Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jeremy van Zutven PH Prins Hend...JC Team 1 6,10 +2.5 m/s5,90 828
2 Casper Haagh Scorpio Scorpio JC 5,72 +1.5 m/s--- 759
3 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC 5,45 +2.1 m/s--- 0
4 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC 5,26 +3.6 m/s--- 672
5 Ouren Röttjers DAK DAK JC 5,19 +3.9 m/s--- 658
6 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JC 4,99 +3.1 m/s--- 619
7 Rick Mallens AV Sprint AV Sprint JC Team 1 4,89 +1.9 m/s4,73 599
8 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JC 4,83 +1.4 m/s--- 0
9 Tygo Naafs AV Spiridon AV Spiridon JC 4,75 +1.6 m/s--- 0
10 Rik Spelthan PH Prins Hend...JC Team 1 4,74 +3.5 m/s4,98 0
11 Sjoerd Oberman PH Prins Hend...JC Team 2 4,34 +1.1 m/s3,77 486
12 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,15 +2.3 m/s4,26 448
13 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 4,12 +0.7 m/s--- 442
14 Jasper van... Oetelaar AV Marvel AV Marvel JC 4,04 +4.2 m/s4,44 426
15 Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,01 +3.4 m/s4,22 0
16 Lars Karremans DAK DAK JC 4,00 +2.6 m/s--- 0
17 Joep Braakhuis VOLO O.S.S. - VOLO JC 3,81 +1.4 m/s--- 380
18 Michiel Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 3,70 +2.0 m/s--- 358
19 Malik Bolder VOLO O.S.S. - VOLO JC 3,36 +3.6 m/s--- 0
20 Okke Snoeren Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,22 +4.4 m/s--- 0
Jay Béaart PH Prins Hend...JC Team 2 DNS 3,58 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 5,18 +1.6 m/s5,03 656
2 Jimmy Marcera AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,83 +3.7 m/s--- 587
3 Merijn Verdijk DAK DAK JD 4,49 +5.1 m/s--- 517
4 Jens de Kock PH Prins Hend...JD Team 1 4,29 +3.8 m/s4,50 0
5 Vigo Maljaars Scorpio Scorpio JD Team 2 4,14 +1.2 m/s--- 446
6 Pepijn Kremers PH Prins Hend...JD Team 3 4,08 +2.4 m/s3,88 434
7 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 4,06 -0.3 m/s--- 430
7 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 4,06 +0.7 m/s--- 430
9 Moos Ligtvoet Scorpio Scorpio JD Team 1 3,89 +1.3 m/s--- 0
10 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 3,78 +0.4 m/s--- 0
11 Sam van der Burgt AV Attila AV Attila JD 3,74 +3.6 m/s--- 366
11 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 3,74 +1.2 m/s3,70 366
13 Ferencz Ketelaars PH Prins Hend...JD Team 3 3,69 +1.9 m/s3,03 0
14 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,60 +2.2 m/s--- 338
15 Tijl van Kasteren AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,55 +2.7 m/s--- 328
16 Beer Vergeer VOLO O.S.S. - VOLO JD 3,38 +2.1 m/s--- 0
17 Jayden Geerts AV Attila AV Attila JD 3,34 +2.4 m/s--- 0
18 Senn den Boer AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,12 +2.9 m/s--- 0
19 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 2,89 +2.3 m/s--- 0
20 Joris Baalmans Atledo Atledo JD 2,84 +1.6 m/s2,84 186
Tim Kuijpers Atledo Atledo JD DNS 3,24 0
Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 4,43 0
Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 4,29 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MC 5,29 +3.5 m/s--- 677
2 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 5,13 +4.6 m/s4,82 646
3 Annemiek van Iersel PH Prins Hendrik MC 5,09 +1.8 m/s5,00 638
4 Isabel van Bokhoven PH Prins Hendrik MC 4,71 +3.2 m/s4,56 0
5 Anouk van Dal DAK DAK MC 4,57 +1.2 m/s--- 533
6 Fenne Severijns AV Attila AV Attila MC 4,32 +3.8 m/s--- 0
7 Femke Dam AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,25 +3.8 m/s4,07 0
8 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 4,17 +3.0 m/s--- 452
9 Silkie Graafmans AV Spiridon AV Spiridon MC 4,11 +3.2 m/s--- 440
10 Lani de Boer Scorpio Scorpio MC 3,77 +2.6 m/s--- 372
11 Mia Anker AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,76 +5.2 m/s--- 370
12 Marjolijn Wolfs Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,60 +3.5 m/s--- 0
13 Lise Aarden Atledo Atledo MC 3,53 +2.7 m/s--- 324
14 Sophie Janssen AV Spiridon AV Spiridon MC 2,98 +1.9 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Renske van der Steen PH Prins Hend...MD Team 1 4,54 +1.2 m/s4,34 527
2 Sam de Vaan Taxandria Taxandria ...letiek MD 4,25 +1.3 m/s--- 468
3 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,19 +3.2 m/s4,20 456
4 Lise Kappen PH Prins Hend...MD Team 1 4,13 +0.9 m/s4,16 0
5 Daniek Meijer AV Marvel AV Marvel MD 3,96 +1.7 m/s3,82 410
6 Janne van den Berg PH Prins Hend...MD Team 2 3,94 +3.2 m/s3,84 406
7 Nynke Verweij DAK DAK MD 3,91 +2.1 m/s--- 400
8 Maya Glaudemans PH Prins Hend...MD Team 2 3,83 +2.5 m/s2,95 0
9 Fleur van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MD 3,69 +4.4 m/s3,63 0
10 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 3,69 +3.1 m/s--- 356
11 Lotte van Ham AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3,67 +3.1 m/s4,01 0
12 Ylva den Heijer AV Sprint AV Sprint MD Team 3 3,66 +3.2 m/s3,70 350
13 Cyri Brethouwer Scorpio Scorpio MD 3,55 +2.5 m/s--- 328
14 Lizzy Corsten AV Attila AV Attila MD 3,45 +4.0 m/s--- 308
15 Tess Koenen Scorpio Scorpio MD 3,45 +3.1 m/s--- 0
16 Lara van Bommel PH Prins Hend...MD Team 3 3,43 +2.7 m/s3,13 304
17 Eva-Lin Mertens DAK DAK MD 3,18 +1.6 m/s--- 0
18 Inge Kribbe AV Attila AV Attila MD 3,13 +2.6 m/s--- 0
19 Mare ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 3,00 +2.0 m/s--- 0
20 Sanne Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 2,82 +2.8 m/s--- 182
Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNS 3,89 0
Sarah Buijs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS 2,95 0