Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Tim van der Kooi AC TION 26,71 --- 271
2 Rene van Benthem MPM 26,50 --- 267

Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Leon Spiekerman MPM 36,19 --- 587
2 Ruben van Sark Haaksbergen 33,94 --- 555
3 Jonas Phijffers ATNY 30,86 --- 509
4 Iwan Wever AC TION 30,71 --- 506
5 Jesse Mulder AC TION 29,43 --- 486
6 Joran Klumperman ATNY 27,61 --- 457
7 Wiebe Kokenberg AAV SISU 25,94 --- 430
8 Niek Damink AC TION 24,02 --- 397
9 Milan Veenstra AC TION 23,51 --- 388
10 Tijmen Maathuis ACO 23,48 --- 388
11 Roy Schol... van Mast AV Goor `75 22,16 --- 364
12 Casper Timmer ATNY 20,22 --- 328
13 Luca Walhof AV Goor `75 19,84 --- 321
14 Sven Ehrenhard AAV SISU 18,93 --- 303
15 Guus Dierink AAV SISU 18,87 --- 302
16 Tjomme Knipping AV Goor `75 17,42 --- 273
17 Rutger ten Brinke ATNY 16,68 --- 258
18 Quinten van den Berg AAV SISU 15,71 --- 237
19 Machiel Smith Spurt `88 1,63 --- 0
Nick Ehrenhard AAV SISU DNS --- 0
Thijmen Stam AAV SISU DNS --- 0
Youri Webbink AAV SISU DNS --- 0
Ruben Hoekman ACO DNS --- 0
Wouter Seppenwoolde ATNY DNS --- 0
Bjorn Kottink MPM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Kayleigh Hammink AAV SISU 24,66 --- 498
2 Lisanne van Es AC TION 12,62 --- 219
Lauraine Kolmschot AAV SISU DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen

# Naam SpeerOBPPunten totaal
1 Nikita Hammink AAV SISU 23,22 --- 383
2 Inez van der Meulen AAV SISU 22,39 --- 368
3 Emma Halfman AAV SISU 21,84 --- 358
4 Iris Nijmeijer AV Iphitos 20,76 --- 338
5 Anne Bijpost AV Rijssen 20,31 --- 330
6 Jasmijn Postma ATNY 19,87 --- 322
7 Janne Nijhof MPM 19,75 --- 319
8 Lieke Tjepkema MPM 18,82 --- 301
9 Myrthe Smit AAV SISU 18,61 --- 297
10 Lena Nijhof MPM 18,48 --- 294
11 Lienke Hooiveld AC TION 18,16 --- 288
12 Yrsa Goedvolk ASV 17,50 --- 275
13 Madelief Luning ATNY 16,46 --- 253
14 Dimphy Nieland ATNY 16,35 --- 251
15 Veerle Telgenkamp ATNY 15,31 --- 229
16 Hilde Slaghuis AAV SISU 15,18 --- 226
17 Sylvie Meesters ATNY 15,14 --- 225
18 Amber Smit AAV SISU 14,98 --- 221
19 Liselot Nekkers ATNY 14,18 --- 204
20 Estée Scheers ATNY 13,96 --- 199
21 Lisa Hulst AV Iphitos 13,25 --- 182
22 Annemarie Gosselink AC TION 13,13 --- 179
23 Lucy Zweers MPM 12,85 --- 173
24 Cato Vervelde ASV 11,41 --- 138
25 Lin Dijkhuis AV Iphitos 10,49 --- 114
Kyra Wesselink ATNY DNS --- 0
Yvet Haverkate AV Iphitos DNS --- 0