Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

Naam P1P2P3P4P5P6ResOBPPunten totaal
Aaron van Loo AV Aquilo 10,50 10,50 12,50 9,00 9,00 10,00 12,50 --- 199
Brian Kuper ChiTA 25,50 27,00 25,50 24,50 21,00 25,00 27,00 --- 409
Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 34,00 32,50 28,50 20,00 27,50 29,00 34,00 --- 489
Hugo Klein SPWS 20,00 19,50 21,00 22,50 19,50 20,50 22,50 --- 352
Jesse Pors ChiTA 15,00 16,00 16,00 14,50 15,50 16,50 16,50 --- 266
Joep Van Ruiten SPWS 8,50 9,50 9,00 9,50 9,50 10,00 10,00 --- 152
Milan Kerstholt AAC `61 6,00 15,50 15,50 12,00 14,50 12,50 15,50 --- 250
Milan Krul SPWS 20,00 19,00 19,00 17,00 15,50 19,00 20,00 --- 317
Nathan Weishaupt AV Aquilo 14,00 10,00 10,00 12,50 15,00 13,50 15,00 --- 242
Niels Dragt SPWS 19,00 15,50 17,50 14,00 16,00 16,50 19,00 --- 303
Nils ter Steege Groningen 12,00 13,00 7,50 7,50 6,50 9,50 13,00 --- 208
Quinn van Dijk Groningen 14,50 15,50 16,50 14,00 16,50 8,50 16,50 --- 266
Rink Niemeijer Groningen 9,00 14,00 9,00 15,00 11,50 9,00 15,00 --- 242
Sander Meijer AV Jahn II 16,00 19,00 14,00 19,00 13,50 6,00 19,00 --- 303
Stijn van den Berg Groningen 18,50 22,50 16,00 19,50 18,50 19,50 22,50 --- 352
Stijn Kats Groningen 8,50 10,50 11,50 11,00 9,00 9,00 11,50 --- 181
Thijmen Lub Groningen 18,00 18,50 17,00 18,50 16,50 17,50 18,50 --- 296
Thomas Hurley Groningen 17,00 14,00 14,00 14,50 15,50 12,50 17,00 --- 274
Tim Santing SPWS 8,50 11,50 8,50 10,50 8,50 9,50 11,50 --- 181
Tim Thedinga SPWS 15,50 12,00 16,00 10,50 15,00 14,50 16,00 --- 258
Wes Jones HAC `63 12,00 14,50 15,00 12,50 13,00 16,50 16,50 --- 266
Xander Schippers AV Jahn II - DNS --- 0
Yuri van 't Hoog AAC `61 13,00 10,00 14,50 12,50 11,00 15,00 15,00 --- 242

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

Naam P1P2P3P4P5P6P7P8P9ResOBPPunten totaal
Alec Wennink SPWS - DNS --- 0
Benjamin Teunter Groningen 10,00 10,50 12,00 9,50 12,00 13,50 13,50 --- 217
Boris Bouwhuis Groningen 9,00 12,00 12,00 12,50 11,50 10,00 12,50 --- 199
Floris Vintges Groningen 9,00 6,00 10,00 11,00 9,50 12,00 12,00 --- 190
Hugo Wijnholds Groningen 9,50 12,00 13,00 9,50 12,00 10,50 13,00 --- 208
Jesse Leeuwerke AV Aquilo 9,50 7,00 18,00 16,00 18,00 17,00 9,00 14,00 14,50 18,00 --- 289
Job Mulder Groningen 15,00 6,00 16,00 15,00 15,50 12,00 16,00 --- 258
Kian Sportel Groningen 8,50 12,50 14,50 6,50 7,00 9,50 14,50 --- 234
Kyano Meijer Groningen 16,00 14,50 17,00 13,50 16,00 16,00 17,00 --- 274
Matthijs Kruizinga Groningen 7,50 7,00 8,50 5,00 5,50 6,00 8,50 --- 121
Micha Berghuis Groningen 6,50 6,00 7,00 6,50 7,00 7,00 7,00 --- 87
Niels Eefting HAC `63 10,50 7,00 11,50 9,00 8,50 10,50 8,50 9,00 6,50 11,50 --- 181
Ole Beukenkamp Groningen 6,50 8,00 12,00 10,50 9,00 7,00 12,00 --- 190
Reinier Sibeijn Groningen 12,00 10,50 11,00 10,50 10,50 13,00 13,00 --- 208
Remco Loer AV Aquilo 8,50 8,00 8,50 8,50 9,00 6,00 9,00 7,00 8,00 9,00 --- 132
Remco Germs AV Jahn II 9,50 8,00 9,50 7,50 7,00 6,00 9,00 8,00 9,00 9,50 --- 142
Roan Hulshof AV Jahn II 14,50 11,00 8,50 12,50 12,00 12,00 12,50 11,00 11,00 14,50 --- 234
Samual Ui...Groenveld Groningen 14,50 14,00 14,50 14,50 17,00 19,00 19,00 --- 303
Samuel Sturing AAC `61 14,50 12,50 11,00 10,00 12,50 11,50 14,50 --- 234
Sander van...aalduinen Groningen 10,50 8,50 12,50 7,00 10,00 10,00 12,50 --- 199
Sem Kaandorp SPWS 9,00 9,50 6,00 6,50 6,50 7,00 9,50 --- 142
Silvijn Smit Groningen 9,00 7,00 9,00 8,00 9,50 8,50 9,50 --- 142
Teun Lubberman SPWS 13,00 13,50 12,50 14,50 12,00 16,00 16,00 --- 258
Thomas Kamps Groningen 4,50 8,00 6,50 7,50 6,00 7,00 8,00 --- 110
Thorsten Zuidema SPWS 13,50 15,00 15,00 12,50 15,00 16,00 16,00 --- 258
Tiemen Kuiper Groningen 5,00 5,50 6,00 6,50 6,00 7,00 7,00 --- 87
Tim Bos AV Jahn II - DNS --- 0
Yorrick Rozema Groningen 10,50 12,50 8,00 10,50 12,00 14,00 14,00 --- 225

Uitslagen Jongens Pupil mini Vortexwerpen

Naam P1P2P3P4P5P6P7P8P9ResOBPPunten totaal
Daan Kempkens ATC `75 11,50 11,50 9,00 11,50 7,00 11,00 11,50 --- 181
Jorrit Riemeijer AV Aquilo 5,50 9,50 13,50 10,00 10,50 11,50 12,00 10,00 10,00 13,50 --- 217
Jurgen Eefting HAC `63 7,50 9,50 9,50 8,00 9,00 10,00 6,00 7,50 7,50 10,00 --- 152
Levi Smit SPWS 6,00 4,50 6,00 8,00 5,00 8,00 8,00 --- 110
Luca Krul SPWS - DNS --- 0
Matthijs Veldthuis SPWS 7,50 7,00 5,00 6,00 7,00 6,00 7,50 --- 99
Niek Thedinga SPWS 8,00 7,50 4,00 7,00 6,00 7,00 8,00 --- 110
Roan van Loo AV Aquilo 9,00 8,50 10,00 9,00 11,50 11,00 10,00 12,00 9,50 12,00 --- 190
Samuel Hesling Fivelstreek 13,00 13,50 12,00 11,00 11,50 12,00 13,50 --- 217
Storm Kievit Groningen 9,00 8,50 7,50 7,50 9,00 8,50 9,00 --- 132
Sven Ahlers SPWS 5,50 5,50 3,50 6,00 6,00 7,50 7,50 --- 99
Thijmen Misker SPWS 8,50 8,50 9,00 9,00 8,50 6,50 9,00 --- 132

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

Naam P1P2P3P4P5P6ResOBPPunten totaal
Anne Sophie Kamps Groningen 10,00 8,50 9,50 7,50 8,50 10,00 --- 152
Annika Aardema AAC `61 10,00 8,50 8,50 8,00 8,50 10,00 --- 152
Anouk Huisman Groningen 10,00 9,50 10,50 10,00 10,00 10,50 --- 162
Carlijn Enting AAC `61 7,00 8,00 9,50 10,00 9,00 10,00 --- 152
Cynthia Urban Groningen 13,00 13,00 13,00 13,50 13,50 13,50 --- 217
Dana Gelen SPWS 21,50 20,50 22,50 19,50 22,00 17,50 22,50 --- 352
Elin Zwikker SPWS 6,50 6,00 5,00 6,00 6,50 6,50 6,50 --- 75
Elise Hesling Fivelstreek 9,00 12,00 13,00 14,00 14,50 13,00 14,50 --- 234
Fay Prins SPWS 11,50 11,50 10,00 12,00 11,00 10,00 12,00 --- 190
Femke Bakker Groningen 8,00 11,00 11,50 9,50 10,00 11,50 --- 181
Femke Bakker Groningen - DNS --- 0
Hester Bruins ChiTA 13,00 12,50 11,00 10,00 13,00 9,50 13,00 --- 208
Isa Van der Laan SPWS 10,50 13,50 13,50 11,50 12,00 13,00 13,50 --- 217
Jasmijn Kraima Groningen 14,50 16,00 14,50 13,50 14,50 16,00 --- 258
Jitske Visser Groningen 10,00 9,50 8,50 10,00 10,00 10,00 --- 152
Kirsten Wever AV Jahn II 6,50 5,50 7,50 7,50 7,50 6,00 7,50 --- 99
Kishaya Camelia Groningen 6,50 8,50 13,50 9,00 10,50 13,50 --- 217
Lotte Kwak AV Aquilo - DNS --- 0
Lotte Smith AV Aquilo 12,50 13,00 13,50 8,00 X 13,50 --- 217
Lynn Warners SPWS - DNS --- 0
Marije Euving SPWS - DNS --- 0
Maya De Waard SPWS 10,50 11,50 11,50 11,50 13,00 11,50 13,00 --- 208
Nica Lips Groningen 15,00 14,00 13,00 14,00 13,50 15,00 --- 242
Nienke Veldthuis SPWS 10,00 9,50 9,50 11,50 12,50 9,50 12,50 --- 199
Nora Lynn Otten HAC `63 10,50 11,00 11,00 11,00 12,00 12,00 --- 190
Puck Voors SPWS 14,50 16,50 14,50 13,50 12,50 12,50 16,50 --- 266
Renate Joustra AAC `61 11,00 8,00 10,00 10,50 9,50 11,00 --- 172
Roos Mooibroek Groningen 10,00 9,50 9,00 10,00 8,00 10,00 --- 152
Serena Knol SPWS 10,50 10,50 11,50 9,50 12,50 6,50 12,50 --- 199
Susanne Neerhof Groningen 14,00 13,00 15,00 14,50 17,00 17,00 --- 274
Suze Driel AAC `61 19,50 21,00 19,00 17,00 16,50 21,00 --- 331
Zonne Hozee SPWS 10,00 13,00 13,00 16,00 13,50 13,50 16,00 --- 258

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

Naam P1P2P3P4P5P6ResOBPPunten totaal
Daphne Veuger HAC `63 8,50 8,50 9,00 6,50 7,00 9,00 --- 132
Elin Thalen Groningen 11,50 11,00 10,50 10,50 10,50 12,00 12,00 --- 190
Eva Wilbers Groningen 16,00 17,00 15,50 13,00 18,50 14,50 18,50 --- 296
Lian Gelen SPWS - DNS --- 0
Lieke Snoeken HAC `63 9,50 10,50 11,50 8,50 10,00 11,50 --- 181
Liene Ritsema Groningen 14,00 11,00 10,00 13,00 14,00 14,50 14,50 --- 234
Liza Molenaar AAC `61 8,00 6,50 6,50 6,50 5,50 7,50 8,00 --- 110
Mare Engelsman Groningen 6,00 9,00 7,50 8,00 10,00 10,50 10,50 --- 162
Marijke Veen Fivelstreek 10,50 10,00 9,50 11,50 10,00 9,00 11,50 --- 181
Marlisa Wiechers AV Jahn II 8,00 6,50 7,50 6,00 7,50 8,00 --- 110
Myrthe Arkesteijn SPWS 10,00 10,00 8,00 9,00 13,50 13,50 --- 217
Naomi Hoorn HAC `63 7,00 11,00 9,50 8,50 9,50 11,00 --- 172
Nika Dimov Groningen 6,00 6,50 4,00 6,00 8,00 6,50 8,00 --- 110
Niloufer Rozeboom Groningen 6,00 5,00 6,00 5,50 6,50 5,00 6,50 --- 75
Noémi Jol... Veldman SV Veendam 9,00 5,50 9,50 9,00 8,00 9,50 --- 142
Suze Hemel SPWS 7,50 6,50 5,50 7,00 8,00 8,00 --- 110
Yara Nieuwenkamp AAC `61 12,00 10,00 15,00 13,00 11,00 13,00 15,00 --- 242
Yinthe Beuving Groningen 6,50 8,50 8,50 5,50 6,50 5,50 8,50 --- 121

Uitslagen Meisjes Pupil mini Vortexwerpen

Naam P1P2P3P4P5P6ResOBPPunten totaal
Britt Berends AAC `61 7,00 8,50 4,50 6,00 7,50 7,00 8,50 --- 121
Ilse Clobus AAC `61 7,50 7,50 7,50 7,50 7,50 8,50 8,50 --- 121
Iva Prins SPWS 4,50 5,00 6,00 4,50 2,50 6,00 --- 63
Jillis Boekaar Groningen 4,00 4,50 4,50 5,00 5,50 3,50 5,50 --- 49
Joelle Otten HAC `63 7,50 6,50 8,50 9,50 9,50 9,50 --- 142
Leontina Elezaj SPWS - DNS --- 0
Lotte Lubberman SPWS 7,00 8,50 8,00 6,00 8,50 8,50 --- 121
Maud De Vries AAC `61 6,50 5,50 7,00 7,50 7,00 5,50 7,50 --- 99
Mek Hoveling HAC `63 5,00 5,50 6,00 6,00 5,00 6,00 --- 63
Norah Kerstholt AAC `61 4,50 5,00 4,50 5,00 5,00 4,50 5,00 --- 36
Vera Beukers SPWS 4,00 6,00 5,50 5,00 5,50 6,00 --- 63
Yinthe Stel AV Jahn II 6,50 12,00 6,50 12,50 8,00 12,50 --- 199