ---
5 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 7,24 ---
6 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 7,17 ---
7 Nena Schuijt DEM MD Team 1 7,06 ---
8 Tania Willemse DEM MD Team 2 7,04 ---
9 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 6,88 ---
10 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 6,85 ---
11 Sophie Janssen AV Atos MD 6,77 ---
12 Robyn Houbiers AV Atos MD 6,73 ---
13 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 6,64 ---
14 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 6,58 ---
15 Jada Maij AV Lycurgu...MD Team 3 6,53 ---
16 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 6,51 ---
17 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 5,78 ---
18 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 5,49 ---
19 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 5,46 ---
20 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 5,11 ---
21 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 4,18 ---
Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 DNS ---
Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 DNS ---