Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Lars Hansman Isala `96 7,38 6,36 Toegelaten 487
2 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,74 --- Toegelaten 451
3 Jesse van Wijk Flevo Delta 6,70 --- Toegelaten 448
4 Simon van den Pol AV PEC 1910 6,61 --- Toegelaten 443
5 Tomas Platje AV NOP 6,02 --- Toegelaten 407
6 Giel Scholte AV Athlos 5,95 --- Toegelaten 403
7 Mika Hofman AV Athlos 5,86 --- Toegelaten 397
8 Bas Bergman AV PEC 1910 5,74 --- Toegelaten 390
9 Sam Willems Flevo Delta 5,68 --- Toegelaten 386
10 Jochem de Wilde AV Athlos 5,52 --- Toegelaten 376
11 Levi Koers AV Athlos 5,46 --- Toegelaten 372
12 Filip Gussenhoven Flevo Delta 5,27 --- Toegelaten 359
13 Joshua Westerhof AV PEC 1910 5,13 --- Toegelaten 350
14 Teine Bonnema Cialfo 5,10 --- Toegelaten 348
15 Seb Winters AV PEC 1910 4,90 --- Toegelaten 334
16 Sven van der Weide AV Athlos 4,85 --- Toegelaten 331
17 Luuk Selhorst AV PEC 1910 4,82 --- Toegelaten 329
18 Jasper Rischke Flevo Delta 4,77 --- Toegelaten 325
19 Mike Kelders Flevo Delta 4,50 --- Toegelaten 306
20 Jort Minnaard Flevo Delta 3,75 --- Toegelaten 250
21 Hidde de Kroon AV PEC 1910 3,16 --- Toegelaten 202
Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Corne den Hollander AV Athlos 7,98 --- Toegelaten 520
2 Twan van der Weiden AV Athlos 7,78 --- Toegelaten 509
3 Hugo Visser Isala `96 7,17 --- Toegelaten 475
4 Sven Gerritsma Isala `96 7,06 6,51 Toegelaten 469
5 Menno van Riesen Flevo Delta 6,85 --- Toegelaten 457
6 Gideon Blankespoor Flevo Delta 6,79 --- Toegelaten 453
7 Nick Oosting AV PEC 1910 6,74 --- Toegelaten 451
8 Josse Kampen Isala `96 6,51 6,32 Toegelaten 437
9 Figo Mussche AV PEC 1910 5,98 --- Toegelaten 405
10 Bram van Tilburg Flevo Delta 5,84 --- Toegelaten 396
11 Jesper Pauw AV PEC 1910 5,66 --- Toegelaten 385
12 Maurits Schrijver AV Athlos 5,53 --- Toegelaten 376
13 Tycho Joost Flevo Delta 5,43 --- Toegelaten 370
14 Sam Bolt Isala `96 5,25 4,60 Toegelaten 358
15 Dennis Alberts Cialfo 4,98 --- Toegelaten 340
Stan van der Horst AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Joey Faassen Flevo Delta DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Jaydee Broersma AV Athlos 6,80 --- Toegelaten 454
2 Ellen Smit AV PEC 1910 6,21 --- Toegelaten 419
3 Noortje Bos AV Athlos 6,20 --- Toegelaten 418
4 Valerie van Laar Isala `96 5,43 5,52 Toegelaten 370
5 Jasmijn Alting AV PEC 1910 5,23 --- Toegelaten 357
6 Carlijn Scholte AV Athlos 4,98 --- Toegelaten 340
7 Nikki Mölling AV Athlos 4,92 --- Toegelaten 336
8 Eline Vonk AV Athlos 4,75 --- Toegelaten 324
9 Mees van der Knokke AV PEC 1910 4,69 --- Toegelaten 320
10 Esther Grunder AV PEC 1910 4,61 --- Toegelaten 314
11 Chamena Hoekman Isala `96 4,28 4,15 Toegelaten 290
12 Nine Scholten Isala `96 4,19 4,50 Toegelaten 284
13 Fenna Thijs AV Athlos 3,37 --- Toegelaten 220
14 Noortje Metselaar AV Athlos 2,61 --- Toegelaten 153
Alice Elwick AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Sofie Vos AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Lisa Hoogervorst Isala `96 7,58 7,10 Toegelaten 498
2 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 7,24 --- Toegelaten 479
3 Jayda Schouten Flevo Delta 6,66 --- Toegelaten 446
4 Elysha van der Velde Flevo Delta 6,17 --- Toegelaten 416
5 Tynke Wielstra AV NOP 5,66 --- Toegelaten 385
6 Sophie Kroon Isala `96 5,63 5,35 Toegelaten 383
7 Ruth Westrik Flevo Delta 5,47 --- Toegelaten 372
8 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 5,10 --- Toegelaten 348
9 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos 5,09 --- Toegelaten 347
10 Laura Resink Flevo Delta 4,98 --- Toegelaten 340
11 Sarah Schippers AV Athlos 4,80 --- Toegelaten 327
Lisa van der Zwaan AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0