Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Koen Diepen PH Prins Hend...JD Team 1 3:10,24 3:05,06 617
2 Sven Grooters PH Prins Hend...JD Team 1 3:11,71 3:12,58 605
3 Lans Timmermans PH Prins Hend...JD Team 1 3:12,47 3:05,15 0
4 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JD Team 2 3:16,92 3:12,99 567
5 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:22,91 3:20,60 526
6 Gijs Schoenmakers Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:24,26 3:25,25 517
7 Rick van Dongen Scorpio Scorpio JD Team 2 3:30,95 3:35,00 474
8 Daan Verschoor Taxandria Taxandria ...letiek JD 3:31,39 3:29,01 471
9 Lennart de Vries Scorpio Scorpio JD Team 1 3:34,07 3:36,00 455
10 Rick Smits DAK DAK JD 3:36,70 --- 439
11 Kamiel Watzeels AV Attila AV Attila JD 3:36,91 3:33,66 438
12 Pepijn Wijnen Atledo Atledo JD 3:39,63 3:45,43 422
13 Robbie Smulders PH Prins Hend...JD Team 2 3:42,31 --- 407
14 Luca Uitenbroek Scorpio Scorpio JD Team 1 3:44,66 --- 394
15 Stijn Maarschalk Scorpio Scorpio JD Team 2 3:44,95 3:38,00 392
16 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:50,27 4:02,13 364
17 Ferencz Ketelaars PH Prins Hend...JD Team 3 3:52,49 3:46,64 352
18 Sam Janssens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:52,95 3:41,52 0
19 Jonas Vos DAK DAK JD 3:53,06 --- 349
20 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JD Team 1 3:55,49 3:42,00 0
21 Sem van Boxtel AV Attila AV Attila JD 3:57,79 3:44,16 326
22 Quinten Bressers Atledo Atledo JD 3:58,50 3:58,79 322
23 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:59,17 3:51,58 319
24 Tim Versteijnen AV Attila AV Attila JD 3:59,57 3:50,28 0
25 Koen van Weerden DAK DAK JD 4:03,91 --- 0
26 Jens van Oirschot AV Marvel AV Marvel JD 4:16,57 3:42,78 240
27 Xander Maarse PH Prins Hend...JD Team 3 4:19,79 4:11,50 227
28 Giel Huijsmans AV Sprint AV Sprint JD Team 2 4:23,07 4:09,70 214
Mats van der Linden AV Marvel AV Marvel JD DNS 3:40,00 0
Max de Kruijf PH Prins Hend...JD Team 2 DNS 3:12,13 0
Mika van Lieshout Atledo Atledo JD DNF 3:52,90 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eline Smit PH Prins Hend...MD Team 1 3:28,84 3:23,59 487
2 Tinke Grotenhuis PH Prins Hend...MD Team 1 3:29,25 3:20,62 484
3 Jessica Sluiter PH Prins Hend...MD Team 1 3:30,00 3:21,32 0
4 Nienke Blom AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:34,72 3:31,25 451
5 Lotte Griep Scorpio Scorpio MD 3:47,91 3:33,00 376
6 Renée Lebbink Taxandria Taxandria ...letiek MD 3:48,65 --- 372
7 Emma Ardon AV Attila AV Attila MD 3:48,84 --- 371
8 Eden Brouwers PH Prins Hend...MD Team 2 3:50,85 3:40,45 361
9 Ilse Werners VOLO O.S.S. - VOLO MD 3:54,46 --- 342
10 Loïs Drent AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:56,97 3:37,35 330
11 Anne van Kempen AV Attila AV Attila MD 4:01,19 --- 309
12 Anne Smits DAK DAK MD 4:04,56 --- 293
12 Pleun Weijkamp VOLO O.S.S. - VOLO MD 4:04,56 --- 293
14 Aimee Rynart AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4:07,52 3:50,04 280
15 Valerie Bruurmijn Gloria Gloria Atletiek MD 4:10,72 --- 265
16 Fenna Dudok Scorpio Scorpio MD 4:12,52 4:07,00 258
17 Femke Gijzen AV Sprint AV Sprint MD Team 3 4:16,68 3:55,57 240
18 Lotte van Ham AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4:19,63 4:27,44 0
19 Eva-Lin Mertens DAK DAK MD 4:21,51 --- 220
20 Pien Heddes AV Sprint AV Sprint MD Team 3 4:21,96 4:05,71 218
21 Juul Lammers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4:22,99 4:13,41 214
22 Amber Box AV Attila AV Attila MD 4:39,11 --- 0
Fenna Jacobs AV Sprint AV Sprint MD Team 2 DNF 3:52,26 0
Luna Faas AV Sprint AV Sprint MD Team 3 DNF 3:41,90 0
Jente van Loon DAK DAK MD DNF --- 0