Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 1,25 --- Toegelaten 526
2 Tomas Platje AV NOP 1,15 --- Toegelaten 452
2 Giel Scholte AV Athlos 1,15 --- Toegelaten 452
2 Mika Hofman AV Athlos 1,15 --- Toegelaten 452
2 Sam Willems Flevo Delta 1,15 --- Toegelaten 452
2 Simon van den Pol AV PEC 1910 1,15 --- Toegelaten 452
2 Lars Hansman Isala `96 1,15 1,30 Toegelaten 452
8 Jesse van Wijk Flevo Delta 1,10 --- Toegelaten 416
8 Joshua Westerhof AV PEC 1910 1,10 --- Toegelaten 416
8 Teine Bonnema Cialfo 1,10 --- Toegelaten 416
11 Levi Koers AV Athlos 1,05 --- Toegelaten 379
11 Jasper Rischke Flevo Delta 1,05 --- Toegelaten 379
11 Filip Gussenhoven Flevo Delta 1,05 --- Toegelaten 379
14 Mike Kelders Flevo Delta 1,00 --- Toegelaten 342
14 Seb Winters AV PEC 1910 1,00 --- Toegelaten 342
14 Bas Bergman AV PEC 1910 1,00 --- Toegelaten 342
17 Jochem de Wilde AV Athlos 0,95 --- Toegelaten 306
17 Sven van der Weide AV Athlos 0,95 --- Toegelaten 306
17 Luuk Selhorst AV PEC 1910 0,95 --- Toegelaten 306
17 Hidde de Kroon AV PEC 1910 0,95 --- Toegelaten 306
21 Jort Minnaard Flevo Delta 0,90 --- Toegelaten 269
Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Bram van Tilburg Flevo Delta 1,25 --- Toegelaten 526
1 Figo Mussche AV PEC 1910 1,25 --- Toegelaten 526
1 Nick Oosting AV PEC 1910 1,25 --- Toegelaten 526
1 Hugo Visser Isala `96 1,25 --- Toegelaten 526
5 Twan van der Weiden AV Athlos 1,20 --- Toegelaten 489
5 Menno van Riesen Flevo Delta 1,20 --- Toegelaten 489
7 Jesper Pauw AV PEC 1910 1,15 --- Toegelaten 452
7 Dennis Alberts Cialfo 1,15 --- Toegelaten 452
9 Josse Kampen Isala `96 1,10 1,15 Toegelaten 416
10 Corne den Hollander AV Athlos 1,05 --- Toegelaten 379
10 Maurits Schrijver AV Athlos 1,05 --- Toegelaten 379
10 Gideon Blankespoor Flevo Delta 1,05 --- Toegelaten 379
13 Tycho Joost Flevo Delta 1,00 --- Toegelaten 342
13 Sven Gerritsma Isala `96 1,00 1,05 Toegelaten 342
15 Sam Bolt Isala `96 0,90 1,00 Toegelaten 269
Stan van der Horst AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Joey Faassen Flevo Delta DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Jaydee Broersma AV Athlos 1,20 --- Toegelaten 489
2 Valerie van Laar Isala `96 1,20 1,15 Toegelaten 489
3 Ellen Smit AV PEC 1910 1,15 --- Toegelaten 452
4 Carlijn Scholte AV Athlos 1,05 --- Toegelaten 379
5 Jasmijn Alting AV PEC 1910 1,05 --- Toegelaten 379
6 Mees van der Knokke AV PEC 1910 1,00 --- Toegelaten 342
6 Nine Scholten Isala `96 1,00 1,00 Toegelaten 342
8 Eline Vonk AV Athlos 1,00 --- Toegelaten 342
9 Noortje Metselaar AV Athlos 1,00 --- Toegelaten 342
9 Chamena Hoekman Isala `96 1,00 1,00 Toegelaten 342
11 Nikki Mölling AV Athlos 0,95 --- Toegelaten 306
12 Fenna Thijs AV Athlos 0,85 --- Toegelaten 232
12 Esther Grunder AV PEC 1910 0,85 --- Toegelaten 232
Noortje Bos AV Athlos NM --- Toegelaten 0
Alice Elwick AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Sofie Vos AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Lisa Hoogervorst Isala `96 1,35 1,35 Toegelaten 599
2 Ruth Westrik Flevo Delta 1,20 --- Toegelaten 489
3 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 1,15 --- Toegelaten 452
4 Sophie Kroon Isala `96 1,10 1,05 Toegelaten 416
5 Tynke Wielstra AV NOP 1,10 --- Toegelaten 416
6 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos 1,05 --- Toegelaten 379
7 Laura Resink Flevo Delta 1,05 --- Toegelaten 379
8 Sarah Schippers AV Athlos 1,00 --- Toegelaten 342
8 Elysha van der Velde Flevo Delta 1,00 --- Toegelaten 342
8 Jayda Schouten Flevo Delta 1,00 --- Toegelaten 342
Michelle v... Roemburg Flevo Delta NM --- Toegelaten 0
Lisa van der Zwaan AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0