Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jeremy van Zutven PH Prins Hend...JC Team 1 1,75 1,75 817
2 Casper Haagh Scorpio Scorpio JC 1,70 --- 779
3 Thijs Baartmans AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,60 1,60 702
4 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,60 --- 702
5 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,55 --- 0
6 Ouren Röttjers DAK DAK JC 1,55 --- 663
7 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JC 1,55 --- 0
8 Chiel Hulshof PH Prins Hend...JC Team 1 1,45 1,45 0
9 Olivier Pessers AV Attila AV Attila JC 1,45 --- 582
9 Timo Timmermans Gloria Gloria Atletiek JC 1,45 --- 582
11 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JC 1,40 --- 0
11 Ryan Heeren AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 0
13 Tibbe Teunissen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,40 1,45 0
14 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 541
15 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1,35 1,35 499
16 Joris Hageman VOLO O.S.S. - VOLO JC 1,35 --- 499
17 Mika Moors VOLO O.S.S. - VOLO JC 1,30 --- 0
Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 DNS 1,30 0
Jay Béaart PH Prins Hend...JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jake Romijn PH Prins Hend...JD Team 1 1,60 1,60 702
2 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623
3 Tristen Strooper AV Attila AV Attila JD 1,40 --- 541
4 Diego Broere Scorpio Scorpio JD Team 2 1,35 --- 499
5 Melle Walschots VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,30 --- 462
5 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JD Team 1 1,30 --- 462
7 Merijn Verdijk DAK DAK JD 1,30 --- 462
8 Kasper Baalmans Atledo Atledo JD 1,25 1,28 426
9 Daan van der Made Scorpio Scorpio JD Team 2 1,25 --- 0
10 Midas Hezemans VOLO O.S.S. - VOLO JD 1,25 --- 0
11 Casper Couwenberg PH Prins Hend...JD Team 1 1,20 1,30 0
12 David van Laerhoven Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,20 --- 389
13 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JD Team 3 1,20 1,30 389
14 Joey Soyo PH Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 0
15 Xavier van Zutven PH Prins Hend...JD Team 2 1,20 1,25 389
16 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 1,15 --- 0
Koen van Weerden DAK DAK JD NM --- 0
Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,45 1,50 0
2 Joss Ruedisueli AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,45 1,53 582
3 Marloes Oomen PH Prins Hend...MD Team 1 1,35 1,45 499
4 Danique Bergman AV Attila AV Attila MD 1,30 --- 462
4 Anouk van Jeveren Scorpio Scorpio MD 1,30 --- 462
6 Eden Brouwers PH Prins Hend...MD Team 2 1,30 1,25 462
7 Fleur van ...r Meijden AV Marvel AV Marvel MD 1,30 1,25 462
8 Daniek Meijer AV Marvel AV Marvel MD 1,25 1,30 0
9 Aimee Rynart AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,25 1,30 426
10 Lise Romijn PH Prins Hend...MD Team 1 1,25 1,25 0
11 Valerie Bruurmijn Gloria Gloria Atletiek MD 1,20 --- 389
12 Lieke Boomaars Scorpio Scorpio MD 1,20 --- 0
13 Anne Smits DAK DAK MD 1,15 --- 0
14 Jente van Loon DAK DAK MD 1,15 --- 352
15 Jasmijn van Hoek PH Prins Hend...MD Team 2 1,15 1,20 0
16 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 1,10 --- 316
17 Inge Kribbe AV Attila AV Attila MD 1,00 --- 0
18 Sam de Vaan Taxandria Taxandria ...letiek MD 1,00 --- 242
Femke Gijzen AV Sprint AV Sprint MD Team 3 NM 1,25 0
Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNS 1,30 0
Demi Veekens VOLO O.S.S. - VOLO MD DNS --- 0