Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Stan Wiggers Haaksbergen 4,52 --- 523
2 Jochem Spoolder ATNY 4,48 --- 515
3 Yannick ter Huurne Haaksbergen 4,36 --- 490
4 Cars Bennink AC TION 4,00 --- 418
5 Otis Boswerger MPM 3,91 --- 400
6 Thijmen Knobben ATNY 3,90 --- 398
7 Tijn Lansink Haaksbergen 3,89 --- 396
8 Sven Siebelt AC TION 3,85 --- 388
9 Bjorn Bruinsma ATNY 3,80 --- 378
9 Jesse Sloof ATNY 3,80 --- 378
11 Joost Leverink MPM 3,75 --- 368
12 Luca Seinen Spurt `88 3,70 --- 358
13 Lennert van der Wal MPM 3,67 --- 352
14 Lex Bruggeman AAV SISU 3,66 --- 350
15 Leon Wiedemeijer MPM 3,55 --- 328
16 Jan Rotink ATNY 3,53 --- 324
17 Maylan Nijhuis AC TION 3,49 --- 316
17 Rik Slotboom Haaksbergen 3,49 --- 316
19 Bas Rinket AC TION 3,41 --- 300
20 Thomas Huiskes MPM 3,30 --- 278
21 Tristan Bottenberg AAV SISU 3,19 --- 256
22 Lars van Kempen AV Iphitos 3,14 --- 246
23 Karsten van Dijk AAV SISU 3,06 --- 230
24 Ruben Old...Riekerink AV Iphitos 2,98 --- 214
25 Bas van Eijk AC TION 2,89 --- 196
26 Jonne Maathuis ACO 2,76 --- 170
27 Jasper Veneman Spurt `88 2,61 --- 140
Mariijn K... Poelhuis AC TION DNS --- 0
Ivan Hoogland Haaksbergen DNS --- 0
Guus Bombeld AV Iphitos DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sven Kosters MPM 4,15 --- 548
2 Quido Damhof MPM 3,90 --- 498
3 Wessel Koekkoek ACO 3,85 --- 488
4 Finn Korf AC TION 3,83 --- 484
5 Mart Nijland AV Rijssen 3,66 --- 450
6 Cavo van Mastrigt AAV SISU 3,61 --- 440
7 Thomas Koster AAV SISU 3,60 --- 438
8 Jelle de Groot AC TION 3,56 --- 430
9 Joep Scholten AV Iphitos 3,52 --- 422
10 Kasper Nijmeijer AC TION 3,51 --- 420
10 Delany Reurink AV Archeus 3,51 --- 420
10 Christian ten Brinke AV Rijssen 3,51 --- 420
10 Runar Slinkman AV Rijssen 3,51 --- 420
14 Fabian Bos AV Iphitos 3,49 --- 416
15 Jort Siebelt AC TION 3,47 --- 412
16 Henrik Boomkamp ASV 3,45 --- 408
16 Jesse Kuipers ATNY 3,45 --- 408
18 Ben Van Der Waart AV Iphitos 3,43 --- 404
19 Sem Smidt AV Iphitos 3,38 --- 394
20 Christiaan Righart AV Iphitos 3,33 --- 384
21 Teun Bijpost AV Rijssen 3,27 --- 372
22 Bo Woortmeijer ACO 3,25 --- 368
23 Daan Hulst AV Iphitos 3,22 --- 362
24 Youri Hoolt MPM 3,15 --- 348
25 Jurre van der Kaaij AV Archeus 3,14 --- 346
26 Nathan Kleiker AAV SISU 3,13 --- 344
27 Jarno Heijnsdijk Haaksbergen 3,12 --- 342
28 Tijl Grevers AV Archeus 3,09 --- 336
29 Matthijs Righart AV Iphitos 3,06 --- 330
30 Nout Meijer ACO 3,05 --- 328
30 Leon Dasselaar ATNY 3,05 --- 328
32 Thomas Knobben ATNY 3,04 --- 326
33 Mike Visser AAV SISU 3,00 --- 318
34 Casper Laninga ASV 2,96 --- 310
35 Job Riesewijk AV Iphitos 2,94 --- 306
36 Boaz Wieskamp Haaksbergen 2,90 --- 298
37 Léroy Mensink ATNY 2,87 --- 292
38 Jair Hop AC TION 2,86 --- 290
39 Seth Veldman AC TION 2,80 --- 278
40 Wessel te Bokkel AV Archeus 2,77 --- 272
41 Semmuel Verdouw ASV 2,67 --- 252
41 Jurre van Alst AV Archeus 2,67 --- 252
43 Damian Hoetink AAV SISU 2,62 --- 242
44 Thomas van Boven AV Archeus 2,59 --- 236
45 Jurre de Jonge AC TION 2,58 --- 234
46 Daan van Dijk MPM 2,55 --- 228
47 Umut Yüksel AV Archeus 2,39 --- 196
48 Gerben van Dijk AAV SISU 2,32 --- 182
49 Wisse Reesing ASV 2,22 --- 162
50 Gijs de Cloet MPM 2,14 --- 146
David Dinter ASV DNS --- 0
Thomas Hekman AV Archeus DNS --- 0
Finn Migchelsen AV Archeus DNS --- 0
Leonardo ...Fernandes AV Archeus DNS --- 0
Maarten de Groot ATNY DNS --- 0
Justin Braun Haaksbergen DNS --- 0
Lars Strikker MPM DNS --- 0
Sjoerd Verburg MPM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Kayleigh Hammink AAV SISU 3,82 --- 374
2 Lisanne van Es AC TION 3,81 --- 371
Lauraine Kolmschot AAV SISU DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nikita Hammink AAV SISU 4,61 --- 542
2 Hilde Slaghuis AAV SISU 4,38 --- 494
3 Amber Smit AAV SISU 4,35 --- 488
4 Annemarie Gosselink AC TION 4,32 --- 482
5 Lisa Hulst AV Iphitos 4,29 --- 476
6 Myrthe Smit AAV SISU 4,23 --- 464
7 Liselot Nekkers ATNY 4,12 --- 442
8 Inez van der Meulen AAV SISU 4,06 --- 430
9 Lucy Zweers MPM 3,85 --- 388
10 Iris Nijmeijer AV Iphitos 3,77 --- 372
10 Janne Nijhof MPM 3,77 --- 372
12 Emma Halfman AAV SISU 3,76 --- 370
12 Estée Scheers ATNY 3,76 --- 370
14 Sylvie Meesters ATNY 3,71 --- 360
15 Jasmijn Postma ATNY 3,69 --- 356
16 Cato Vervelde ASV 3,53 --- 324
17 Lena Nijhof MPM 3,34 --- 286
18 Dimphy Nieland ATNY 3,32 --- 282
19 Lienke Hooiveld AC TION 3,30 --- 278
20 Anne Bijpost AV Rijssen 3,28 --- 274
21 Madelief Luning ATNY 3,12 --- 242
22 Veerle Telgenkamp ATNY 3,04 --- 226
23 Lin Dijkhuis AV Iphitos 2,98 --- 214
24 Yrsa Goedvolk ASV 2,93 --- 204
25 Lieke Tjepkema MPM 2,87 --- 192
Kyra Wesselink ATNY DNS --- 0
Yvet Haverkate AV Iphitos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Kyara Stuiver AAV SISU 3,25 --- 368
2 Melissa van Wallinga AAV SISU 3,16 --- 350
2 Minke Dost AC TION 3,16 --- 350
4 Floor Vogelzang AV Goor `75 3,11 --- 340
5 Eva Jansen ASV 3,01 --- 320
6 Carmen Bruinsma ATNY 3,00 --- 318
6 Lorissa Aufderhaar Spurt `88 3,00 --- 318
8 Alma Visser MPM 2,94 --- 306
9 Emma Duval ACO 2,93 --- 304
10 Femke Grooters ASV 2,92 --- 302
10 Kim Kurver ATNY 2,92 --- 302
10 Gwen Wiedemeijer MPM 2,92 --- 302
13 Roos Evers ATNY 2,83 --- 284
14 Janneke va...r Heijden AC TION 2,80 --- 278
14 Karlijn Wolters AV Iphitos 2,80 --- 278
16 Lindy Kramer ACO 2,74 --- 266
17 Lieke Hietland ATNY 2,71 --- 260
18 Chelsey Fay Timme ASV 2,66 --- 250
19 Iris Veneman Spurt `88 2,50 --- 218
20 Syriana Sharro MPM 2,46 --- 210
21 Michelle Bentsink AV Archeus 2,43 --- 204
22 Aleida Mast AAV SISU 2,25 --- 168
22 Imra van Engeland AV Archeus 2,25 --- 168
24 Amber te Lintum AV Archeus 2,19 --- 156

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tess Meulman AV Rijssen 2,79 --- 276
2 Esmee Kosters MPM 2,77 --- 272
3 Lieke Holterman AC TION 2,76 --- 270
4 Marte de Groot AV Archeus 2,74 --- 266
5 Claire Smidt AV Iphitos 2,72 --- 262
6 Indy van Vree ATNY 2,69 --- 256
7 Liz te Nahuis ASV 2,67 --- 252
8 Lena de Vries AC TION 2,50 --- 218
8 Silke Idema ACO 2,50 --- 218
10 Myrthe Wolters AV Iphitos 2,48 --- 214
11 Eliv Tijhof ATNY 2,46 --- 210
12 Evi ten Doeschot MPM 2,43 --- 204
13 Julia Ruiz MPM 2,42 --- 202
14 Esmee Bruggeman ATNY 2,39 --- 196
15 Filijne Stiggelbout AAV SISU 2,37 --- 192
15 Jasmijn Hulshoff AC TION 2,37 --- 192
15 Sara Lammers AC TION 2,37 --- 192
18 Jetske de Jonge AC TION 2,36 --- 190
19 Evelien Abbink Spurt `88 2,32 --- 182
20 Noor Wolfkamp AAV SISU 2,29 --- 176
21 Bibi van Geldere ATNY 2,28 --- 174
22 Suzanne Bokhove AAV SISU 2,16 --- 150
23 Fleur van der Veen AC TION 2,15 --- 148
24 Manoah Kuipers ATNY 2,11 --- 140
25 Stella Vogelzang AV Goor `75 2,05 --- 128
26 Iris Olthof AV Archeus 1,97 --- 112
27 Nine Kwerreveld AV Archeus 1,95 --- 108
28 Lauren Posthuma MPM 1,76 --- 70
29 Puk Wensing AC TION 1,70 --- 58
Yinthe Buitenkamp ACO DNS --- 0
Fleur Aaltink ATNY DNS --- 0
Julia Seppenwoolde ATNY DNS --- 0