Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 1,75 ---
2 Rico Kleine HAC `63 1,70 ---
3 Johan Polet AV Impala 1,45 ---
4 Sander Baas HAC `63 1,45 ---

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,65 ---
2 Fimme Busman HRRR 1,60 ---
3 Xander Feijen AAC `61 1,60 ---
4 Damian Willems AV Jahn II 1,50 ---
5 Bram Voors SPWS 1,35 1,50
5 Bart Koster HAC `63 1,35 ---
Jesse Lamberst AAV `36 DNS 1,76

Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luuk Forrer SPWS 1,60 1,60
2 Marijn Piek AV Impala 1,60 ---
3 Stijn Wilting AV Jahn II 1,50 ---

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dion van Beek AV Fortuna 0,75 --- 159
1 Hugo Ritsema Groningen 0,75 --- 159
3 Twan Noordhoek Fivelstreek 0,70 --- 122
3 Nick van der Wal AV Aquilo 0,70 --- 122
3 Stef Wilbers Groningen 0,70 --- 122
6 Tijn de Haan HRRR 0,65 --- 86
6 Julan Wiering SPWS 0,65 --- 86
8 Luca Mendes AV Jahn II 0,55 --- 12

Uitslagen Masters Mannen Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Berthram Mak M50 - De Gemzen 1,40 1,40
2 Heiner Velt M65 - Duitsland 1,30 ---

Uitslagen Masters Vrouwen Hoogspringen

# Naam ResOBP
Denise Van...er Linden V50 - GACH DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBP
Eva Stienstra HAC `63 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maaike Geerling AV PEC 1910 1,55 ---
2 Sarah van Tuijl Almere `81 1,50 1,64

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ilse Prins AAC `61 1,45 1,40
2 Carlijn Loer AV Aquilo 1,35 ---
3 Nina De Haes HAC `63 1,35 ---
4 Julia Rinsma AV Impala 1,25 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Suze van Driel AAC `61 1,20 --- 489
2 Emma Le Blansch Hollandia 1,15 --- 452
2 Puck Voors SPWS 1,15 1,15 452
4 Norah Pont Heerenveen 1,10 --- 416
4 Rixt Wobma HRRR 1,10 --- 416
4 Jasmijn Kraima Groningen 1,10 --- 416
4 Nica Lips Groningen 1,10 --- 416
8 Elise Hesling Fivelstreek 1,05 --- 379
8 Kirsten Wever AV Jahn II 1,05 --- 379
8 Fay Prins SPWS 1,05 --- 379
8 Zonne Hozee SPWS 1,05 --- 379
12 Rianne Kuiper AV Aquilo 1,00 --- 342
12 Naomi Lantink AV PEC 1910 1,00 --- 342
12 Nienke Veldthuis SPWS 1,00 --- 342
12 Kirsten Land Groningen 1,00 --- 342
16 Lotte Kwak AV Aquilo 0,95 --- 306
16 Sophie de Haas SAV 0,95 --- 306
16 Marie Leopold Duitsland 0,95 --- 306
19 Lindsey Kuil AV Aquilo 0,90 --- 269
19 Elsa Tichelaar Groningen 0,90 --- 269
19 Dana Woudstra Groningen 0,90 --- 269
22 Manon Delhaas AV Aquilo 0,85 --- 232
22 Lotte Smith AV Aquilo 0,85 --- 232
22 Anouk Huisman Groningen 0,85 --- 232
25 Senne Lieberom SPWS 0,80 --- 196
Jennecy Prokop Phanos DNS --- 0
Lois Richardson Heerenveen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Suzanne de Jong AV Jahn II 1,20 --- 489
1 Inez Keun Groningen 1,20 --- 489
3 Jara Heppener HRRR 1,15 --- 452
3 Fieke Sportel Groningen 1,15 --- 452
5 Rachida Moussa AV Jahn II 1,10 --- 416
5 Misha Kempkens AV Jahn II 1,10 --- 416
5 Esther Zijlstra Groningen 1,10 --- 416
5 Meike Adriaanse Groningen 1,10 --- 416
5 Charissa De Lange SV Veendam 1,10 --- 416
5 Stella Tolksdorf Duitsland 1,10 --- 416
11 Marlijn Bierma Fivelstreek 1,05 --- 379
11 Jara De Boer Groningen 1,05 --- 379
11 Leonie Vogels SV Veendam 1,05 --- 379
14 Nienke Hoen AV Jahn II 1,00 --- 342
15 Inke Meijer AV Aquilo 0,95 --- 306
15 Elke de Jong AV Aquilo 0,95 --- 306
15 Nynke Kwak AV Aquilo 0,95 --- 306
15 Joska Stol Groningen 0,95 --- 306
19 Nesrine Tammes AAC `61 0,90 --- 269
19 Marith Stel AV Jahn II 0,90 --- 269
19 Pilar Lindeman ChiTA 0,90 --- 269
22 Suzanne Veuger HAC `63 0,85 --- 232

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Esmee Noordhoek Fivelstreek 1,00 --- 342
2 Luna van Driel AAC `61 0,90 --- 269
2 Alysha Em... da Silva HRRR 0,90 --- 269
4 Anneloes Veldman Fivelstreek 0,85 --- 232
4 Leonie Kuiper AV Aquilo 0,85 --- 232
4 Ilse Clobus AAC `61 0,85 --- 232
4 Julie ten Napel SPWS 0,85 --- 232
4 Jillis Boekaar Groningen 0,85 --- 232
4 Neeske Stickford Duitsland 0,85 --- 232
10 Nora de Boer Fivelstreek 0,80 --- 196
11 Britt Berends AAC `61 0,75 --- 159
11 Yinthe Stel AV Jahn II 0,75 --- 159
11 Iva Prins SPWS 0,75 --- 159
11 Luisa Leopold Duitsland 0,75 --- 159
15 Renate Hingstman Fivelstreek 0,70 --- 122
15 Ella Wijnholds Groningen 0,70 --- 122
15 Selin Balta SV Veendam 0,70 --- 122
15 Johanna Tomaszewski Duitsland 0,70 --- 122
19 Norah Kerstholt AAC `61 0,65 --- 86
Nienke Borst Fivelstreek NM --- 0
Enora Jong-A-Pin Groningen NM --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Juul Sieperda HRRR 0,80 --- 196
2 Lotte Lubberman SPWS 0,70 --- 122
3 Julia Ruiz MPM 0,65 --- 86
4 Isabel Hulshof AV Jahn II 0,55 --- 12

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten