Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 3:17,68 3:11,96
2 Jelmer de Gauw AV Zaanlan...JD Team 1 3:20,15 ---
3 Finn Castricum AV Lycurgu...JD Team 1 3:24,10 3:25,13
4 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 3:26,84 ---
5 Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 3:31,03 3:22,81
6 Sybrand Van Nierop AV NEA-Volharding JD 3:34,95 ---
7 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 3:35,49 3:36,85
8 Leroy Eisden AV Atos JD Team 1 3:37,07 3:27,00
9 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:37,52 3:35,71
10 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 3:38,67 3:22,58
11 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 3:42,77 3,30
12 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 3:43,51 4:05,00
13 Thijs van Roermund AV Zaanlan...JD Team 2 3:45,88 ---
14 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 3:46,28 3,41
15 Tjeerd Molenaar AV Lycurgu...JD Team 3 3:53,50 3:51,36
16 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 3:55,46 ---
17 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 4:04,13 3:54,19
18 Bram Klepper DEM JD Team 2 4:12,24 4:10,12
19 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 4:14,86 4:21,78
20 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 4:51,63 4:21,64
Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 DNS 3:43,58
Yoeri de Boer AV NEA-Volharding JD DNS ---
Zef Kranenburg DEM JD Team 1 DNS 4:21,79

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Carmen Guellai AV Atos MD 3:33,08 3:30,91
2 Anne Palenstijn DEM MD Team 1 3:41,38 3:32,38
3 Brenda de Vos AV NEA-Vol...MD Team 1 3:43,30 3:41,56
4 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:43,74 ---
5 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 3:44,37 3:43,35
6 Sascha Kroon AV Lycurgu...MD Team 1 3:45,52 3:39,62
7 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 2 3:48,95 3:47,63
8 Cynth Hui...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 3:50,52 ---
9 Nynke Kooij AV Lycurgu...MD Team 1 3:51,39 3:53,47
10 Erzsi Diehl AV Lycurgu...MD Team 2 3:52,01 4:00,48
11 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 3:52,03 3:49,64
12 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 3:54,36 3:50,01
13 Jet Commandeur DEM MD Team 1 3:55,77 3:43,39
14 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 3 3:56,50 4:05,59
15 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 3:56,92 4:20,28
16 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 3 3:58,31 4:07,13
17 Isa Schram DEM MD Team 1 4:00,20 3:42,10
18 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 4:01,14 ---
19 Eveline Krom DEM MD Team 2 4:03,75 3:59,13
20 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 4:03,85 ---
21 Pleun Boon AV Lycurgu...MD Team 2 4:21,38 4:13,52
22 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 4:21,85 ---
23 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 4:23,61 ---
24 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 4:25,14 4:13,32
25 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 4:27,03 4:50,00
26 Lieke Hofman AV NEA-Vol...MD Team 2 5:25,43 ---
Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 DNS 4:10,08
Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 DNS ---
Annabel Stottelaar AV Atos MD DNS 3:40,00