Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joris Tammes AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 1,45 --- 582
1 Ridzerd Punt PAC PAC JD Team 1 1,45 1,50 582
1 Bart Schuring PAC PAC JD Team 2 1,45 1,35 582
4 Barend van de Donk PAC PAC JD Team 2 1,40 1,32 0
5 Thijs Bakhuizen Spark Spark JD 1,40 --- 541
6 Timo Vesters AV `40 AV `40 JD Team 1 1,35 --- 499
7 Mick van Kleeff PAC PAC JD Team 1 1,35 1,30 0
8 Tobias Keimpema AV Fortuna AV Fortuna JD Team 1 1,30 --- 0
9 Simon Ridder AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 1,30 --- 462
9 Liam den Breems PAC PAC JD Team 4 1,30 --- 462
11 Stephan va...den Bosch AV `40 AV `40 JD Team 1 1,25 1,25 0
12 Torsten Meijer Olympus `70 AV Olympus...JD Team 1 1,25 --- 426
12 Thierry Evers PAC PAC JD Team 3 1,25 --- 426
14 Victor van den Bol PAC PAC JD Team 4 1,25 --- 0
15 Melle Sjardijn AV Fortuna AV Fortuna JD Team 2 1,15 --- 0
16 Tim Kremer AV Fortuna AV Fortuna JD Team 3 1,15 --- 352
16 Laurens de Bruijn AV Fortuna AV Fortuna JD Team 4 1,15 --- 352
18 Luca de Ruijter PAC PAC JD Team 3 1,15 --- 0
19 Philip Westerbeek Spark Spark JD 1,05 --- 0
20 Tjarda Hilversum AV Fortuna AV Fortuna JD Team 3 1,00 --- 0
Joost Viveen Olympus `70 AV Olympus...JD Team 2 DNS --- 0
Nikita Michejenko Olympus `70 AV Olympus...JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Anne Zuijdgeest PAC PAC MC Team 2 1,65 1,65 741
2 Noa Wingbermuhle PAC PAC MC Team 1 1,55 1,55 663
3 Kim Sobnath PAC PAC MC Team 3 1,50 --- 623
3 Anouk Spronk Spark Spark MC 1,50 --- 623
5 Roos Loman AV `40 AV `40 MC Team 1 1,45 --- 582
6 Kyra Mooijman AV `40 AV `40 MC Team 2 1,40 --- 541
7 Judith Haarsma PAC PAC MC Team 1 1,40 1,47 0
7 Romee Hermse PAC PAC MC Team 2 1,40 1,57 0
9 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...MC Team 1 1,35 --- 499
10 Lieke Huis AV `40 AV `40 MC Team 1 1,30 --- 0
10 Danique Scholte AV `40 AV `40 MC Team 2 1,30 --- 0
12 Mandy van der Meer AV Fortuna AV Fortuna MC Team 1 1,30 --- 462
12 Jasmijn van den Bos Olympus `70 AV Olympus...MC Team 2 1,30 --- 462
14 Nadya Hoedemakers AV `40 AV `40 MC Team 3 1,25 --- 426
15 Isa Fiers...ndsbergen AV Fortuna AV Fortuna MC Team 1 1,25 --- 0
16 Carlijn Dellebeke AV Fortuna AV Fortuna MC Team 2 1,25 --- 426
17 Tamara Zimmerman Olympus `70 AV Olympus...MC Team 2 1,25 --- 0
17 Ellemijn Blok Olympus `70 AV Olympus...MC Team 1 1,25 --- 0
17 Iris Kraakman PAC PAC MC Team 3 1,25 --- 0
20 Lara Janzic PAC PAC MC Team 4 1,25 --- 426
21 Iris Zoetmulder AV Fortuna AV Fortuna MC Team 2 1,20 --- 0
22 Edie van Haren AV `40 AV `40 MC Team 3 1,15 --- 0
22 Anne van Duin PAC PAC MC Team 4 1,15 --- 0
Floor van der Sluijs Spark Spark MC NM --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Dunya van den Tooren PAC PAC MD Team 1 1,50 --- 623
2 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 1,40 --- 541
3 Lente de Lange AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,30 --- 462
4 Roos de Vries PAC PAC MD Team 1 1,30 --- 0
5 Manon van de Brug PAC PAC MD Team 3 1,30 --- 462
6 Luna Pedemonte Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 1,25 --- 426
6 Saskia Otten Olympus `70 AV Olympus...MD Team 2 1,25 --- 426
6 Isa de Bode PAC PAC MD Team 2 1,25 --- 426
6 Anne van Manen PAC PAC MD Team 5 1,25 --- 426
10 Jennisha Rogers PAC PAC MD Team 3 1,20 --- 0
10 Quinty Marsie PAC PAC MD Team 5 1,20 --- 0
12 Liselotte Bultema Spark Spark MD 1,20 --- 389
13 Lisa de Heer AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,15 --- 0
13 Deedee Mohr PAC PAC MD Team 2 1,15 --- 0
15 Jennifer Zwerver AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 1,10 --- 316
16 Alefa Hermans PAC PAC MD Team 4 1,10 --- 0
17 Isis Eland PAC PAC MD Team 4 1,10 --- 316
18 Jolien Panhuysen AV `40 AV `40 MD Team 2 1,05 --- 279
Gina van der Hoeven Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 DNS --- 0
Yara van der Hoeven Olympus `70 AV Olympus...MD Team 2 DNS --- 0