Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JC 12,31 --- 628
2 Chuck Pols Scorpio Scorpio JC 11,79 --- 0
3 Rick Mallens AV Sprint AV Sprint JC Team 1 11,44 11,13 589
4 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JC 10,12 --- 528
5 Benjamin ...bbelstein PH Prins Hend...JC Team 1 10,11 10,42 528
6 Joris Verhoeven PH Prins Hend...JC Team 2 10,09 9,93 527
7 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JC 9,42 --- 494
8 Kevin van Loon DAK DAK JC 9,20 9,40 483
9 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JC 9,06 --- 476
10 Thijs Baartmans AV Sprint AV Sprint JC Team 1 8,95 8,81 0
11 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC 8,64 --- 0
12 Dieter Stolzenbach PH Prins Hend...JC Team 2 7,99 7,77 0
13 Mika Moors VOLO O.S.S. - VOLO JC 7,78 --- 409
14 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JC 7,77 --- 0
15 Rik Spelthan PH Prins Hend...JC Team 1 7,59 8,09 0
16 Thomas Beisiegel VOLO O.S.S. - VOLO JC 7,08 --- 0
17 Mike van den Braak AV Marvel AV Marvel JC 7,08 6,49 370
18 Jort Bouman AV Sprint AV Sprint JC Team 2 6,83 --- 356
19 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 6,77 6,22 0
20 Martijn Gulickx Gloria Gloria Atletiek JC 5,65 --- 284

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JD Team 2 11,97 --- 613
2 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JD Team 1 11,17 11,70 577
3 Ryan Marcus Atledo Atledo JD 10,71 8,99 556
4 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 9,06 --- 476
5 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 7,70 --- 405
6 Pepijn Kremers PH Prins Hend...JD Team 3 6,90 7,35 360
7 Stijn Groeneveld Scorpio Scorpio JD Team 1 6,74 --- 0
8 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 6,71 7,12 349
9 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 6,39 6,26 0
10 Edwin Van...r Heijden DAK DAK JD 6,33 --- 326
11 Frank van ...n Franken AV Sprint AV Sprint JD Team 2 6,16 --- 316
12 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 5,70 --- 0
13 Kars Goossens AV Attila AV Attila JD 5,69 --- 287
14 Luuk Mettler AV Marvel AV Marvel JD 5,66 --- 285
15 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 5,32 --- 263
16 Stijn Maarschalk Scorpio Scorpio JD Team 2 5,15 --- 0
17 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 4,90 4,34 0
18 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 4,90 --- 0
19 Wesley Nagtzaam DAK DAK JD 4,69 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hanna van Baast AV Attila AV Attila MC 11,23 --- 580
2 Joanne Schaap PH Prins Hendrik MC 10,20 11,06 532
3 Linsy Heestermans AV Sprint AV Sprint MC Team 1 9,26 9,90 486
4 Imke Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 8,66 --- 456
5 Indy Ouwerling Scorpio Scorpio MC 8,55 --- 450
6 Jeanou van Hout PH Prins Hendrik MC 8,30 7,99 0
7 Femke Dam AV Sprint AV Sprint MC Team 1 8,23 8,54 0
8 Lieselotte Wielage AV Attila AV Attila MC 7,86 --- 0
9 Loes van der Pennen AV Spiridon AV Spiridon MC 7,67 --- 403
10 Brandalise Isabella AV Sprint AV Sprint MC Team 2 6,90 --- 360
11 Liv Snijtsheuvel Taxandria Taxandria ...letiek MC 6,62 --- 0
12 Lise Aarden Atledo Atledo MC 6,25 --- 321
13 Karlijn van de Ven DAK DAK MC 6,04 --- 308
14 Vera van den Burg AV Spiridon AV Spiridon MC 4,99 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Meike de Graauw PH Prins Hend...MD Team 1 9,84 10,21 515
2 Joss Ruedisueli AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,73 9,34 509
3 Britt de Leeuw AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,94 9,08 0
4 Femke Sprangers Gloria Gloria Atletiek MD 8,06 --- 424
5 Renée Overmeijer PH Prins Hend...MD Team 1 7,97 7,45 0
6 Janne van den Berg PH Prins Hend...MD Team 2 7,48 7,54 393
7 Stella Stroober AV Sprint AV Sprint MD Team 3 7,40 8,56 388
8 Amélie Béaart PH Prins Hend...MD Team 2 6,84 --- 0
9 Cyri Brethouwer Scorpio Scorpio MD 6,79 --- 353
10 Mare ter Wal VOLO O.S.S. - VOLO MD 6,61 --- 343
11 Margit van Son Scorpio Scorpio MD 6,48 --- 0
12 Jasmijn van Geloof PH Prins Hend...MD Team 3 6,48 6,02 335
13 Pleun Weijkamp VOLO O.S.S. - VOLO MD 5,92 --- 0
14 Bente Oberman PH Prins Hend...MD Team 3 5,84 5,88 0
15 Nynke Verweij DAK DAK MD 5,58 --- 279
16 Noor Kouwenberg AV Marvel AV Marvel MD 5,56 --- 278
17 Pien van Eeuwijk AV Attila AV Attila MD 5,47 --- 272
18 Madelief Ruijters AV Attila AV Attila MD 4,78 --- 0
Sarah Buijs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNS 8,51 0