Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Simon van den Pol AV PEC 1910 3,84 m/s--- Toegelaten 486
2 Mika Hofman AV Athlos 3,77 m/s--- Toegelaten 472
3 Sam Willems Flevo Delta 3,76 m/s--- Toegelaten 470
4 Jesse van Wijk Flevo Delta 3,75 m/s--- Toegelaten 468
5 Lars Hansman Isala `96 3,73 m/s3,85 Toegelaten 464
6 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 3,62 m/s--- Toegelaten 442
7 Giel Scholte AV Athlos 3,61 m/s--- Toegelaten 440
8 Teine Bonnema Cialfo 3,58 m/s--- Toegelaten 434
9 Luuk Selhorst AV PEC 1910 3,49 m/s--- Toegelaten 416
10 Tomas Platje AV NOP 3,48 m/s--- Toegelaten 414
11 Joshua Westerhof AV PEC 1910 3,40 m/s--- Toegelaten 398
12 Jasper Rischke Flevo Delta 3,32 m/s--- Toegelaten 382
13 Bas Bergman AV PEC 1910 3,23 m/s--- Toegelaten 364
14 Mike Kelders Flevo Delta 3,06 m/s--- Toegelaten 330
15 Filip Gussenhoven Flevo Delta 3,02 m/s--- Toegelaten 322
16 Seb Winters AV PEC 1910 2,98 m/s--- Toegelaten 314
17 Sven van der Weide AV Athlos 2,94 m/s--- Toegelaten 306
18 Levi Koers AV Athlos 2,90 m/s--- Toegelaten 298
19 Hidde de Kroon AV PEC 1910 2,87 m/s--- Toegelaten 292
20 Jort Minnaard Flevo Delta 2,60 m/s--- Toegelaten 238
21 Jochem de Wilde AV Athlos 2,55 m/s--- Toegelaten 228
Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Nick Oosting AV PEC 1910 4,06 m/s--- Toegelaten 530
2 Corne den Hollander AV Athlos 3,91 m/s--- Toegelaten 500
3 Hugo Visser Isala `96 3,90 m/s--- Toegelaten 498
4 Twan van der Weiden AV Athlos 3,84 m/s--- Toegelaten 486
5 Gideon Blankespoor Flevo Delta 3,81 m/s--- Toegelaten 480
6 Menno van Riesen Flevo Delta 3,63 m/s--- Toegelaten 444
7 Bram van Tilburg Flevo Delta 3,57 m/s--- Toegelaten 432
8 Sven Gerritsma Isala `96 3,54 m/s3,05 Toegelaten 426
9 Figo Mussche AV PEC 1910 3,45 m/s--- Toegelaten 408
10 Josse Kampen Isala `96 3,41 m/s3,24 Toegelaten 400
11 Sam Bolt Isala `96 3,36 m/s3,18 Toegelaten 390
12 Dennis Alberts Cialfo 3,36 m/s--- Toegelaten 390
13 Jesper Pauw AV PEC 1910 3,27 m/s--- Toegelaten 372
14 Maurits Schrijver AV Athlos 3,27 m/s--- Toegelaten 372
15 Tycho Joost Flevo Delta 3,13 m/s--- Toegelaten 344
Stan van der Horst AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Joey Faassen Flevo Delta DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Jaydee Broersma AV Athlos 3,80 m/s--- Toegelaten 478
2 Ellen Smit AV PEC 1910 3,63 m/s--- Toegelaten 444
3 Valerie van Laar Isala `96 3,60 m/s3,28 Toegelaten 438
4 Carlijn Scholte AV Athlos 3,31 m/s--- Toegelaten 380
5 Nine Scholten Isala `96 3,19 m/s3,02 Toegelaten 356
6 Mees van der Knokke AV PEC 1910 3,13 m/s--- Toegelaten 344
7 Jasmijn Alting AV PEC 1910 3,10 m/s--- Toegelaten 338
8 Nikki Mölling AV Athlos 2,99 m/s--- Toegelaten 316
9 Esther Grunder AV PEC 1910 2,95 m/s--- Toegelaten 308
10 Eline Vonk AV Athlos 2,90 m/s--- Toegelaten 298
11 Noortje Metselaar AV Athlos 2,77 m/s--- Toegelaten 272
12 Fenna Thijs AV Athlos 2,75 m/s--- Toegelaten 268
13 Chamena Hoekman Isala `96 2,70 m/s2,75 Toegelaten 258
Alice Elwick AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Noortje Bos AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Sofie Vos AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Lisa Hoogervorst Isala `96 3,79 m/s3,66 Toegelaten 476
2 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 3,55 m/s--- Toegelaten 428
3 Elysha van der Velde Flevo Delta 3,52 m/s--- Toegelaten 422
4 Ruth Westrik Flevo Delta 3,52 m/s--- Toegelaten 422
5 Tynke Wielstra AV NOP 3,40 m/s--- Toegelaten 398
6 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 3,33 m/s--- Toegelaten 384
7 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos 3,32 m/s--- Toegelaten 382
8 Sophie Kroon Isala `96 3,02 m/s2,93 Toegelaten 322
9 Jayda Schouten Flevo Delta 3,00 m/s--- Toegelaten 318
10 Laura Resink Flevo Delta 2,91 m/s--- Toegelaten 300
11 Sarah Schippers AV Athlos 2,58 m/s--- Toegelaten 234
Lisa van der Zwaan AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0