Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 1,45 ---
2 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,40 ---
2 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 1,40 ---
4 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 1,35 ---
4 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 1,35 ---
4 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 1,35 ---
7 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 1,20 ---
7 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 1,20 ---
7 Lucas Koopmans AV Zaanlan...JD Team 2 1,20 ---
7 Weslie Silfhout DEM JD Team 1 1,20 ---
11 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,15 ---
12 Tjeerd Molenaar AV Lycurgu...JD Team 3 1,10 ---
Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 DNS ---
Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 DNS ---
Rens Denneman AV Castricum JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 1,60 1,55
2 Mathilda Way AV Castricum MC 1,50 ---
3 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 1,40 1,40
3 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 1,40 1,45
3 Melissa Steenbakker AV Atos MC 1,40 1,40
3 Danique Visser DEM MC 1,40 1,45
7 Tess Maijer AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 1,30
7 Lakeisha Adams AV Atos MC 1,35 ---
9 Loes Winter AV Lycurgu...MC Team 1 1,30 1,30
10 Luna Huiberts AV Zaanland MC 1,25 ---
11 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 2 1,20 1,20
12 Laura Bookelman AC Waterland MC 1,15 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Carmen Guellai AV Atos MD 1,45 ---
2 Senna van Diest AV Lycurgu...MD Team 2 1,40 ---
2 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 1,40 ---
4 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 1,35 ---
4 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 1,35 ---
6 Lindsey van der Plas AV Lycurgu...MD Team 1 1,30 ---
7 Lotte Kronenburg AV Castric...MD Team 2 1,25 ---
7 Isa Schram DEM MD Team 1 1,25 ---
7 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 1,25 ---
7 Rianne Kooij DEM MD Team 2 1,25 ---
11 Mila de Bruin AV Lycurgu...MD Team 2 1,20 ---
11 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 ---
11 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 ---
11 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 1,20 ---
11 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 3 1,20 ---
11 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,20 ---
11 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,20 ---
11 Eveline Krom DEM MD Team 2 1,20 ---
19 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 1,15 ---
19 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 1,15 ---
21 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 1,05 ---
21 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 1 1,05 ---
21 Joy Kuiper AC Waterland MD 1,05 ---
24 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 1,00 ---
Jayda Essenburg AC Waterland MD DNS ---