Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Mika Hofman AV Athlos 9,1 --- Toegelaten 587
2 Teine Bonnema Cialfo 9,2 --- Toegelaten 569
3 Lars Hansman Isala `96 9,4 10,00 Toegelaten 535
4 Sven van der Weide AV Athlos 9,6 --- Toegelaten 503
5 Luuk Selhorst AV PEC 1910 9,7 --- Toegelaten 487
6 Jasper Rischke Flevo Delta 9,8 --- Toegelaten 472
7 Jesse van Wijk Flevo Delta 10,0 --- Toegelaten 442
8 Sam Willems Flevo Delta 10,1 --- Toegelaten 427
9 Tomas Platje AV NOP 10,1 --- Toegelaten 427
9 Mike Kelders Flevo Delta 10,1 --- Toegelaten 427
11 Giel Scholte AV Athlos 10,2 --- Toegelaten 413
11 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,2 --- Toegelaten 413
13 Bas Bergman AV PEC 1910 10,5 --- Toegelaten 372
14 Joshua Westerhof AV PEC 1910 10,5 --- Toegelaten 372
15 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 10,6 --- Toegelaten 359
16 Filip Gussenhoven Flevo Delta 10,7 --- Toegelaten 346
17 Jort Minnaard Flevo Delta 10,9 --- Toegelaten 321
18 Hidde de Kroon AV PEC 1910 11,0 --- Toegelaten 308
19 Jochem de Wilde AV Athlos 11,1 --- Toegelaten 296
20 Levi Koers AV Athlos 11,9 --- Toegelaten 207
20 Seb Winters AV PEC 1910 11,9 --- Toegelaten 207
Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Menno van Riesen Flevo Delta 8,9 --- Toegelaten 623
2 Gideon Blankespoor Flevo Delta 9,0 --- Toegelaten 604
3 Nick Oosting AV PEC 1910 9,0 --- Toegelaten 604
4 Josse Kampen Isala `96 9,1 9,60 Toegelaten 587
5 Sven Gerritsma Isala `96 9,1 --- Toegelaten 587
6 Bram van Tilburg Flevo Delta 9,3 --- Toegelaten 552
7 Twan van der Weiden AV Athlos 9,4 --- Toegelaten 535
8 Hugo Visser Isala `96 9,4 --- Toegelaten 535
9 Tycho Joost Flevo Delta 9,7 --- Toegelaten 487
10 Jesper Pauw AV PEC 1910 9,8 --- Toegelaten 472
11 Maurits Schrijver AV Athlos 9,9 --- Toegelaten 457
12 Sam Bolt Isala `96 10,0 10,90 Toegelaten 442
13 Figo Mussche AV PEC 1910 10,1 --- Toegelaten 427
14 Dennis Alberts Cialfo 10,2 --- Toegelaten 413
15 Corne den Hollander AV Athlos 10,9 --- Toegelaten 321
Stan van der Horst AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Joey Faassen Flevo Delta DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Jaydee Broersma AV Athlos 9,4 --- Toegelaten 535
2 Valerie van Laar Isala `96 9,7 10,00 Toegelaten 487
3 Carlijn Scholte AV Athlos 9,9 --- Toegelaten 457
4 Ellen Smit AV PEC 1910 10,0 --- Toegelaten 442
5 Nine Scholten Isala `96 10,3 10,70 Toegelaten 399
6 Nikki Mölling AV Athlos 10,5 --- Toegelaten 372
7 Jasmijn Alting AV PEC 1910 10,6 --- Toegelaten 359
7 Esther Grunder AV PEC 1910 10,6 --- Toegelaten 359
9 Noortje Bos AV Athlos 10,7 --- Toegelaten 346
10 Mees van der Knokke AV PEC 1910 11,0 --- Toegelaten 308
11 Eline Vonk AV Athlos 11,0 --- Toegelaten 308
12 Chamena Hoekman Isala `96 11,1 11,60 Toegelaten 296
13 Noortje Metselaar AV Athlos 11,3 --- Toegelaten 273
14 Fenna Thijs AV Athlos 11,9 --- Toegelaten 207
Alice Elwick AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Sofie Vos AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Ruth Westrik Flevo Delta 9,3 --- Toegelaten 552
2 Elysha van der Velde Flevo Delta 9,5 --- Toegelaten 519
3 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 9,5 --- Toegelaten 519
4 Lisa Hoogervorst Isala `96 9,6 10,10 Toegelaten 503
5 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 9,8 --- Toegelaten 472
6 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos 10,2 --- Toegelaten 413
7 Tynke Wielstra AV NOP 10,3 --- Toegelaten 399
8 Laura Resink Flevo Delta 10,6 --- Toegelaten 359
9 Sarah Schippers AV Athlos 10,8 --- Toegelaten 333
10 Jayda Schouten Flevo Delta 11,0 --- Toegelaten 308
11 Sophie Kroon Isala `96 11,5 10,90 Toegelaten 250
Lisa van der Zwaan AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0