Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBPPunten totaal
1 Simon van den Pol AV PEC 1910 3:31,9 --- Toegelaten 568
2 Lars Hansman Isala `96 3:36,4 3:37,10 Toegelaten 541
3 Tomas Platje AV NOP 3:48,1 --- Toegelaten 475
4 Mika Hofman AV Athlos 3:51,9 --- Toegelaten 455
5 Luuk Selhorst AV PEC 1910 3:56,8 --- Toegelaten 430
6 Giel Scholte AV Athlos 3:57,5 --- Toegelaten 427
7 Sven van der Weide AV Athlos 4:02,1 --- Toegelaten 405
8 Jesse van Wijk Flevo Delta 4:07,6 --- Toegelaten 379
9 Mike Kelders Flevo Delta 4:12,6 --- Toegelaten 357
10 Teine Bonnema Cialfo 4:13,0 --- Toegelaten 356
11 Hidde de Kroon AV PEC 1910 4:15,1 --- Toegelaten 347
12 Joshua Westerhof AV PEC 1910 4:21,4 --- Toegelaten 320
13 Bas Bergman AV PEC 1910 4:21,6 --- Toegelaten 320
14 Levi Koers AV Athlos 4:23,8 --- Toegelaten 311
15 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 4:29,3 --- Toegelaten 289
16 Jochem de Wilde AV Athlos 4:29,7 --- Toegelaten 288
17 Jort Minnaard Flevo Delta 4:32,8 --- Toegelaten 276
18 Sam Willems Flevo Delta 4:34,2 --- Toegelaten 271
19 Filip Gussenhoven Flevo Delta 4:49,3 --- Toegelaten 218
20 Jasper Rischke Flevo Delta 5:03,5 --- Toegelaten 173
21 Seb Winters AV PEC 1910 5:20,2 --- Toegelaten 126
Noah Sluis AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Jelle van Loon AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0
Axel Konijnenberg Cialfo DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBPPunten totaal
1 Josse Kampen Isala `96 3:30,6 3:32,00 Toegelaten 576
2 Twan van der Weiden AV Athlos 3:31,5 --- Toegelaten 570
3 Sven Gerritsma Isala `96 3:35,3 3:37,00 Toegelaten 547
4 Hugo Visser Isala `96 3:36,0 --- Toegelaten 543
5 Jesper Pauw AV PEC 1910 3:47,4 --- Toegelaten 479
6 Menno van Riesen Flevo Delta 3:50,6 --- Toegelaten 462
7 Gideon Blankespoor Flevo Delta 3:51,8 --- Toegelaten 456
8 Dennis Alberts Cialfo 3:52,8 --- Toegelaten 450
9 Sam Bolt Isala `96 3:59,4 4:13,00 Toegelaten 418
10 Nick Oosting AV PEC 1910 4:14,8 --- Toegelaten 348
11 Bram van Tilburg Flevo Delta 4:25,9 --- Toegelaten 302
12 Maurits Schrijver AV Athlos 4:27,8 --- Toegelaten 295
13 Corne den Hollander AV Athlos 4:31,5 --- Toegelaten 281
Stan van der Horst AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Tycho Joost Flevo Delta DNS --- Toegelaten 0
Joey Faassen Flevo Delta DNS --- Toegelaten 0
Figo Mussche AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBPPunten totaal
1 Valerie van Laar Isala `96 3:44,5 3:57,00 Toegelaten 494
2 Mees van der Knokke AV PEC 1910 3:48,6 --- Toegelaten 472
3 Jaydee Broersma AV Athlos 3:53,0 --- Toegelaten 449
4 Carlijn Scholte AV Athlos 4:04,3 --- Toegelaten 394
5 Ellen Smit AV PEC 1910 4:13,4 --- Toegelaten 354
6 Nine Scholten Isala `96 4:15,3 4:06,00 Toegelaten 346
7 Jasmijn Alting AV PEC 1910 4:17,2 --- Toegelaten 338
8 Chamena Hoekman Isala `96 4:17,9 4:28,00 Toegelaten 335
9 Noortje Metselaar AV Athlos 4:20,6 --- Toegelaten 324
10 Eline Vonk AV Athlos 4:32,7 --- Toegelaten 276
11 Nikki Mölling AV Athlos 4:39,9 --- Toegelaten 250
12 Esther Grunder AV PEC 1910 4:40,8 --- Toegelaten 247
13 Fenna Thijs AV Athlos 5:02,6 --- Toegelaten 176
Alice Elwick AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Noortje Bos AV Athlos DNS --- Toegelaten 0
Sofie Vos AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBPPunten totaal
1 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 3:51,8 --- Toegelaten 456
2 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 3:58,2 --- Toegelaten 424
3 Tynke Wielstra AV NOP 4:05,3 --- Toegelaten 390
4 Lisa Hoogervorst Isala `96 4:10,1 4:05,00 Toegelaten 368
5 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos 4:18,4 --- Toegelaten 333
6 Elysha van der Velde Flevo Delta 4:32,8 --- Toegelaten 276
7 Ruth Westrik Flevo Delta 4:38,0 --- Toegelaten 257
8 Sarah Schippers AV Athlos 4:39,0 --- Toegelaten 254
9 Laura Resink Flevo Delta 4:42,4 --- Toegelaten 242
10 Sophie Kroon Isala `96 5:00,9 4:49,10 Toegelaten 181
11 Jayda Schouten Flevo Delta 5:32,4 --- Toegelaten 94
Lisa van der Zwaan AV PEC 1910 DNS --- Toegelaten 0