Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jarin van der Kooi AV Impala 7,84 --- 559
2 Brian Pot Heredia AV Jahn II 7,85 --- 556
3 Rico Kleine HAC `63 7,98 --- 515
4 Sander Baas HAC `63 8,54 --- 351
5 Johan Polet AV Impala 8,73 --- 300

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jan Roelof Veyer Start `78 7,62 7,64 633
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,12 --- 472
3 Bjorn Rinsma AV Impala 8,18 --- 454
4 Xander Feijen AAC `61 8,31 --- 416
5 Damian Willems AV Jahn II 8,33 8,00 410
6 Fimme Busman HRRR 8,36 --- 401
7 Bart Koster HAC `63 8,81 --- 279
8 Gerben Heis AV Jahn II 9,40 --- 137
Bram Voors SPWS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Forrer SPWS 8,15 8,70 727
2 Marijn Piek AV Impala 8,41 --- 668
3 Stijn Wilting AV Jahn II 9,15 --- 521
4 Wout Plugge AV Aquilo 9,66 --- 432
Casper van Tuijl Almere `81 DNS --- 0
Pjotr ter Doest AV Impala DNS --- 0
Mark Scholten AV Impala DNS --- 0

Uitslagen Masters Mannen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Berthram Mak M50 - De Gemzen 9,07 8,79 3
2 David Bakker M50 - ChiTA 10,64 --- 2
Heiner Velt M65 - Duitsland DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
Eva Stienstra HAC `63 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Evelien va...Houweling De Gemzen 8,63 8,53 600
2 Chaïra Valerius AV Impala 8,74 --- 572
3 Rasmillea Latulola HAC `63 8,85 --- 545
4 Amber Slomp AAC `61 9,68 9,80 358

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 9,75 --- 517
2 Nica Lips Groningen 9,90 --- 494
3 Suze van Driel AAC `61 9,97 --- 483
4 Norah Pont Heerenveen 10,03 --- 473
4 Rixt Wobma HRRR 10,03 --- 473
6 Naomi Lantink AV PEC 1910 10,15 --- 455
7 Elsa Tichelaar Groningen 10,38 --- 422
8 Elise Hesling Fivelstreek 10,48 --- 408
9 Sophie de Haas SAV 10,51 --- 403
10 Jasmijn Kraima Groningen 10,54 --- 399
11 Rianne Kuiper AV Aquilo 10,77 --- 368
12 Fay Prins SPWS 10,82 --- 362
13 Puck Voors SPWS 10,83 --- 360
14 Dana Woudstra Groningen 10,87 --- 355
15 Kirsten Land Groningen 11,00 --- 338
16 Kirsten Wever AV Jahn II 11,04 --- 333
17 Anouk Huisman Groningen 11,06 --- 331
18 Manon Delhaas AV Aquilo 11,43 --- 286
19 Zonne Hozee SPWS 11,66 --- 259
20 Nienke Veldthuis SPWS 11,84 --- 239
21 Lotte Kwak AV Aquilo 12,11 --- 210
22 Marie Leopold Duitsland 12,27 --- 194
23 Lindsey Kuil AV Aquilo 12,70 --- 151
24 Lotte Smith AV Aquilo 12,84 --- 138
25 Senne Lieberom SPWS 13,14 --- 111
Jennecy Prokop Phanos DNS --- 0
Lois Richardson Heerenveen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stella Tolksdorf Duitsland 9,77 --- 514
2 Inez Keun Groningen 9,93 --- 489
3 Jara De Boer Groningen 10,05 --- 470
4 Jara Heppener HRRR 10,09 --- 464
5 Misha Kempkens AV Jahn II 10,16 --- 454
6 Rachida Moussa AV Jahn II 10,50 --- 405
7 Joska Stol Groningen 10,51 --- 403
8 Pilar Lindeman ChiTA 10,55 --- 398
9 Charissa De Lange SV Veendam 10,59 --- 392
10 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,60 --- 391
11 Nynke Kwak AV Aquilo 10,79 --- 366
12 Elke de Jong AV Aquilo 10,82 --- 362
13 Marith Stel AV Jahn II 10,85 --- 358
14 Nienke Hoen AV Jahn II 10,97 --- 342
15 Esther Zijlstra Groningen 11,07 --- 329
16 Leonie Vogels SV Veendam 11,42 --- 287
17 Meike Adriaanse Groningen 11,63 --- 263
18 Marlijn Bierma Fivelstreek 11,82 --- 241
19 Suzanne Veuger HAC `63 12,42 --- 179
20 Nesrine Tammes AAC `61 12,63 --- 158
21 Inke Meijer AV Aquilo 12,87 --- 135
Fieke Sportel Groningen DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,95 --- 885
2 Niels Visser AV Jahn II 7,66 --- 619

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten