Uitslagen Jongens Junior D2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Levi de Bruijn PAC 3:09,57 3:04,67
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland 3:14,71 3:15,57
3 Rik Rozenburg De Spartaan 3:19,90 3:28,00
4 Julian Keun Groningen 3:27,68 3:19,56
5 Youri Feijt De Spartaan 3:44,81 3:38,19
6 Stan Bakker AV Trias 3:54,31 3:54,47
7 Julian Nijssen Spado 4:11,55 4:11,08
8 Tim Philipse De Spartaan 4:11,59 3:53,54
9 Ryan Dent KAV Holland 4:30,40 4:18,85
Silas Hoeve SPLS DNS 3:17,00

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Henry Nicolaas Altis 3:26,37 3:21,52
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3:39,62 3:25,99
3 Luuk Boutkan Olympus `70 3:41,02 3:35,12
4 Jarit Kershof Startbaan 3:52,48 3:50,97
5 Quint van Wengen AV Zuidwal 3:55,64 3:49,28
6 Sven de Haas SAV 3:58,33 4:33,53
7 Luuk de Haas AV Hylas 3:59,60 3:55,91
8 Kobe Dijkema KAV Holland 4:02,35 4:10,87
9 Guus Appelman AV Trias 4:04,19 4:07,33
10 Noah Beentjes Castricum 4:06,88 4:11,54
11 Koen Zonneveld DEM 4:09,69 4:00,60
12 Stefan Wielemaker KAV Holland 4:10,17 4:01,93
13 Jitte Kooij AV Hylas 4:14,19 4:17,95
14 Thijs Koopman DEM 4:17,64 4:30,31
15 Ryan Waasdorp Startbaan 4:18,86 4:12,26
16 Yassine Anwar-Ali AV Trias 4:24,12 4:14,88
17 Jort van Velzel KAV Holland 4:24,16 4:19,54
18 Samuel Mohlmann Castricum 4:26,36 4:08,44
19 Stan Rompelberg KAV Holland 4:33,18 ---
20 Kas Wijbenga Startbaan 4:33,81 4:30,49
21 Lyshandro ...urperhart SV Noordkop 4:34,17 4:42,30
22 Roy Pfaff AV Hylas 4:35,79 4:56,23
23 Vennes de Bont AV Hylas 4:44,32 ---
24 Justin Maas Tempo AV 4:45,06 4:43,92
25 Herman van der Weij Startbaan 4:54,86 4:17,81
26 Niek de Mul AV Atos 5:00,52 4:53,20
27 Niels van Ginkel Startbaan 5:42,27 5:13,60
Chris van Meerwijk Startbaan DNS 5:17,80
Cesar van Zundert KAV Holland DNS 4:28,79
Tycho de Man SV Noordkop DNS 4:29,30
Eli Wokke AV Trias DNS 4:39,00
Tom Brouwer AV Trias DNS 4:22,76
Tijl Sillevis AV Zuidwal DNS 4:58,34
Jayden van Zandvoort AV Lionitas DNS 4:04,65
Delano van Zandvoort AV Lionitas DNS 3:59,56
Floris Scheepstra Phanos DNF 5:00,00

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:27,45 3:20,61
2 Riley Groenbast AV Feniks 3:34,96 3:25,55
3 Elihle Tersteeg Nijmegen 3:36,80 3:35,57
4 Manuel Cronie AV Trias 3:37,15 3:45,40
5 Marciano Verzijden Startbaan 3:44,48 3:53,99
6 Biek Komen AV Hylas 3:44,85 3:36,35
7 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:46,59 3:25,90
8 Bam Papavoine AV Lycurgus 3:52,41 3:47,00
9 Arno Thomas KAV Holland 3:52,60 3:53,98
10 Sven Mulder AV Hylas 3:52,97 3:57,09
11 Jarno Vos AV Zuidwal 3:55,62 4:01,24
12 Ivar Kalf AV Lycurgus 3:55,98 3:47,34
13 Thijmen de Gier AV Hylas 3:57,16 3:56,54
14 Stef Wijbenga Startbaan 4:00,07 3:55,20
15 Hugo Kuil DEM 4:00,81 4:02,82
16 David Spieker GACH 4:01,05 3:46,00
17 Alex Spieker GACH 4:01,34 3:55,37
18 Storm Muilwijk AV Zuidwal 4:03,21 4:07,56
19 Tim Lienos SV Noordkop 4:05,57 4:15,90
20 Fabio Bakker SV Noordkop 4:08,04 4:14,70
21 Sam van Ooijen DEM 4:14,14 4:05,18
22 Kas Commandeur DEM 4:17,62 4:03,31
23 Geert Beukers Castricum 4:17,74 4:02,90
24 Imme de Reuver Castricum 4:21,97 3:59,20
25 Rick Duijzer AV Texel 4:42,35 4:40,00
26 Merijn Oosterwal DEM 4:47,29 4:14,19
27 Colin Hendriksen AV Zuidwal 4:48,18 4:20,43
28 Roald Grisel AV Hylas 4:48,52 4:26,44
29 Joek ten Bruggencate KAV Holland 4:53,29 4:32,70
Mats Bax Startbaan DNS 4:17,52
Koen Federer KAV Holland DNS 4:22,63
Quinn Wijnaar AV Trias DNS 5:12,37
Noah Khan AV 1923 DNS 3:40,10
Simon Grimbergen AV Zuidwal DNS 4:02,45

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Bogaard AV 1923 3:45,53 ---
2 Stan Kriek AV Zuidwal 3:46,75 ---
3 Jari Heppener HRRR 3:55,16 3:45,00
4 Daniel Hall AV Zuidwal 3:56,91 3:50,41
5 Thierry van Diggelen AV Feniks 3:57,09 ---
6 Dante Cronie AV Trias 4:00,10 ---
7 Joshua Gooijer AV PEC 1910 4:00,85 ---
8 Sedic Wanders Almere `81 4:01,02 ---
9 Guus Hoekstra DEM 4:10,54 ---
10 Finn Bakker AV 1923 4:10,93 ---
11 Tijs van Etten DEM 4:15,02 3:59,02
12 Tijn van Pruissen AV Hylas 4:19,85 ---
13 Felix Kuil DEM 4:24,17 ---
14 Mohammed ...dirahmaan DEM 4:29,19 ---
15 Kjell Oudegeest Castricum 4:29,21 ---
16 Krishna van Kessel AV Hylas 4:30,07 ---
17 Timo Looijenga AV Hylas 4:30,79 ---
18 Feije Pot HRRR 4:50,78 ---
19 Joshua Baetings Tempo AV 4:51,71 ---
20 Hylke Moeskops AV Hylas 4:57,22 ---
Waldemar Baumann Startbaan DNS ---
Bram Haselaar Startbaan DNS ---
Jay Wijnaar AV Trias DNS ---
Benjamin Miedema AV 1923 DNS ---
Kyan Bremer AV Feniks DNS ---
Drazic Rondhuis Olympus `70 DNS 4:10,77
Adne de Munnik AV Feniks DNF ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Britt de Graaf DEM 3:30,47 3:21,93
2 Nehissa Hendriks AV 1923 3:31,90 3:25,71
3 Kiara Sluijpers AVON 3:36,76 3:26,55
4 Anthe Troost HRRR 3:37,84 3:40,00
5 Maud te Pas AV Zuidwal 3:42,29 3:30,87
6 Liz Jonk AV Edam 3:42,62 3:40,53
7 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 3:42,84 3:41,11
8 Sarah van Exel AV Hylas 3:44,74 3:52,73
9 Jackie Vissers HLLS 3:46,96 3:42,42
10 Luanna Vergeer Spado 3:48,22 3:53,15
11 Faisa Nicolaas Altis 3:49,27 4:02,46
12 Kaitlyn Groot AV 1923 3:54,26 3:50,31
13 Susanna Juckers SAV 3:54,55 3:46,31
14 Melissa van Velzen SAV 3:54,73 3:45,75
15 Maxime Zschuschen Startbaan 3:56,12 3:45,68
16 Ella Klumpenhouwer SAV 3:56,22 3:48,23
17 Jaira Gooijer AV PEC 1910 3:56,61 3:55,19
18 Annyk Kooistra AV Impala 3:56,70 4:11,01
19 Doris Thomas AV 1923 3:59,25 3:50,71
20 Nova van Driel AAC `61 4:02,30 ---
21 Djuna Gersen Startbaan 4:03,37 4:01,18
22 Lilian van der Ent De Spartaan 4:06,75 3:46,30
23 Jill Hoeve Hollandia 4:14,27 3:57,50
24 Isabella Gurunian AV Sparta 4:14,35 4:11,29
25 Rebecca Reichgelt De Spartaan 4:17,59 4:32,69
26 Jikke Baumann Startbaan 4:29,25 4:41,80
27 Kyra Barneveld AV Zuidwal 4:33,27 4:36,11
28 Lisa van d... Esschert AV Feniks 4:52,44 4:40,55

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Suze van Driel AAC `61 3:46,21 3:54,75
2 Lauren Timucin Startbaan 3:47,68 3:48,95
3 Eva Boumans AV Hera 3:53,03 3:56,96
4 Emma Le Blansch Hollandia 3:56,90 3:46,90
5 Senna Gewargis Startbaan 4:07,97 4:09,10
6 Femke van Velzen SAV 4:08,29 4:10,33
7 Marije Poelman DEM 4:09,46 4:15,16
8 Femke Hidding AV Hylas 4:11,39 4:02,90
9 Cassidy van Maaren AV `40 4:12,09 4:10,39
10 Britt Visser SAV 4:13,92 4:10,01
11 Caitlin Wismeijer Startbaan 4:19,11 4:26,20
12 Jennecy Prokop Phanos 4:21,35 3:50,55
13 Malou de Gauw AV Zaanland 4:22,03 3:56,80
14 Laura Sluijpers AVON 4:22,82 4:41,12
15 Minke Wolthuis Startbaan 4:35,52 4:29,34
16 Carice Gerritsen Startbaan 4:37,16 4:34,60
17 Jet Blaauw DEM 4:38,87 4:31,95
18 Mara van der Hulst DEM 4:39,30 4:26,34
19 Emily De Leeuw AV Atos 4:40,23 4:44,60
20 Melody Eekelschot Startbaan 4:46,20 4:34,20
21 Brechtje Hermsen AV Trias 4:50,03 ---
22 Lilian Groot AV 1923 4:53,31 4:44,00
23 Lincy van Reeuwijk DEM 5:03,48 4:34,90
24 Luca de Boer SV Noordkop 5:05,36 4:38,37
25 Elke Wijbenga Startbaan 5:11,06 5:02,90
26 Merel de Vries Startbaan 5:28,03 4:34,30
27 Jasmijn van Ginkel Startbaan 6:03,51 5:23,90
Sophie de Haas SAV DNS 3:57,28
Jill Struijs SAV DNS 4:22,27
Liv de Vries AV Atos DNS 3:59,00
Selina Claassen AV Atos DNS 4:17,81
Emma Bayens Tempo AV DNS 4:08,44
Liv Kriek Tempo AV DNS 4:01,27

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maud De Jong AV 1923 3:30,75 3:28,00
2 Fiene Jonk AV Edam 3:45,43 3:43,68
3 Noa de Boer HRRR 3:46,04 3:36,00
4 Renske van der Maas Fit 3:51,61 3:39,69
5 Isa de Groot AV Hylas 3:53,12 3:45,00
6 Sophie Lucas Startbaan 3:56,86 3:43,20
7 Jonna Brommer AV Hylas 3:58,79 3:46,47
8 Inez Keun Groningen 4:00,25 3:55,92
9 Nora den Ouden Startbaan 4:06,86 3:44,10
10 Yorinde Speear Tempo AV 4:07,00 3:55,03
11 Frederiek van Wetten Startbaan 4:07,91 3:57,82
12 Saar Warger AV Edam 4:08,72 4:05,54
13 Micky Kraakman AV Hylas 4:09,49 3:57,28
13 Maura Kes DEM 4:09,49 3:55,28
15 Maria Di Persio AV Hylas 4:12,80 4:26,40
16 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:15,47 3:58,16
17 Jara Heppener HRRR 4:16,45 4:04,14
18 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:21,47 4:00,07
19 Lotte Westland AV Zuidwal 4:29,84 4:08,63
20 Tess van de Kerkhof AV Texel 4:30,91 ---
21 Larissa Visser AV Zuidwal 4:34,41 4:22,51
22 Lisanne Veltman AV Texel 4:37,92 4:29,90
23 Evie Lub SAV 4:50,40 4:31,84
24 Lisa de Vries Startbaan 4:51,10 4:16,46
25 Amy Louisa Bakker AV Hylas 4:55,25 4:59,67
Adinda Torabkhani Startbaan DNS 4:50,30
Mayla Veraart AV Lycurgus DNS 4:08,30
Carmen van Soest GACH DNS 3:52,00
Kim Duin AV Hera DNS 4:17,51
Anne Kuijer DEM DNS 4:13,98
Zoey de Vries AV Impala DNS 3:44,06
Mila Aukema Groningen DNS 3:52,84

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Zoey Fonken BAV 3:48,28 ---
2 Eline van Langen SAV 3:48,79 ---
3 Juliet Jonk AV Edam 3:51,85 4:00,00
4 Caro Gardenier AV Zuidwal 3:57,81 ---
5 Gioia Pierik Startbaan 3:58,83 ---
6 Noa Boutkan Olympus `70 4:03,24 4:06,72
7 Ilse Boumans AV Hera 4:11,30 ---
8 Esmee van der Woude Hollandia 4:14,69 ---
9 Lea Rosic DEM 4:24,23 ---
10 Bo de Haas AV Hylas 4:24,33 ---
11 Femke Feddema AV Hylas 4:30,44 ---
12 Neva Berkhof Hollandia 4:32,03 ---
13 Kim de Greeuw Hollandia 4:35,51 ---
14 Sofia Kes DEM 4:38,96 ---
15 Ceylin Sarikaya DEM 4:42,98 5:01,15
16 Maryse de Hullu Startbaan 4:45,76 ---
17 Noa Popot Castricum 4:46,13 4:44,00
18 Elynn Barneveld AV Zuidwal 4:49,47 ---
19 Eva Kwantes Startbaan 4:56,16 ---
20 Tika Glorie AV Trias 5:08,52 ---
21 Tessa Zwaanenburg AV Hera 5:09,79 ---
22 Lynn Langereis Startbaan 5:11,81 ---
23 Tess de Boer AV Zuidwal 5:13,62 ---
24 Eva Sevenhuijsen AV Hylas 5:16,17 ---
Mirthe de Weert SV Noordkop DNS ---
Novi Pekel DEM DNF ---