Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 14,61 ---
2 Rico Kleine HAC `63 10,75 ---
3 Sander Baas HAC `63 10,14 ---
4 Johan Polet AV Impala 8,34 ---

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala 10,99 ---
2 Fimme Busman HRRR 8,30 ---
3 Gerben Heis AV Jahn II 5,59 ---

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Stijn Wilting AV Jahn II 8,59 ---
2 Mark Scholten AV Impala 8,30 ---
Casper van Tuijl Almere `81 DNS ---
Pjotr ter Doest AV Impala DNS ---

Uitslagen Masters Mannen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ariën Tuin M35 - AV Sparta 10,52 ---
2 Johnny Stoppels M50 - Fivelstreek 10,35 ---
3 David Bakker M50 - ChiTA 9,46 ---
4 Berthram Mak M50 - De Gemzen 8,89 8,87

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marloes te...Zacharias V35 - SPWS 9,75 ---
2 Denise Van...er Linden V50 - GACH 7,39 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,48 ---
2 Noa Knip Spartacus 9,03 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 8,30 --- 537
2 Suze van Driel AAC `61 5,39 --- 367
3 Elsa Tichelaar Groningen 5,36 --- 365
4 Fay Prins SPWS 5,28 --- 360
5 Nica Lips Groningen 5,25 --- 358
6 Puck Voors SPWS 5,17 5,81 353
7 Norah Pont Heerenveen 5,10 --- 348
8 Jasmijn Kraima Groningen 4,97 --- 339
9 Sophie de Haas SAV 4,84 --- 330
10 Dana Woudstra Groningen 4,26 --- 289
11 Kirsten Wever AV Jahn II 4,13 --- 279
12 Zonne Hozee SPWS 4,10 --- 277
13 Manon Delhaas AV Aquilo 4,06 --- 274
14 Naomi Lantink AV PEC 1910 3,71 --- 247
15 Rixt Wobma HRRR 3,70 --- 246
16 Anouk Huisman Groningen 3,64 --- 241
17 Nienke Veldthuis SPWS 3,63 --- 241
18 Lindsey Kuil AV Aquilo 3,60 --- 238
19 Marie Leopold Duitsland 3,51 --- 231
20 Lotte Kwak AV Aquilo 3,50 --- 230
21 Elise Hesling Fivelstreek 3,48 --- 229
22 Kirsten Land Groningen 3,14 --- 200
23 Rianne Kuiper AV Aquilo 3,00 --- 188
24 Senne Lieberom SPWS 2,99 --- 187
25 Lotte Smith AV Aquilo 2,98 --- 186
Jennecy Prokop Phanos DNS --- 0
Lois Richardson Heerenveen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 7,70 --- 505
2 Fieke Sportel Groningen 6,27 --- 423
3 Meike Adriaanse Groningen 5,92 --- 401
4 Jara Heppener HRRR 5,88 --- 399
5 Suzanne de Jong AV Jahn II 5,68 --- 386
6 Stella Tolksdorf Duitsland 5,14 --- 351
7 Esther Zijlstra Groningen 5,12 --- 349
8 Marlijn Bierma Fivelstreek 4,91 --- 335
9 Misha Kempkens AV Jahn II 4,84 --- 330
10 Nienke Hoen AV Jahn II 4,70 --- 320
11 Suzanne Veuger HAC `63 4,69 --- 320
12 Nynke Kwak AV Aquilo 4,45 --- 303
13 Inke Meijer AV Aquilo 4,44 --- 302
14 Joska Stol Groningen 4,37 --- 297
15 Rachida Moussa AV Jahn II 4,36 --- 296
16 Marith Stel AV Jahn II 4,10 --- 277
17 Jara De Boer Groningen 3,96 --- 266
18 Nesrine Tammes AAC `61 3,95 --- 266
19 Charissa De Lange SV Veendam 3,69 --- 245
20 Elke de Jong AV Aquilo 3,51 --- 231
21 Pilar Lindeman ChiTA 3,38 --- 220
22 Leonie Vogels SV Veendam 3,23 --- 208

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Charlene Okken Groningen 14,78 ---